Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG'nin servisi ile Sony'nin servisi ne alaka hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hocam 444 6 543'ü arayıp lg servisinden kayıt açtırıp kurulum için gün alacaksınız. Teknsa olduğu için durum farklı mı bilmiyorum tabi ama. Ben kullanım saatine baktırdım. Sizde mutlaka baktırın sıfır çıkacaktır büyük ihtimal henüz yeni model. Kendi özel kumandaları var servis menüsüne girip bios ekranı gibi bir ekran açılıyor orda sol alt tarafta utf mi utn mi ne üç harfli bir kısım var onun yanında sıfır yazacak. Eğer ki orda kullanım saati 1 bile yazsa tv daha önce açılmış ve görüntü alınmıştır. Ama kutuda kendini çok belli ediyormuş servisin bana dediğine göre ne kadar iyi kutulansada bir yerinde kesin falso veriliyormuş bantlaması falan anlaşılıyormuş. Bu konuda benim evime gelen servisi çok iyi ve alıcı tarafındaydı hatta internetten aldığımı söylediğimde engüzelini yapmışsın bunu biz söyleyince bize kızıyorlar dedi :)

Birde tüm herşeyi görüp tamam dedikten sonra hocam tutanağa imza atıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.o.spawn.o.O -- 14 Eylül 2017; 1:30:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

LG'nin servisi ile Sony'nin servisi ne alaka hocam?

Bana en yakın LG servisi ile Sony servisi, aynı servis :)
  • O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    Yok teknosa da aynı. Ben illa ki servisten isterim de malum servisler çamura yatabiliyor biz bilmiyoruz, öyle birşey yok vs diye....Ve bana gelecek olan servis de asla alıcı tarafında değil. Sanki Sony'nin avukatı gibiydi. Muhtemelen LG için de aynısını yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turko79

Birazdan atarım resimleri ben yıllardır samsung kullanıyordum samsung 65hu8200 ondaki görüntü netliğini ve renk canlılığını bu tv de bulamadım renkler daha soluk geldi bana şimdi fotolorı gönderiyorum

Görüntü ayarlarını değiştirseniz faydası olmuyor mu?

Samsung canlı ve parlak renkler veriyor genelde. Bizde de c650 serisi var. Babam bu parlaklık ve canlılığa alıştığı için LA serisi olan diğer tv LG'yi sevemedi bir türlü...

Görüntü ayarlarını değiştirin isterseniz.
  • O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    Bu ayrıntı çok önemli gerçekten. bu bilgi için çok teşekkür ederim şahsen. İnsanlar sıfır diye aldıkları tv ler teşhir üürünü çıkıyor. Benim başıma geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

İyi de bunlar gerçek renkler. Hazır renk ayarlarını canlıya getirirseniz renkler canlı olur ama gördüğünüz gerçek renkler olmaz.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Bana da oyle geldi :)
    Bir de kamerada autofocus bir noktaya odaklandigindan diger bolgeler flu cikmis sanirim. Bu yuzden foto /videolar urune dair iyi bir sonuc vermeyebiliyor, yani gozun gordugunu bazen yansıtamayabiliyor.

• Arkadaşlar dün gece 12 de binanın uydu sistemi arızalandı ve tüm kanallar gitti bugün akşama doğru uyducu geldi halletti sorunu daha önce benim sinyal seviyem yüzde 10 sinyal kalitem yüzde 100 dü şuan sinyal seviyem yüzde 30 sinyal kalitem yüzde 100 görüntü muhteşem sanırım benim sorun binanın uydu sisteminden kaynaklanıyordu daha önce görüntüm sd derecesine yakındı şu an tam hd :-)) bu forumda sorunuma cevap veren yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Sn.deeepblue kameranın focuslanmasından değil çıplak gözle daha flu resimlerde daha iyi görünüyor çıplak gözle bakınca berbat ötesiydi görüntü tam sd seviyesindeydi neyse sorunum dediğim gibi uydudan kaynaklanıyormuş çok şükür şuan görüntü muhteşem tv nin keyfine varmaya başladım açıkcası

• quote:

Arkadaşlar dün gece 12 de binanın uydu sistemi arızalandı ve tüm kanallar gitti bugün akşama doğru uyducu geldi halletti sorunu daha önce benim sinyal seviyem yüzde 10 sinyal kalitem yüzde 100 dü şuan sinyal seviyem yüzde 30 sinyal kalitem yüzde 100 görüntü muhteşem sanırım benim sorun binanın uydu sisteminden kaynaklanıyordu daha önce görüntüm sd derecesine yakındı şu an tam hd :-)) bu forumda sorunuma cevap veren yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim

Tekrar ekran görüntüsü paylaşır mısınız? (Düzelmiş hali)

• turko79 T kullanıcısına yanıt
    Yayın kalitesinde yasadiginiz sorun onceden ciddi duzeydeymis o zaman.

Sinyal seviyesi duzeltilerek sorunun cozulmesine sevindim ;)

• turko79 T kullanıcısına yanıt
    Sorunun düzelmesine sevindim. 65b7 almış biri olarak mesjaınızı okuyunca biraz camım sıkılmamış değildi. :) sorunun uydudan kaynaklanmasına sevindim :)
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkteki gibi, 5.1 hoparlör sistemi olan ama 4k bluray disc ve riplenmiş filmleri oynatabilen bir sistem var mı? Ben araştırdım biraz ama bulamadım. 4k tvlerimiz var ama bunun gibi bir sistemle izlemesi daha güzel oluyor. Bunlar amatör sistemler biliyorum ama şu an AVR+4k player+hoparlör alacak finansmanım yok...bi 10 bin TL de buna veremem şu an :)

linkteki ürüne sahibim ama ben 4k içerik de oynatan versiyonunu arıyorum.
    http://www.samsung.com/tr/audio-video/blu-ray-home-entertainement-system-j4550/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 14 Eylül 2017; 22:40:25 >
  • LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

• İlk resim bugün ki hali 2. Resim dün ki hali arada matlık parlaklık ve fluluk olarak çok fark var

• Arkadaşlar ekteki resimler mevcut Samsung 46F8000 serisi televizyonumdan. Nedense LG 55B7V bu keskinlikte bir görüntü sunmuyor gibi geliyor bana. Değiştirip pişman olmak istemiyorum. Çok kararsızım. Ulusal kanallarda saçlar tel tel sayılıyor mu sizde? 46F8000'de o kadar keskin ki tek tek sayabilirsiniz. Asla en ufak bir flulaşma veya karışma yok. Fotoğraf ne kadar yansıtıyor bilemiyorum.

İlk resim şu an Star'da oynayan bir diziden. @turko79 diziden benzer bir ekran görüntüsü paylaşabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 14 Eylül 2017; 23:10:52 >

• Ben samsung 55f 8000 kullandım ilk çıktığında almıştım daha sonra satıp sansung 65hu8200 curved kullandım şunu söyleyebilirim samsungun f8000 modeli bana göre efsaneydi şimdiye kadar samsungun çıkardığı en kaliteli tv

• Oled ler henüz çok pahalı

• quote:

Ben samsung 55f 8000 kullandım ilk çıktığında almıştım daha sonra satıp sansung 65hu8200 curved kullandım şunu söyleyebilirim samsungun f8000 modeli bana göre efsaneydi şimdiye kadar samsungun çıkardığı en kaliteli tv

Alırken hata yapıp 55" yerine 46" almışım. TV'den gerçekten çok memnunum ancak boyutunu büyültmek istiyorum. Yeni TV lerde bu görüntüyü nedense bulamıyorum. Yukarıdaki diziden siz de ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz? Şu an star tv de yayında.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.