Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 oled lerin Avrupa fiyatları açıklandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

2018 oled lerin Avrupa fiyatları açıklandı.

Kaynak verebilir misiniz bulamadım. Fiyatlar nasıl ?
  • Helsinki H kullanıcısına yanıt
    https://www.homecinemamagazine.nl/2018/02/lg-maakt-prijzen-2018-oled-tvs-bekend/

Ornek 55C8 2500 yavru

• Yüksek fiyattan çıkmış. B7 1500 euro ve fiyatı 7500 tl ise bu... düşünmek istemiyorum. B7 al geç :D
    O fiyatlar lg nin hayali her sene aynısini yapar sen kafadan 500 yavru düş.

• Ben de 55b7 ile aranıza katıldım. Pazartesi yada salı günü elimde olur, merakla bekliyorum :)

• Aslında aklımda 65 inçlik oled tv almak var. 55 inç için b7 tek geçerim 7500 tl fiyatıyla.65 inç için fiyatı 14bine geliyor ve yüksek miktar. Arçelik oled tv duyurmuştu 2016 yılında 65 inç arçelik satıyor sadece 12.699 tl fiyatı. Bayilerle pazarlık yapıp 9-10 bin seviyesine alınabilirse daha iyi bir alternatif mi acaba 55 b7 için arçelik 65 oled tv ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helsinki -- 22 Şubat 2018; 23:7:11 >
    Ben 65b7 yi 11500 tl ye almıştım evkurdan pazarlıkla tabi son zamlardan önce idi (yanlış hatırlamıyosam 12.900tl gibi bişeydi) ancak evkurdan bi fiyat almanızı ve pazarlık yapmanızı tavsiye ederim

• İyi günler arkadaşlar Lgnin oledi ile philipsin yılın oledi seçilen ürünü arasında kaldık. Bunların karşılaştırmalarının olduğu bir adres verebilir misiniz?
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Plilips hangi modeli? LG den kötü olduğu kesin ama yinede modelini yazarsan kıyaslarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 23 Şubat 2018; 20:48:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Plilipss hangi modeli? LG den kötü olduğu kesin ama yinede modelini yazarsan kıyaslarız.

55POS 9002 OLAN OLED kardeşim. Reklamında yılın oled tvsi seçildi diyor.

Bence riske girme ve bi çok inceleme kanalının 1. seçtiği lg oled b7yi al (Rtings.com referans al) Philips oled tv incelemesi bile yok. Android tv de tam oturmuş bi platform değil zaten webos daha mutlu edecektir. Panel olarak 2016 model panel kullanmış olabilir philips öyle bi muhabbet vardı. Konu hakkında bilgisi olan biri yazarsa daha faydalı olur tabi ben de merak ediyorum EISA tarafından yılın oledi seçilen ürünü.
  • Ağzına sağlık kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

İyi günler arkadaşlar Lgnin oledi ile philipsin yılın oledi seçilen ürünü arasında kaldık. Bunların karşılaştırmalarının olduğu bir adres verebilir misiniz?

http://hdtelevizija.com/en/2017/10/11/lg-oled55b7-vs-philips-55pos9002-ultra-hd-oled-tv-comparison-review/
  • Kararı sen ver.
  • input lag v.s de çuvallıyor panel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil

quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

İyi günler arkadaşlar Lgnin oledi ile philipsin yılın oledi seçilen ürünü arasında kaldık. Bunların karşılaştırmalarının olduğu bir adres verebilir misiniz?
    http://hdtelevizija.com/en/2017/10/11/lg-oled55b7-vs-philips-55pos9002-ultra-hd-oled-tv-comparison-review/

Teşekkürler kardeşim. Sonunda LG almaya karar verdik. Yalnız bu seferde buradaki mağazalarda kapalı kutu yok. Başka yerlerden teşhir ürünü getirtecekler kabul etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 24 Şubat 2018; 6:9:5 >

• Arkadaşlar merak ettiğim Dolby Atmos için ekstra bir bağlantı cihazı almamıza gerek var mıdır yoksa tv desteklediği için Dolby Atmos içeren filmlerden bunu alabilir miyiz?

Kardeş internetten al dedik ya...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Kardeş internetten al dedik ya...

Uygun fiyata bulamadım bir de tek kredi kartında o kadar para yok netten farklı kartlardan bir ürün ödemesi yapabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.