Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar selam,
    4.5 metreden izleyeceğim için 65" bir oled tv alayım diyorum. ( Bütçe 15k )
    Sizce yeni modeller tahmini hangi ay çıkar, 2018 b7 çıkınca 2017'in fiyatı düşer mi ?
  • slmbabs S kullanıcısına yanıt
    Teknosa'da 65 b7 modeli bir ara 11-12 bin seviyelerini görmüştü. Bu civarda görürsen kaçırma derim. Şu anda da indirimde 14.999dan 13.999 a inmiş bir de hediye çeki veriyor 1400 tl kadar tabi 2 katı tutarda harcayabiliyorsun onu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lassaban

Arkadaşlar merak ettiğim Dolby Atmos için ekstra bir bağlantı cihazı almamıza gerek var mıdır yoksa tv desteklediği için Dolby Atmos içeren filmlerden bunu alabilir miyiz?

Dolby Atmos özelliğini aldığınız panel üstündeki hoparlörlerden alırsınız fakat, 7.1 destekli bir AV receiver dan alacağınız ses dağılımı gibi olmaz, çünkü Atmos daki bağlantı şeklinde 2 adet hoparlörü tavana asmanız gerekiyor dolayısıyla biraz profesyonel bağlantı gerekiyor, ama panel üstündeki hoparlörler size Atmos u sanal olarak vermeye çalışıyor, sizin için bu yeterli ise AV receiver almaya gerek kalmaz umarım anlaşılmıştır kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: slmbabs

Arkadaşlar selam,
    4.5 metreden izleyeceğim için 65" bir oled tv alayım diyorum. ( Bütçe 15k )
    Sizce yeni modeller tahmini hangi ay çıkar, 2018 b7 çıkınca 2017'in fiyatı düşer mi ?

Yeni modeller yani 8 serisi nisan sonu mayıs başında ülkemizde satışta olur diye tahmin ediyorum çünkü her sene aynı şey oluyor.

2018 model B8, çıkınca B7, fiyatı düşer diye tahmin ediyorum.

Bu arada LG, artık fiyatları düşürmeli diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

quote:

Orijinalden alıntı: notropil

quote:

İyi günler arkadaşlar Lgnin oledi ile philipsin yılın oledi seçilen ürünü arasında kaldık. Bunların karşılaştırmalarının olduğu bir adres verebilir misiniz?
    http://hdtelevizija.com/en/2017/10/11/lg-oled55b7-vs-philips-55pos9002-ultra-hd-oled-tv-comparison-review/

Teşekkürler kardeşim. Sonunda LG almaya karar verdik. Yalnız bu seferde buradaki mağazalarda kapalı kutu yok. Başka yerlerden teşhir ürünü getirtecekler kabul etmedim.

Doğru bir karar verdiğinize sevindim.

• notropil kullanıcısına yanıt
    B7 çıkınca C6’nın fıyatı düşmemişti yine aynısı olur indirim yapmazlar. B8, E8, W8 Dünya çıkış tarihi Haziran 2018. Mart ayında sadece C8 çıkacak ama oda TR ye gelmeyecek bu durumda 2018 modeller ülkemize Temmuz dan önce gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

B7 çıkınca C6’nın fıyatı düşmemişti yine aynısı olur indirim yapmazlar. B8, E8, W8 Dünya çıkış tarihi Haziran 2018. Mart ayında sadece C8 çıkacak ama oda TR ye gelmeyecek bu durumda 2018 modeller ülkemize Temmuz dan önce gelmez.

Bekleyip görücez hangi tarihte gelecek.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merak ettiğim Dolby Atmos için ekstra bir bağlantı cihazı almamıza gerek var mıdır yoksa tv desteklediği için Dolby Atmos içeren filmlerden bunu alabilir miyiz?

Dolby Atmos özelliğini aldığınız panel üstündeki hoparlörlerden alırsınız fakat, 7.1 destekli bir AV receiver dan alacağınız ses dağılımı gibi olmaz, çünkü Atmos daki bağlantı şeklinde 2 adet hoparlörü tavana asmanız gerekiyor dolayısıyla biraz profesyonel bağlantı gerekiyor, ama panel üstündeki hoparlörler size Atmos u sanal olarak vermeye çalışıyor, sizin için bu yeterli ise AV receiver almaya gerek kalmaz umarım anlaşılmıştır kolay gelsin.

Anladım teşekkür ederim peki bu hdr ve dolby vision görüntü aynı şeyler midir mesela piyasada hdr film ve oyun bulabiliyoruz peki dolby vision özelliğinde bulabilir miyiz yoksa aynı şeyler mi bilgilendirir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Plilipss hangi modeli? LG den kötü olduğu kesin ama yinede modelini yazarsan kıyaslarız.

55POS 9002 OLAN OLED kardeşim. Reklamında yılın oled tvsi seçildi diyor.

Hollanda şirketi olan philips in yerine lg yada sony gibi ülkemize karşı düşmanlık yapmayan ülkelerin ürününü seçmek daha mantıklı. Ben kendi adıma hele böyle sıkıntılı günlerden geçtiğimiz zamanlarda bize acıktan düşmanlık yapan bir ülkenin malını kullanmak beni rahatsız eder.

• urfes U kullanıcısına yanıt
    Philips TV bölümü, Çinli TPV'ye satıldı yıllar önce. Philps TVlerin Hollanda ile ilgisi bulunmuyor şu anda. Ha ben yine de philips almam o ayrı.

Düşmanlık yapan ülkelerin ürünlerini almamaya kalkarsak, ülkede alacak ürün kalmaz.

Ayrıca uluslararası ilişkilerde, bir ülkenin, diğer ülkenin dostu-düşmanı olması söz konusu olmaz. Çıkarlar vardır. Her ülke, kendi çıkarları doğrultusunda siyaset izler.

İsrail düşmanımız diye coca colaları sokaklara boşaltanlar vardı :) Ne gülmüştüm. gerçi sonradan dost oluverdik. Bir de Hollandaya portakallı protesto yapanlar olmuştu. Mantığını pek anlayamamıştım gerçi.
    Yazacak çok şey var da...Uzatmayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 25 Şubat 2018; 12:55:31 >
  • quote:

quote:

quote:

Anladım teşekkür ederim peki bu hdr ve dolby vision görüntü aynı şeyler midir mesela piyasada hdr film ve oyun bulabiliyoruz peki dolby vision özelliğinde bulabilir miyiz yoksa aynı şeyler mi bilgilendirir misiniz?

https://www.technopat.net/2016/09/15/hdr-tv-icin-format-savaslari-suruyor/

• Digitürk'te 4K maç yayınlarında görüntüde bir fark görüyür musunuz. Benim 55 ekran TV'de normal yayınla hiç bir fark yok.
    4K yayın fake mi?

• imtr kullanıcısına yanıt
    Digiturk de hangi kanallar 4K?

• Arkadaslar merhaba. 65b7 veya 65e7 almayi dusunuyorum. İkisi icin aldigim fiyatlar b7 icin 13.500, e7 icin 16.000. Sizce fiyatlar nasil? E7 ile b7 arasinda kayda deger bir fark var mi?

Bir de son olarak sizce 2018 modelleri mi beklemeliyim?

• quote:

Digiturk de hangi kanallar 4K?

400 cü kanalda bu gece Beşiktaş-Fenerbahçe maçı 4K yayınlandı. Ama bence Hd yayından farkı yoktu.

4K receiveri olanların acaba yorumu nedir ?
    Bu Digiturk 4K ya ayda ne kadar ödüyorsunuz hocam?

• Bugünkü maçın 1080i'de görüntü kalitesi berbat ötesiydi, 720p'den bile kötüydü, vcd kalitesinden halliceydi tüm görüntüde bulanıklık vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Şubat 2018; 21:48:55 >
    Hatırlıyorum bi ara teknosada 65 b7 oled 11bin civarına gelmişti +hediye çeki veriyordu. Bence 13.500 tl yüksek bi fiyat.

• quote:

Bu Digiturk 4K ya ayda ne kadar ödüyorsunuz hocam?

Ayda ilave 20 Tl olması lazım
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.