Şimdi Ara

HYUNDAİ İ30 2018 (ANA KONU) {Güncel Bilgiler Burada] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.130
Cevap
9
Favori
84.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın Mühendis Bey ! Şu an satılan yeni Golf 1.6 TDI Highline DSG yani en üst donanımda (137.500 TL ) Hyundai I30 'da smart +plus paketinde bulunan donanımlar mevcut mu ya da opsiyon dahilinde eklenebiliyor mu ?

Adamın biri forumlarda yazmış smart+plus paketi dahil 1.6CRDI DCT Elit 115 TL 'ye kadar fiyatı indirmiş. Bedava !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Sayın Mühendis Bey ! Şu an satılan yeni Golf 1.6 TDI Highline DSG yani en üst donanımda (137.500 TL ) Hyundai I30 'da smart +plus paketinde bulunan donanımlar mevcut mu ya da opsiyon dahilinde eklenebiliyor mu ?

Adamın biri forumlarda yazmış smart+plus paketi dahil 1.6CRDI DCT Elit 115 TL 'ye kadar fiyatı indirmiş. Bedava !!!

Geçen gittim katalitik konvertör iyice tıkanmış. Yenisi ne kadar dedim 5500 tl dedi hyundai servisi. Ulan sanki mercedes. 115 olsa nolur nasıl olsa serviste kapatıyorlar 5 yıl garanti diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezginbur kullanıcısına yanıt
    Sorumun cevabı bu değildi.

• quote:

Sorumun cevabı bu değildi.

Bende gitti katalitik konventörün içindeki taşı kırdırdım. Üstüne bi de yazılım attırdım. Yakıt tüketimi düştü. 160 bg 340 Nm tork oldu. Uçuyor şimdi araba 240 yaptım otobanda. Manyakmıyım gidip yeni alayım😀

• Ben sana aracına ne yaptın diye sormadım, yukarıda bir soru sordum. VW sitesinde cevap bulamadım, sana soruyorum.

• katalitik converter en pahali parcalardan biridir.

2002 honda civic si model aracim smoke testi gecmiyordu, honda bayisi $1000 arti iscilik ucreti demisti.. yani ortalama $1700 gibi bir fiyat cikardilar. Bu olay amerikada oluyor.
  • quote:

Ben sana aracına ne yaptın diye sormadım, yukarıda bir soru sordum. VW sitesinde cevap bulamadım, sana soruyorum.

Hyundai yüksek fiyatla araba satamaz. Kimse almaz. 115 bin liraya düştüyse doğrudur. Smart+plus paketli.

• quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

katalitik converter en pahali parcalardan biridir.

2002 honda civic si model aracim smoke testi gecmiyordu, honda bayisi $1000 arti iscilik ucreti demisti.. yani ortalama $1700 gibi bir fiyat cikardilar. Bu olay amerikada oluyor.

Türkiyede allahtan emisyon limitleri yüksek. İçi boş katalitik konventör bile testten geçiyor. Zaten petrolü ithal eden bir ülkeyiz. Çevreyi düşünecek durumda değiliz.

VW de opsiyon olarak donanım ekleniyor mu onu sordum, i30 'un fiyatını ben de biliyorum.

• quote:

VW de opsiyon olarak donanım ekleniyor mu onu sordum, i30 'un fiyatını ben de biliyorum.

Vw de açılır tavan ve adaptif far sistemi full modelde bile yok diye biliyorum. Fiyatının 3 te biri opsiyon alıyor. Torsiyon çubuklu teneke.

• Satış konusunda son zamanların en büyük fiyaskosu bu i30 galiba, ana konu bomboş, İzmirde de daha bir tane görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 9 Ağustos 2017; 16:39:45 >
  • Aynen...
  • Dizayn olarak tüketici benimsemedi yeni İ30 u...
    Egea HB ile olan benzerliği belkide buna sebep oldu...

Eski kasanın agresif görüntüsü halen bir çok kişinin hoşuna gidiyor, ikinci elde tercih edilen bir araç oluyor bir önceki kasa...

Bir de üzerine fiyat olarak kallavi rakamları milletin gözüne sokunca satışlar da rezil durumda oluyor...
    Ocak- Temmuz 2017 tarihleri arasında 827 adet satmış yeni İ30... Rakam iyi felan demeyin , çoğu kişinin adını bile duymadığı trafikte bile zor gördüğü Nissan Pulsar 858 adet satmış...
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Bir ara heveslenmiştim bu arabaya. Bir Golf sahibi olarak tasarım olsun konfor olsun beni bayağı tatmin etmişti lakin genel otomobil fiyatlarından dolayı bir türlü araba değiştirmek nasip olmadı. Mayıs-Haziran gibi bu konuyu takip eder yazardımda. O gündem bu güne kadar atışan iki arkadaş dışında konu resmen ölü.

Dediklerinin hepsi tutarsız, önce i30 iyi dedin, sonra kötü dedin. Golf iyi dedin, hatta alacağını söyledin, sonra tekrar döndün, teneke dedin. Ne dediğin ne yapmak istediğin belli değil. Bir kere de tutarlı ol be !

• geçen ilk defa gördüm. kayıtlara geçsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım yeni i30 tutulmadı. hem pahalı hem tipinden dolayı. .. piyasada tek tük görüyorum. nerde eski satışlar

• Daha once de yazmistim. Buradan hyundai'a sesleniyorum. 59 bin liraya 1.4 atmosferik i30'a talibim. Daha fazlasi calismaz

• quote:

Dediklerinin hepsi tutarsız, önce i30 iyi dedin, sonra kötü dedin. Golf iyi dedin, hatta alacağını söyledin, sonra tekrar döndün, teneke dedin. Ne dediğin ne yapmak istediğin belli değil. Bir kere de tutarlı ol be !

Kötünün iyisi. Mecburiyet kararsızlık. Seçenek az.

Ben haftaya araç alayım da sen burada oyalan dur.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.