Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bunun sonu yok,10-11 bin bandına gelse ah 8-9 düşmezmiydi denir.LG yine fiyatlarda esneme yapıyor,sony'e ne demeli.
    Kurda düştü fiyatlar yine aynı.Dolar artsa o gün yükseltirler ama düştüğünde neden aynı tepkiyi fiyatlarda göremiyoruz anlamıyorum.
    Bu ülkenin herşeyi sıkıntı.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    55" b7 ile aralarında oransal olarak muazzam bir fark var da, ondan dedim...yani 55" olanı daha çok indirime girdi. 11 bin tl olsa mesela, ben demezdim 8 bin tl olsa diye çünkü zaten 55" olanı 8.5 bin TL :)

4-5 bin TL'lik TV arayışımın sonu, 13 bin TL'lik TVlere bakmak oldu. Allah sonumu hayretsin.

Bu arada bugün MM'de hem 65A1 hem de 65B7 denedim yanımdaki filmlerle. TVler yanyana olmadığı için aynı görüntüyü aynı anda izleyemedim. Ortam koşulları da farklıydı. Sony, çok daha aydınlık bir yerde duruyordu. Sony 21,999 TL. LG ise 12,999 TL.

MM, 65B7'yi 12,700 TL'ye bıraktı. Ama Axess'e 4 taksit yapabiliyorlarmış. World ve maximuma 6. 4 taksitle o fiiyata bir tv almak açıkçası benim için zor olacak.

Aynı içeriği ikisinde de izledim. Sony sanki 1 tık daha iyi. Bu arada izlediğim içerik, 1080p bir film ve gameof thronesun 1080p riplenmiş bir bölümü. Sony 1 tık daha iyi ama asla abartı bir fark yok. Hele ki fiyat farkını dikkate alınca, asla o farkı hakedecek bir fark yok. Webos çok rahat. Androdin HDDmin içindeki filmleri görmesi, gezinmek falan işkence oldu...Sonye ne kodi ne de ES file manager yüklü olmadığı için istediğimm diziyi/filmi bulmak çok güç oldu.

Şimdi düşünüyorum ciddi ciddi. 65B7 alsam mı? önümüzdeki günlerde biraz daha indirim olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 12 Eylül 2017; 11:28:14 >

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle B7'i alın geçin hocam. Çok çok iyi fiyat bütçenize uyuyorsa. İstediklerinizin hepsini verecek bu tv size
    Bu arada MM sitesinede baktım 65c6, 65b7 den 2 bin lira pahalıya satılıyor. Birisi bu fiyat politikasını açıklasın lütfen :D Çok garip ya adamlar şaka gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.o.spawn.o.O -- 12 Eylül 2017; 2:31:52 >
  • Az önce müşteri temsilcşsi ile konuştum. 55b7 lerde 10 bit desteği varmı diye bana aşağıda ki cevabı verdi

10 bit panel led tvlerde geçerlidir

OLED panellerde sonsuz kontrans olduğundan bit değeri kullanılmaz.

Doğru sordum umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SelimBa S kullanıcısına yanıt
    Kontrast ile bit olayının birbirine bağlantılı olan şeyler olduğunu sanmıyorum. Hatta sanmıyorum da değil, birbiriyle ilgisi olan şeyler değil ki. Sallamış bence.

• Ben de az önce 65B7 aldım arkadaşlar. Gittigidiyorun teknosa mağazasından. 12,719 tl ve 100 tl de worldpuanla 12,619 tl ye geldi. 1 yıl süren arayışım son bulmuştur inşallah. Umarım sağlam gelir ve kurulur.

Hayırlı olsun çok sevindim en ıyı TV yı aldın şüphen olmasın. Listeye ekliyorum senide.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bn aldıktan hemen sonra teknosa.com %10 hediye çeki kampanyası başlattı. Ama min 3 katı alışveriş yapma koşulu ile. 1300 tl çek veriyo. 30 eylüle kadar en az 3,900 tl alışveriş yapmak lazım. O fiyata başka bi şeye ihtiyacım yok. Olsaydı, iptal eder bu kampanyayı kullanırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 12 Eylül 2017; 18:19:27 >
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
  • Hayırlı uğurlu olsun kardeş güle güle kullan inşallah

• Birşey takıldı aklıma sigorta falan neyim yaptırdınmı kardeşim. Yaptırmayı düşünürmüsün tv 8 bin tl 2 bin lira sigorta parası çok değilmi ya

• Teşekkür ederim arkadaşlar. Daha iyisi sizlerin olsun.

Sİgorta yaptırıcacağım ama bir sigorta şirketine. Firmaların vaadettiği sigortalar tırt. O nedenle bir sigorta şirketine eşya sigortası yaptırıcam. DÜşmeye, kırılmaya, çalınmaya,vb şeyler için. Yıllık 200-300 TL arası tutuyor. Herhangi bir olumsuzluk halinde, fatura tutarından belirli bir oranda kesinti yaparak (%10-%20 gibi, poliçeye bağlı) sana ödeme yapıyorlar. Ya da garantisi bittiyse ve tamir edilecekse, tamir bedelini ödüyorlar. Birçok bankanın sigorta iştirakinin ya da bağımsız sigorta şirketlerinin bu tür sigortaları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Teşekkür ederim. Bn aldıktan hemen sonra teknosa.com %10 hediye çeki kampanyası başlattı. Ama min 3 katı alışveriş yapma koşulu ile. 1300 tl çek veriyo. 30 eylüle kadar en az 3,900 tl alışveriş yapmak lazım. O fiyata başka bi şeye ihtiyacım yok. Olsaydı, iptal eder bu kampanyayı kullanırdım.

hediye çeki kampanyası ne zaman başladı acaba ben de tv aldıktan sonra gördüm, bilseydim tvyi teknosadan alıp çekle de ps4 pro alırdım

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Bugün saat 17 gibi başladı. Ama çeki kullanmak için, çek tutarının en az 3 katı tutarda alışveriş yapmak lazım.

55" alırsanız 850 tl çek veriyo ve en az 2,550 tl alışveriş yapmak lazım.

65" te 1300 tl çek veriyor ve en az 3,900 tllik alışverişte kullanabilirsiniz.
    ps4 pro, en az bu fiyatlarda olmalı.
    siz ne zaman aldınız, ne aldınız?

ha naapılabilrdi, çeki satabilirsiniz forumda. ya da 2 kişi tv alacaksa, çek bedeli kırışılabilinirdi de, kim uğraşacak şimdi diye düşündüm. çeki satamazsan elimde patlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 12 Eylül 2017; 20:32:4 >
  • Hayırlı olsun emrah bey güle güle kullanın bütçe 3.000 den 13.000 tl çıkmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Hayırlı olsun emrah bey güle güle kullanın bütçe 3.000 den 13.000 tl çıkmış :)

Teşekkür ederim. Biliyorsunuz geçen sene sony 55xd9305 aldım. Memnun kalmadım ve sattım. O zaman demiştim ki led tv alırsam 55" için 3000-3500 TL'yi geçmeyeceğim, ya da paraya kıyıp oled alacağım. Bunu 2016 sony başlığında çokça dile getirmişimdir... 55" de istemedim bu saatten sonra. Çünkü sonyi aldıktan 3-4 gün sonra gözüme küçük gelmişti, keşke 65" alsaydım demiştim. Sonra da bir aydınlanma oldu bende :) Bi daha mı geleceğim dünyaya diyip 65" oled aldım :) Gönlüm 65E7'de idi. Ama aradaki fark korkunçtu. Umarım üzmez beni B7.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 12 Eylül 2017; 20:46:47 >
  • Sony 55xd9305 aynı sorunları bende yaşamıştım ve 1 ay geçmeden sattım benide kaşıntı tuttu 55b7 takip etmeye başladım aklımda 55xe9005 vardı ama 55b7 fiyatı düşmesi beni cezbetti..

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    gönlünüzdeki olur umarım.
  • Oledin full hd si bile siyahta cok fark ediyor.

Bu arada sh850 ve philips 7501 de ayni videoyu izledim phlipsinde paneli hosuma gitti ozellikle hareketli sahnelerde basarim.cok iyi 144 hz lik monitor gibi ambilaight te ekstrasi

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Ben de az önce 65B7 aldım arkadaşlar. Gittigidiyorun teknosa mağazasından. 12,719 tl ve 100 tl de worldpuanla 12,619 tl ye geldi. 1 yıl süren arayışım son bulmuştur inşallah. Umarım sağlam gelir ve kurulur.

Burdanda tekrar yazayım hocam. :) Çok doğru bir tercih ve tekrar hayırlı olsun sorunsuz mutlu mesut kullanman dileğiyle. Çok iyi fiyat 65'in keyfini gör şimdi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.