Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
16
Favori
100.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: bjkoptimus

Arkadaşlar hb aracı olan bir hayırsever yardımcı olabilir mi. Evde değilim arabama bakamıyorum lastik ölçülerini paylaşabilir misiniz? Hiç bakmamışım ya da hatırlamıyorum acil lazım bilgi de. Teşekkürler

235-45-17 (94w)

şimdi sana ne alıyoruz? civic dizeli sattın mı? yeni i30 mu, civic rs mi alıyoruz?

Vaaaaaaaaay

Dostum şöyle söyleyeyim, İ30 güzel araba fena değil ancak 2. el değerini de düşünmek zorundayım..Dizel otomatik alacağım..

Ya Civic HB Dizel otomatik ( 2018 )

Ya da İ30 ..Bayağı da donanamlı araç hoşuma gitti fena değil..

Bakınıyorum öyle Golf bakayım dedim dizel otomatik..DSG ve servisleri pahalı kenara bıraktım onu..Geri görüş kamerası cam travan yok 120.000 Tl..

İ30 112.500 TL..Cam tavan da var,geri görüş kamerası da var..Yalıtımı da iyi konforu da..Yol tutuşu da fena değil konfora rağmen..Sadece direksiyon tepklieri hissiz gibi ama kullanımı rahat ve konforlu..İşçiliği de fena değil..

Hyundai marka değeri ve 2. el düşük piyasası düşündürüyor sadece..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: bjkoptimus

Arkadaşlar hb aracı olan bir hayırsever yardımcı olabilir mi. Evde değilim arabama bakamıyorum lastik ölçülerini paylaşabilir misiniz? Hiç bakmamışım ya da hatırlamıyorum acil lazım bilgi de. Teşekkürler

235-45-17 (94w)

Eyvallah arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehir içi yakıt tüketimi bezin+lpg 0,27TL/KM, şehir dışı yakıt tüketimi LPG 0,22TL/km

aracın yola tutunması da çok güzel.

• Bu aracın cam tavan veya sunroof seçeneği gelecek mi? Bilginiz var mı?
  • Arkadaşlar bilmiyorum dikkatinizi çektimi hiç ama yurtdışında özellikle Türk arkadaşların yapmış olduğu Honda vloglarını izliyorum sık sık ve gözüme çarpan şey 19inç jantın çoğu ülkede standart olması ve 1.5T araçların kumandadan uzaktan çalıştırabilmesi. Bu özellik TR araçlarında yok mu ?
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Onlar aynı aracin Prestige modelinde var ama maselef bize gelen Sport donanım paketi ve fakat fuarda Prestige model istedigimi ilettim Honda Cem Plaza ilgilenecegiz dedi bizde merkeze bunun icin bastiriyorduk dedi bakalım haber bekliyorum ilk getiren kazanır dedim bende.
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    Malesef yok ama talep fazla olurse gelme ihtimali var bence.
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Bence hic dusunmeden Civic HB almalısın ben öyle yapacagım yolda en fazla dikkat ceken kesinlikle HB ne makyajlı golf ne de yeni i30 hepsi hikaye.
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Dizeli gelsin de bir bakalim..Cok geriden geliyorlar, millet ayni anda Otomatik manuel dizel-benzinli satarken Honda daha Dizeli cikartacak..

Benzinli turboların yakıt sarfiyatı bana makul geliyor ana konulardan takip ediyorum kesinlikle FB7 den 2 hatta 3 tık daha iyi.
    Dizel de bassan bassan 9 Lt gecmen zor..Benzinde ucu acik 14 Lt civari spor kullanimda...Benzin ucuz olsa Eyvallah..

Sehir ici trafikte benzinin yakiti hic cekilmez..

Bardağın diğer tarafında da bakmak lazım bence.

Balikesir edremitte yasiyorum. Sehir icleri parke tas her taraf hendek ve ise gidis gelis saatleri yollar inanilmaz kalabalik. Her isikta duruyorum hatta hastane gibi bazi yerlerde en az 2 isik bekliyorum. Valla artik pek rahat trafik yok. Simdiden boyleyse yazin ne olacak cok merak ediyorum. Gecen yaz akcay arac yolunlugundan dolayi arac giris cikisina kapatildi. Orada evi olupta isten gelenleri dusunmek bile istemiyorum. Tam bir rezalet. Zorunda olmasam sehir icinde aracla gezmem tam bir eziyet. Ort hiza bakarim ancak birkac hafta araci kullanmayacagim 12 gun ayvalik gecici gorevlendirme var. Ama hafta sonu bakar yazarim. Bu arada benzin lt fiyati 540 dan 508 liraya dusmus. Bendeki de sans depoyu bir kac gun once fullemistim
    Oralar yazin Felaket Hocam...Ayvalik giris cikis full Trafik yazin..Park etmeye yer bulamiyorum neredeyse..Her yer trafik artik o yuzden dizel :) Uzun sure kullanilacaksa dizel avantaj zaten..

Bakalim Yil sonu geliyor Dizel HB'e..Sedana Subat ayinda ilk etapta Manuel olacakmis..

ingiltere fiyatlarında sport ile prestige donanım arasında 4bin pound oynuyor.Türkiye'ye prestige paket gelirse fiyatı 120-130 yaparlar gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Bence hic dusunmeden Civic HB almalısın ben öyle yapacagım yolda en fazla dikkat ceken kesinlikle HB ne makyajlı golf ne de yeni i30 hepsi hikaye.

Bence çıktığından beri almamış biri şuan da almamalı. Biraz beklemeli bence.

Araca o kadar para veriyoruz ne cam tavan var, ne anahtarsız çalıştırma. Bizimle dalga geçiyorlar resmen.

Bu arada Hondanın global sitesinden baktım. Civicte Prestige donanımı yok?

Edit: EX, EX-L Navi, ve Sport Touring modellerinde Moonroof denilen tek bir tarafı kalkan bir cam var. Sunroof gibi tamamen açılamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 10 Mayıs 2017; 13:14:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GıdıGıdı G kullanıcısına yanıt
    İsterse 150 k yapsin yeter ki gelsin özel siparis dahil gozumu karattım ben metalik maviyi ilk getiren kazanır dedim zaten Cem Plaza yetkilisine.
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    İngiltere Honda' ya bak bir de orada olduğunu göreceksin. Hollanda'ya satilan Prestige paket HB lerde eksikliklerin alayı var ( elektrikli ön koltuklar, sensing, kör nokta uyarı, uzaktan motor calistirma, arka koltuk isitma, 450 W ses sistemi ) vbg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

İngiltere Honda' ya bak bir de orada olduğunu göreceksin. Hollanda'ya satilan Prestige paket HB lerde eksikliklerin alayı var ( elektrikli ön koltuklar, sensing, kör nokta uyarı, uzaktan motor calistirma, arka koltuk isitma, 450 W ses sistemi ) vbg.

Hollandaya baktım şimdi ağzım sulandı. Ben bir yemek yiyip geleyim

Edit: 38.000 € full paket. Tr fiyatı en az 155

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 10 Mayıs 2017; 13:28:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    metalik mavisi çok güzel benim bekleme gibi bir lüksüm yoktu beyaz varmış ellerinde onu tercih ettim. İnşaallah gönlünüze göre olur.
    Haziran ayı içerisinde alacağım araç nasip olursa tüm planlarım o yönde. 98-105bin arasında bir iki araç arasındayım hala araştırmalarım yoğun olarak devam ediyor. Bu özellik ile geliyor olsaydı ikilem ve araştırmalarım son bulacaktı :) Şansa biz alırız sene sonu getirirler diye korkuyorum şimdi.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.