Şimdi Ara

2019 HONDA CR-V -Yeni Kasa (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
13
Favori
54.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelecek, Zeki Müren de görecek ayrıca
  • Yeni Accord gelse ne gelmese ne? Çok çirkin.
    http://www.caricos.com/cars/h/honda/2018_honda_accord/
  • Size göre çirkin, başkasına göre güzel. zevk/renk sonuçta. Her malın müşterisi ayrı. Güncel CR-V'yi de beğenmeyenler vardı, alanların çoğuda kara kaşı kara gözü için almadı . Honda'nın D segmentinde araç seçeneği olması iyi olur, aynı yeni gelecek CR-V de motor ve şanzıman seçeneklerini sunarsa daha iyi olacağı gibi.
  • kayaer07 kullanıcısına yanıt
    Yıl oldu 2500, hala amerikada satılan kasa ile türkiyede satılan kasanın aynı far ve stop grubuna sahip olmadığını bilmeyenler var...
  • Honda, 25 Ekim’de kapılarını açan ve 5 Kasım’a kadar otomobil dünyasını ağırlayacak olan 2017 Tokyo Otomobil Fuarı’nda pek çok yeniliği bir arada sundu. SUV segmentinin öne çıkan modeli CR-V’nin bu fuar ile birlikte Japonya tanıtımı gerçekleşti. Yeni Honda CR-V kısa süre sonra Avrupa’da da yollarda olacak.

Japonya tanıtımı gerçekleştirilen Honda CR-V, gelişmiş fonksiyonellik özellikleri ile binek otomobil sürüş dinamiklerini aynı potada eriten bir model olup, dünya çapında 160’tan fazla ülke ve bölgede satışa sunuluyor.

Beşinci nesil CR-V, Honda’nın “SPORT HIBRIT i-MMD” teknolojisi ile donatılan ilk seri üretim hibrit model olmasıyla öne çıkıyor. İki adet elektromotordan oluşan hibrit sistem önden çekişli ve dört tekerlekten çekişli modellerde sunulacak. Fonksiyonellik daha da arttırılırken üçüncü koltuk sırasına sahip bir benzinli versiyon da ürün gamına dahil edildi. Ayrıca Honda’nın gelişmiş güvenli sürüş destek sistemi “Honda Sensing” standart donanım olarak sunuluyor.

Kaynak:

http://www.otostil.com/yeni-honda-cr-v/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 28 Ekim 2017; 23:42:46 >

• Var mı yeni bir gelişme?
  • Ben umudu kesip 2. El 3008 aldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olmuş ancak keşke c sütunu oval değilde daha köşeli ve sert inse idi hem bagaj daha geniş olurdu hem de daha sportif dururdu şimdi bir kuyruğunu kıstırmış kaçıyor gibi durmuş ama yine de güzel makina
  • Yalıtım sorununu çözdüler mi acaba. güncel kasa yol ve rüzgar sesini içeriye çok alıyordu.

Fiyatı dizel versiyondan pahalı olmayacaksa benzinli otomatik 4 çeker crv düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Yalıtım sorununu çözdüler mi acaba. güncel kasa yol ve rüzgar sesini içeriye çok alıyordu.

Fiyatı dizel versiyondan pahalı olmayacaksa benzinli otomatik 4 çeker crv düşünülebilir.

Yurtdışı incelemelerde yalıtım sorunu çözüldü diyordu sanki, yanlış hatırlamıyorsam. Malzeme kalitesi de artmış diyorlardı. Bu 1.5 Benzinli motoru hybrid yapsalarmış keşke, o zaman tüketim oldukça düşerdi.
  • güvenlik olarak baya ilerletmişler modeli, dizel motoru tr için koyacaklar mı merak konusu
  • Eldeki araçlar satsın diye hiç bilgi yok
  • 1.6 dizel artık yok. 1.5 benzinli ile gelirse gelecek. Boşa beklememek lazım.
  • Selamlar
    Henüz çok sıcak bir gelişme arkadaşlar.Yeni C-RV nin 1.6 dizel 158hp-350Nm ve 9 ileri ZF li modeli üretimi başlıyormuş....
    link burada

https://gaadiwaadi.com/new-honda-cr-v-diesel-india-launch-price-018274/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 18 Ocak 2018; 18:14:56 >
  • certac C kullanıcısına yanıt
    Dizel Avrupa piyasasında yok (Türkiye dahil), Hindistanda var.

Edit:Link https://www.log.com.tr/dizel-motor-secenegine-veda-edecek-olan-2018-honda-cr-vden-hibrit-surprizi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimean -- 19 Ocak 2018; 0:34:18 >
  • Crimean kullanıcısına yanıt
    Hocam ingilizce olduğu için konu sanırım kaçırdınız.İsterseniz ben size çevirisini yaparım.Bu haber dün çıktı sizinkisi 14 eylül....Bence emin olmadan paylamşayın
  • certac C kullanıcısına yanıt
    Hocam heyecanınızı paylaşıyorum, bende bir an acaba dedim ama bu dizel konusu bu konuda aylar önce konuşuldu.
    Sizin linkinizdeki kelimeleri doğrudan sırayla yazayım "new-honda-crv-diesel-india-launch-price"
    İçerikte de pekçok yerde "India" geçiyor, fiyatlar rupi ve önümüzdeki ayki Delhi autoshow'dan bahsediyor. Konusu Hindistan da piyasaya sürülecek CRV.

Türkiye, Avrupa pazarına dahil olduğu için maalesef dizel CRV yok. Güncel bir linkhttp://www.autoexpress.co.uk/car-news/97423/best-new-cars-for-2018
    "Diesel has been given the boot for the next version of the CR-V, which will instead be offered either with a 1.5-litre petrol engine or Honda’s new hybrid powertrain"
    Diğer arkadaşlar için kısaca, Gelecek versiyonunda dizele yol veren CRV yerine 1,5 lt benzin veya yeni hibrit motor sunacak diyor.

İşin saçma tarafı 2018 de CRV de dizeli kaldıran Honda, Civic hatchback ve sedan'da Avrupada dizel'i sunacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimean

Hocam heyecanınızı paylaşıyorum, bende bir an acaba dedim ama bu dizel konusu bu konuda aylar önce konuşuldu.
    Sizin linkinizdeki kelimeleri doğrudan sırayla yazayım "new-honda-crv-diesel-india-launch-price"
    İçerikte de pekçok yerde "India" geçiyor, fiyatlar rupi ve önümüzdeki ayki Delhi autoshow'dan bahsediyor. Konusu Hindistan da piyasaya sürülecek CRV.

Türkiye, Avrupa pazarına dahil olduğu için maalesef dizel CRV yok. Güncel bir linkhttp://www.autoexpress.co.uk/car-news/97423/best-new-cars-for-2018
    "Diesel has been given the boot for the next version of the CR-V, which will instead be offered either with a 1.5-litre petrol engine or Honda’s new hybrid powertrain"
    Diğer arkadaşlar için kısaca, Gelecek versiyonunda dizele yol veren CRV yerine 1,5 lt benzin veya yeni hibrit motor sunacak diyor.

İşin saçma tarafı 2018 de CRV de dizeli kaldıran Honda, Civic hatchback ve sedan'da Avrupada dizel'i sunacak.

Yeni kasa dizel crv nin şubat ortası gibi showroomlarda olacağı bilgisini aldım. Benzinli versiyonu yaz ortası gibi satışa sunulacakmış.

• quasi522 Q kullanıcısına yanıt
    Çok iyi, bilgiyi nerden aldınız? Bayii bana dizel gelmeyecek demişti, uğrayınca tekrar sorayım.
  • Sivas Honda bayii den aldım bilgiyi. Yeni kasa 2018 dizel olacak ilk etapta, yaza doğru ise benzinliler gelecek denildi. Yeni kasa gelirse fiyat ne olur orası soru işareti. Bence en az 15 bin daha pahalı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.