Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: constantine41

Uzunca bir aradan sonra bu tozlanmadan dolayı panele bir ekran testi yapayım dedim ekran yanığı olmasada 13-15 adet ölü pikselim olmuş ve ekranın kasaya yakın kenarlarında parlak pikseller olmuş bunun nedenini anlayamadım tozlar mı parlıyor acaba.

Ekranınızda ayrıca kararmalar mevcut çok hemde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim tv menüleri giderek tepki vermemeye basladi,sanki tek cekirdek islemci gibi biseye basiyorsun ama menu gecisleri cok gec oluyor. Guncelleme geldikçe menuler ağırlaşıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Forum sayfasına uzun zamandır girmiyordum. 2017 Ağustos yılında 55B7 TV 'yi ilk alanlardanım. o kadar dikkat etmeme rağmen maalesef son 8-9 ay içinde TV nin her yeni yanık izleri ile doldu. Belki birşey çıkar bir ümit benide mağdur listesine ekleyebilir misin.2-3 ay önce servis ile görüşmüstüm 10.000 TL gibi bir fiyat söylemişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wellwell -- 10 Eylül 2021; 13:26:18 >
  • wellwell W kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum, yine sozlerinden donmezlerse panel fiyatinda %50 indirim yapacaklarini soyluyorlar arizalanan B9 lar icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakem heyeti sonucu sonlanan kimse yok mu aramizda? Benim fatura sirket adina oldugu icin hakem heyetine basvuru yapamiyorum. Direk dava acmam gerekiyor, o yuzden sonuclanan hakem heyeti kararini kullanacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar. Hadi diyelim %50-75 neyse indirim aldık panelleri değistirdik. İki yıl sonra yine olacak. Biz bu aletlere 2-3 yilda bir bu kadar para mi verecegiz. Gidip normal led almak daha mantikli degil mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar hiç avukatla görüşen oldumu ne kadar istiyorlar bu tür davalar için ayrıca avukata versek kazanabilirmiyiz. ben tüketici mahkemesine verdim red kararı çıktı garanti süresi içinde olmadığı için diye . ama bu sorun ayıplı gizli kronik sorun bunda garanti süresine bakılmaması gerekiyor bir dolap dondu ama anlamadım yarın soracağım itiraz nereye edeceğim diye

• Tüketici hakem heyetlerinin kararlarına karşı itiraz edilebilir mi?

Taraflar tüketici hakem heyeti kararının tebliğinden itibaren 15 gün içinde tüketici hakem heyetinin bulunduğu yerdeki tüketici mahkemesine, tüketici mahkemesi bulunmayan yerlerde asliye hukuk mahkemesine karara karşı itiraz edebilir. Ancak daha önce karar veren tüketici hakem heyetine itiraz amacıyla yeniden başvuru yapılamamaktadır.

Mahkemeye itiraz aşamasında, tüketiciler 492 sayılı Harçlar Kanunu’nda düzenlenen harçlardan muaftır. Ancak 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca gider avansı ödenmesi gerekmektedir.

Tüketici hakem heyeti kararlarına karşı yapılan itiraz üzerine tüketici mahkemesinin vereceği karar kesindir.

• evet arkadaşlar şikayetime karşı red kararı budur . şimdi ne yapmak lazım ayrıca bir avukata verebilirmiyiz yoksa sadece tüketici mahkemesine gidip red tabebimi yapacağız bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 15 Eylül 2021; 0:7:22 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=qbmayuiZDN0&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=qfFZN7uZIWQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 14 Eylül 2021; 2:48:32 >
  • Nerede bu millet nerede bu devlet 😀

benim avukatım ile görüştüm az önce . Mahkemelerin hukuki tarafinda toplu davacı dosyalarında davacıların aynı şehirde olması gerekiyor dedi Antalya'da olan varmı öncelikle. Ve davanın ceza hukukunda farklı şehirde olsa oluyormuş . Tek kişinin dava açması 4200 TL dedi . Daha fazla kişi olursa davacı ücret değişiyor dedi yani tek kişi olarak dava açsam azda değil vekalet ücreti zaten TV yi 7500 TL ye aldım . Tek kişi olursam kendim takip edeceğim . Kaybedersem 7500 TL nin yüzde 12 sini ödeyeceğim karşı tarafın avukatlık ücreti ve dosya masrafi 250 TL civariymis . Bence denemeye değer tüketici hakem heyeti kararını bizabilirsem . Ama artık LG ile işim olmaz. Eğer ciddi ciddi mahkemeye vermek isteyen var ise yazsın bana organize olup davamızı açalım

• Arkadaşlar varsa avukat tanıdığınız danışın birlikte dava açalım hepimizdeki sorun neredeyse aynı kırmızı tonlarda belirgin izler gizli ayıp kapsamında dava acabiliriz ben tüketici hakem heyeti kararını bozdurmak için dava acacagim dediğim gibi baskalarida ortak dava açalım derse avukat ile yoksada tek başıma avukatsiz dava açacağım

@wNchstR
    @TurkeyStar
    @theraptorx
    @lynxoc
    @erimo
    @xyro
    @ErdeN77
    @shngzm
    @drvimu
    @ahmeta
    @tornavida
    @deathrider13
    @HeteroSapien
    @GT_55
    @Poison111
    @Silveraction
    @Jyhun
    @Constantine41
    @Wellwell
    @Heterosapien

• Evet arkadaşlar kimseden ses çıkmayınca ben dün elime ulaşan hakem heyeti red kararına karşılık 35 sayfa üretim kaynaklı gizli ayibi destekleyici deliller ile tüketici mahkemesinde dava açtım . 250 TL dava açma ücreti ödedim mahkeme gerekli görürse bilirkişi atayacak 300 TL civarında ona gider. Kaybedersem mahkemeyi artı durusma bedelinin %12 sini yani fatura bedelimin %12 sini karşı tarafa avukat ücreti olarak ödeyeceğim. Şikayetvar da halıya gordugum şikayetlerde LG halıya kiminden yüzde elli kiminden indirimsiz kimindende garantisi bitse dahi ücretsiz değişim yaptığını okudum yeni şikayetlerde. O yüzden LG nin merhametine bırakmayın hakkınızı arayın derim çünkü paneli 3 defa değişmiş kişinin paneli tekrar bozulmuş kırmızı renklerde . Değişim olsa iki gün sonrası muamma..

Tüketicinin korunması hakkında kanun

MADDE 16-(2) Ayıp, ağır kusur ya da hile ile gizlenmişse zamanaşımı hükümleri uygulanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 16 Eylül 2021; 12:7:26 >

• https://www.sikayetvar.com/oled/yanigi

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Dostum bu forumdan hiçbir cacik olmaz aslında bu milletten bir cacik olmaz anca sikayet etmeyi bilirler. Benim hiçbir sorunum olmamasina ragmen insanlara orgutlenelim hakkimizi arayalim destek olurum dedim tek kisi cikmadi. En iyisini yapmışsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Dostum bu forumdan hiçbir cacik olmaz aslında bu milletten bir cacik olmaz anca sikayet etmeyi bilirler. Benim hiçbir sorunum olmamasina ragmen insanlara orgutlenelim hakkimizi arayalim destek olurum dedim tek kisi cikmadi. En iyisini yapmışsın

Valla avukatım da dedi eğer çoğul kişi olarak dava açılırsa kesinlikle kazanılır dava . Ama kimseden kaç gündür ses çıkmayınca artık ben kendim davami açtım avukatsiz olarak . duruşmalara girmek gerekiyor Sanırım . Evrakta en geç 250 gün içinde sonuçlanır yazıyor bence kalmaz okadar süreye .

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Ekranınızda ayrıca kararmalar mevcut çok hemde

Alıntıları Göster

O karartılar fotoğraf çekince kameradan görünüyor çıplak gözle bakınca ekranda hiç kararma yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Arkadaşlar varsa avukat tanıdığınız danışın birlikte dava açalım hepimizdeki sorun neredeyse aynı kırmızı tonlarda belirgin izler gizli ayıp kapsamında dava acabiliriz ben tüketici hakem heyeti kararını bozdurmak için dava acacagim dediğim gibi baskalarida ortak dava açalım derse avukat ile yoksada tek başıma avukatsiz dava açacağım

@wNchstR
    @TurkeyStar
    @theraptorx
    @lynxoc
    @erimo
    @xyro
    @ErdeN77
    @shngzm
    @drvimu
    @ahmeta
    @tornavida
    @deathrider13
    @HeteroSapien
    @GT_55
    @Poison111
    @Silveraction
    @Jyhun
    @Constantine41
    @Wellwell
    @Heterosapien

@wNchstR

@TurkeyStar r

@theraptorx

@lynxoc

@erimo

Evet nerdesiniz beyler, herkes şikayetçi oldu ama kimse davasına sahip çıkmadı.Hadi hukuki olarak canına okuyalım şu lg'nin, özellikle bize verdikleri sözde durmamanın cezasını çektirelim.

• @xyro

@ErdeN77

@drvimu

@ahmeta

@tornavida

Evet nerdesiniz beyler, herkes şikayetçi oldu ama kimse davasına sahip çıkmadı.Hadi hukuki olarak canına okuyalım şu lg'nin, özellikle bize verdikleri sözde durmamanın cezasını çektirelim.

• @deathrider13

@HeteroSapien

@poison111

@silveraction

@jyhun

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.