Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.808
Cevap
86
Favori
404.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Filmleri panelde hangi yolla açmaya çalışıyorsunuz.

USM mi?

BD mi?

Nas mı?

Networkden Pc ilemi?
  • Birde panelinizdeki Firmware versiyonu nedir?
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Lg içerisindeki uygulamalar dışında usb yada nas üzerinden Dolby vision desteği veriyor muydu ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil

Birde panelinizdeki Firmware versiyonu nedir?
    Netten indirip hd yoluyla izliyorum. Kesinlikle film dolby vision film filme herhangi bir işlem yapmıyorum hardisske yükleyip ordan izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son versiyonu yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: notropil

Filmleri panelde hangi yolla açmaya çalışıyorsunuz.

USM mi?

BD mi?

Nas mı?

Networkden Pc ilemi?
    Kardeşim bugün ps4 prof god of var oynarken usb lerden birisi durduğu yerde arızalandı. Servisi aradim kablodan dolayı usb yanmış dedi istersen değişim isteyelim. Bu nasıl iştir anlayamadım

• Subwoofer yok sanıyordum bizim modeller b7v olduğu için c7 ile aynı ses sistemi varmış.

Subwoofer olmayan b7a modeliymiş.
    Amerika için üretilen bi model rtingsdeki inceleme de b7a modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

Lg içerisindeki uygulamalar dışında usb yada nas üzerinden Dolby vision desteği veriyor muydu ki?
    bu demo usb den dolby vision olarak calısıyor. (.ts dosya biçimi)http://4kmedia.org/lg-dolby-vision-uhd-4k-demo/

yani belirli şartlar altında bu mümkün görünüyor. (kontrol ettim bluray iso'ların içinde .m2ts dosyası var. bu yüzden tv nin playeri okumuyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 23 Nisan 2018; 19:31:33 >
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    Güzel demek ki bunu eklemişler

Eskiden çalışmıyordu ama son aylarda update gelmişti herhalde eklediler

Lg kullanıcıları için güzel bir gelişme

• serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Çıldırmış bunlar bence stoklar erimeden c7 kere hücum edin derim yada Sony A1

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, c7 fiyatı çok iyi.

• arkadaşlar sakin olun ekstra bir durum yok.bu şekilde davranırsak işgüzarlar 7 serisinin fiyatını şişirecekler, firmalar buraları takip ediyor fiyatlara ayar çekiyorlar,nabza göre şerbet.

7 serisi geçen sene 2.999 sterlin den çıkmış (55b7) bu fiyatta düşüş bile var (55b8 2,499 sterlin)
    gerçi bu sene b8/c8 arasında çip farkı var. b8 biraz.daha kırpılmış.model bile desek.c8 yine aynı fiyattan çıkıyor (2,999)

lg.nin politikasını zaten biliyorsunuz oledlerde neredeyse 1 sene geriden gidiyorlar,mantıklı ve bir strateji de yapıyorlar ülke şartları ve alım gücü gereği.bunlar c7 yi daha yeni stoğa aldılar ,fiyatlar düşmeden 8 serisi getirmezler.

hatta muhtemelen eldeki fazla stok c7 ler için lg global ile görüşüp iyi fiyata yüksek adet almaya çalışırlar sonuçta biz nasıl fiyat kovalıyorsak distribütörde alırken iyi fiyat almaya çalışıyor üreticiden ve seri sonu ürünlere toplu adetlerde iyi fiyatlar veriliyor.

önümüzde dünya kupası var ve trt 4k.vericek yine planlanmış maçları.o dönem yine kampanyalar / piyasa hareketlendirici aksiyonlar olacaktır. tv almak için acelesi olmayanların beklemesinde fayda var.

tabi bu dediklerim döviz de çılgın bir artış olmadığı sürece geçerli olur mu böyle bir şey ? ne yazıkki burası.türkiye asla asla demem hiçbir şey için.

not.telefondan yazdığım için imla ya dikkat edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esense -- 24 Nisan 2018; 6:41:48 >

• esense E kullanıcısına yanıt
    Iyi hatirliyorum gecen sene yeni modeller geleli 2 ay gecmesine ragmen halen eski modeller ayni ilk satis fiyatindan satiliyordu.birebir kafa kafaya satistaydi.her model yoktu ama olanlarda ilk fiyatindan devam ediyordu.ekim kasima kadar beklemistim

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanhnr

2018 OLED Fiyatları açıklandı

Haber doğru değil bu fiyatlar İngiltere fiyatları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rızası için şu oled tvde kullanabileceğim en kaliteli kablo hangisi lütfen yardımcı olunuz. Tv'nin usb girişi bozuldu servisi aradım kablo kötü olduğu için usb yanmış dediler. Ne kadar doğru o da belli değil. Güya anakart değişmeliymiş. Bir de bu lg'nin müşteri hizmetlerinde çalışanlar kadar saygısız küstah ve işten anlamaz bir çalışanlar grubu görmedim. Geçen aradım teknik danışman olduğunu söyleyen bayan hiçbir şeyden anlamadığı gibi bir de bana aynen şu şekilde konuşuyor: İsterseniz konuşmayın da beni dinleyin. Küstahın konuşma şekline bak. Gidin de Samsung'un müşteri temsilcileri nasıl davranıyor insanlık görün. Şikayet vara yazdım adamlar tenezzül edip geri dönüş bile yapmadılar. Allah için tv gerçekten harika ama insan şu Türkiye lg temsilcilerini gördükçe lg'den nefret ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

Allah rızası için şu oled tvde kullanabileceğim en kaliteli kablo hangisi lütfen yardımcı olunuz. Tv'nin usb girişi bozuldu servisi aradım kablo kötü olduğu için usb yanmış dediler. Ne kadar doğru o da belli değil. Güya anakart değişmeliymiş. Bir de bu lg'nin müşteri hizmetlerinde çalışanlar kadar saygısız küstah ve işten anlamaz bir çalışanlar grubu görmedim. Geçen aradım teknik danışman olduğunu söyleyen bayan hiçbir şeyden anlamadığı gibi bir de bana aynen şu şekilde konuşuyor: İsterseniz konuşmayın da beni dinleyin. Küstahın konuşma şekline bak. Gidin de Samsung'un müşteri temsilcileri nasıl davranıyor insanlık görün. Şikayet vara yazdım adamlar tenezzül edip geri dönüş bile yapmadılar. Allah için tv gerçekten harika ama insan şu Türkiye lg temsilcilerini gördükçe lg'den nefret ediyor.
    USB kablodan bahsediyorsanız, tekno marketlerden satın aldığınız dıştan takma disklerin içinden çıkan kendi orjinal kablosunu kullanın bunun haricinde piyasada satılan ucuz çin malı USB kablolarını kesinlikle kullanmayın.

HDMI kablosu içinde apple store lardan belkin marka HDMI 2.1 sertifikalı HDMI kablolarından kullanın.

Kolay gelsin.

• shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Size kendini işten attırmaya çalışan personel denk gelmiş hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap yazan arkadaşlar ağzınıza sağlık

• Arkadaşlar dün netflix üzerinden dolby vision dizi izliyordum görüntüde dizi içerisinde duvarların kumlandığını fark ettim. Farklı bir kaç dizi daha açtım dolby vision yine aynı durum oldu. Dolby Vision dışında bu sıkıntı yok. Sizde de aynı sorun yaşanıyor mu? Yaşanıyor ise nasıl çözdünüz? Gerçekten çok gözümü yoruyor bu görüntü.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.