Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Apple müşteri hizmetlerini aradığımda apple 4K tv ile yapabileceğim her şeyi MacBook la da yapabileceğim söylendi :/
    Yok öyle bi dünya hocam. Macbook sonuçta bir PC ve içinde AMD&Nvidia ürünleri mevcut ve bu donanımların hiç birinin DV desteği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FCKöln

750nits %10 alanda ve piksel yenilenmesi anlık yani çooook hızlı

Alıntıları Göster
    %10 hiçbir anlamı yok bilgileri manipüle etmeyede gerek yok..gerçek sahne testinde 670nit çıkıyor buda ortalama bi değer fimlerde anlık çok daha yüksek değerlere çıkabiliyor ama tv ne yazıkki çıkamıyor
  • B7 ile filim seyrederken konusma sesleri cok dusuk geliyor. Sesini aciyorum ama bu sefer hareketli bir sahnede ses patlamasi oluyor. O yuzden soundbar dusunuyorum. Dolby atmos ozelligi olam bir soundbar tavsiye edermisiniz arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

%10 hiçbir anlamı yok bilgileri manipüle etmeyede gerek yok..gerçek sahne testinde 670nit çıkıyor buda ortalama bi değer fimlerde anlık çok daha yüksek değerlere çıkabiliyor ama tv ne yazıkki çıkamıyor

Alıntıları Göster
    Sonuç iyimi kötümü? % 10 olsa olurmu olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox2 -- 23 Ağustos 2018; 18:57:20 >
  • xbox2 kullanıcısına yanıt
    ortalamanın bir tık üstü ama db içeriklerde parlaklığın 4000nite kadar çıkma durumu varken iyi diyemeyiz hdr içeriklerde bile 1000 ve üzerine çıkabiliyor sahneye göre
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yav he he.

• FCKöln F kullanıcısına yanıt
    verecek cevabınız olmayınca hep hehe oluyor zaten..

adam parlaklık soruyor sırf en yüksek değeri söyleyebilmek için kalkıp %10 750nit yazıyorsun gerçekten komiksin
  • Merhaba,

C7 şuanda sadece Vatan bilgisayarda var gözüküyor ve fiyatı 8.499 TL. B7 ise birçok yerde var ancak fiyatları C7 ye göre çok yüksek. Media mark te 9.299, teknosada 9.999 TL. Buradan anladığım kadarı ile C7 ile B7 arasında bir teknik fark yok hangisi ucuz ise onu almamızda fayda var. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.

Asıl sorularım TV aldıktan sonra uzatılmış garantimi yaptırmalıyız yoksa kasko mu yaptırmalıyız. Birde tv kumanda malzeme kalitesi fiyatı bu kadar yüksek olan bir tv için kötü gözüküyor bu konuda yanılıyormuyum? Teşekkürler

• Huseyinmid H kullanıcısına yanıt
    Lg, uzatılmış garanti vermiyor. Aldığınız mağazaların zımbırtısı bunlar. Doğru dürüst bir işe de yaramıyor. Gidin bir bankaya, eşya sigortası yaptırın daha iyi.

• quote:

verecek cevabınız olmayınca hep hehe oluyor zaten..

adam parlaklık soruyor sırf en yüksek değeri söyleyebilmek için kalkıp %10 750nit yazıyorsun gerçekten komiksin
    En yükseği zaten 832nits birader sen anlamadığın şeylere kafa yorma

:)) harbiden çok komiksin sen ama bu komiklikleri bu işi bilmeyenlere sakla

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]
  • Acil olarak trt 4k nasıl kurucam yada varmı uydu tkgs de

• aliyamanGS A kullanıcısına yanıt
    Anteni tv nin arkasındaki dahili alıcıya tak kanal tarama yap gelir tüm kanallar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• Bu arada oled c8 için söylüyorum normal yayınlarda hd dahil aradığım tadı bulamadım 4k hdr va gerçekten çok keyifli hd yayınlar için ayarlarda mı sıkıntı yaşıyorum acaba bilemedim

• quote:

:)) harbiden çok komiksin sen ama bu komiklikleri bu işi bilmeyenlere sakla

Tamam işte bil ediğin için sana sakladım. Bak bakalım aslanım burda ne yazıyor. Rtings inceleme konusunda kale alınacak bir yer değil. Ahada al sana Vincent babanın incelemesi. Bak bakalım ne ölmüş

https://www.hdtvtest.co.uk/news/oled55b7v-201705074461.htm

bugün iyi güldürfün beni sağol dostum sen rtingsi kaale alma gerçek sahne değerlerinide kaale alma burda hiçbişey bilmeyen 3-5 kişiyle kendini eğlendir egolarını tatmin et

birde kaale almadığın rtingsin ölçüm değeriyle vincent abinki aynı git deki vincent abi nasıl olur rtings kaale alınacak bir yer değil hemen değişelim değerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 23 Ağustos 2018; 23:8:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyamanGS

Bu arada oled c8 için söylüyorum normal yayınlarda hd dahil aradığım tadı bulamadım 4k hdr va gerçekten çok keyifli hd yayınlar için ayarlarda mı sıkıntı yaşıyorum acaba bilemedim
    2-3 kanal hariç görüntü kaliteleri leş uydu yayınında fazla beklentiye girmişsiniz :)

tokatmı? sen sadece boş konuşup kendi kendini pohpohlayan birisin hangi tokat? ne biliyorsunki neyle tokatlayacaksın daha geçen tüm tv lerde aynı sonucu vereceğini sandığın kalibrasyon ayarları paylaşıyordun şimdi tokatçımı oldun

tokat istiyorsan al sana tokat ders niteliğinde olsun ölçülen tepe parlaklık %10 windowmu yazıyor orda yoksa

he bide bi daha bana link atıp bilirkişi tavırları sergilemeden önce atacağın linki bir oku anla ne yazdığına bak

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 24 Ağustos 2018; 0:11:46 >

• aliyamanGS A kullanıcısına yanıt
    Haklısın aynı fikirdeyim, tru motion: kullanıcı judder: 6 blur: 8 oled arka ışık 75 yaptım standart ayarda ... gözüm de alıştı ufaktan bu şekilde kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.