Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
16
Favori
100.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

O eski model olan HB dir yenisi Şubat 2017 de gelecek diyorlar ama benzinli turbo.

Yok hocam. 86 bin sport kasa
    Yeni civic yazıyor.

Link pls??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

quote:

O eski model olan HB dir yenisi Şubat 2017 de gelecek diyorlar ama benzinli turbo.

Yok hocam. 86 bin sport kasa
    Yeni civic yazıyor.

Link pls??

https://honda.com.tr/otomobil/yeni-civic-hatchback/fiyat

Dizel sport kasa 86.500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 20 Aralık 2016; 19:19:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Yeni filan değil bu, uzun zamandır piyasada olan kasa. Sanırım honda konusuna uzaksınız ya da aramaya inanmayanlardansınız. Google diye bi site yapmışlar, oraya "2017 honda civic hb" yazıp bi bakın olmazsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

Yeni filan değil bu, uzun zamandır piyasada olan kasa. Sanırım honda konusuna uzaksınız ya da aramaya inanmayanlardansınız. Google diye bi site yapmışlar, oraya "2017 honda civic hb" yazıp bi bakın olmazsa...

Sedanını dışarda gördümde hb hiç görmedim.

Youtubeda sedan incelemesini gördükten sonra sitesine bakmıştım. Orda gördüm hatchback'i

Fazla agresifsin

• KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada fotosu olması lazım aracin.
  • quote:

İlk sayfada fotosu olması lazım aracin.

Hadi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Yeni kasa HB bu kez olmus hocam bence bir önceki kasasından kesin fazla satacak 1.0 cc turbo 129 Hp olursa zaten az yakan çok kaçan olacağı icin sağlam satabilir.

1.5 Motoru getirsinler 100.000 üstü fiyata kimse almaz söyleyeyim :)

Dizel otomatik de yok :)

1.0 Motorun teknik verileri nedir biliyor musun, 0-100' Ü

Yakıt tüketimi vs?

Fabrika verisinin altında yakıt tüketimi var dedik yalancı dediler ve yine fabrika verisinin altinda hizlanir dedik atma Ziya dediler eee nerede şimdi bu emisyon düzenbazı tostagen avukatı golftutkunu tayfa ?
    https://www.youtube.com/watch?v=n2WxbGxcUis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfen1976 -- 26 Aralık 2016; 23:54:47 >
  • quote: Orijinalden alıntı: xendaba

Sana ne diyebilirim ki hala aynı şeyleri söylüyorsun, evet bir yokuşa gelip 150 yapmayı dene veya önce 80-90 git bi ara hızlanıp 120-130 yapmayı dene kısa sürede bakalım nasıl bir ses duyacaksın istersen birde videoya al bizde duyalım o çığlıkları
    ----------------------------
    Anlamıyorum ben insanlar aldığı arabayı incelemiyor veya sadece tipten mi alıyor. Bak bu arabayı istanbul park dahil çok yerde test etmiş biriyim. Araba normalde sessiz ama belli bir devir üzerine çıkınca özel egzoz sesi olan header sisteminden gelen ses sana bağırdı izlenimi veriyorsa ben daha bir şey diyemem. Sen araba almışsın tanımamışsın. Bu arabanın tepkilerinden anladığınıda düşünmüyorum. Çünkü araba bağırıyor diyor ve üzerine arabanda egzoz sistemi olduğundan bir habersin. Yeni nesil aracımızda egzoz var ama üç bin devir üstü sessiz olacağını mı düşünüyorsun? Şükür satmışsın arabanıda biz tepkilerinden anlayanlar kullanıyoruz. Burada civici kötüleyenlerin çoğuda başka marka sürücüleri veya hiç sürmemiş insanlar bazıları. Bırakın arabaya .ok atmayı. Gidin siz boş araba kakalayan firmaların mallarını tercih edin. Arabayı tanımadan etmeden yorum yapmak bizim ülkeye özgün bir durum. Bu civic, mazda3, corolla gitmiyorsa yanlarına mercedes cla dizel, ford mondeo dizel, fluence dizel, volvo s60 dizel bir çok arabanın verilerini inceleyin ayrıca çoğu bizim arabalarla aynı verilere sahip olduğundan hiç biri gitmiyor. Mal ya bu arabaları üretenler gitmeyen araç yapmış hepsi😀 Her zaman diyorum arabaların kağıt verilerinden çok tepkilerinden anlamaya bakıp sürmeyi denerseniz hepsinden zevk alırsınız. Sen turbolu araç al yav bu gidiyor ama gaza basınca çok yakıyor demezsen ben bir şey bilmiyorum. Neyse daha fazla sana anlatmaya gerek yok çünkü canın yanmış herkes her üründen memnun olacak diye bir durum yok.
    ========================

Hocam bu zındık Mazda konusunda da vardi geçenlerde adamlar illallah etmisler saçma sapan yorumlar yazmis ceza almisti onlar kurtuldular simdi de yeni civic konusuna dadanmis işi gücü yok galiba sürekli forumda. Bu küçükken bence topu Japonun bahcesine kaçmış başına bir hal gelmis olabilir çocukluğunu incelemek lazım.
  • İç dizayn güzel ama niyeyse dışına bir türlü ısınamadım.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Asıl disi guzel bence.
  • Su anda modelde, bagaj hacminden ziyade yukleme girisi (Bagaj kapagi) dar olmasindan (dikey bagaj kapagi pencereden sokar gibi) dolayi bu araba olmaz demistim. Hatta Superb Gibi ayri bir sekilde aciliyor mu diye aranmistim. Simdi o problemi cozmusler. Daha pratik olmus.

Cok sevindim acikcasi, 1.6Litre Dizel ve ZF9HP ile gelecek olmasina.
  • Zf kombinasyonu icin 2 sene daha beklenir,hemen gelmez yani sanmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurKayra

Abi ne alıp veremediğiniz var . Honda hiçbir otomobil markasının sunmadığı çeşitlilikte ürün yelpazesine sahip: robotik araştırmalar (ASIMO, yürüme aletleri), Honda Jet, çim biçme makineleri, tekne motorları, otomobiller, (bunun içinde süpercar NSX var), motosiklet. Bu da mühendislik ve teknoloji anlamında ne kadar üstün olduklarını gösteriyor.
    Japonların teknolojide çok ilerideler her zaman öylelerdi, zamanında NSX çıktığından yol tutuşu içindeki teknoloji zamanına göre hatta hala bu güne göre çok çok üstün. Bide abi japonlar millet olarakda düzgün dürüst insanlar insana güven veriyor.

Aynen katılıyorum ilaveten teröristlere yardimda etmiyorlar bize dost olan sayılı ülkelerden biridir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnurKayra

Abi ne alıp veremediğiniz var . Honda hiçbir otomobil markasının sunmadığı çeşitlilikte ürün yelpazesine sahip: robotik araştırmalar (ASIMO, yürüme aletleri), Honda Jet, çim biçme makineleri, tekne motorları, otomobiller, (bunun içinde süpercar NSX var), motosiklet. Bu da mühendislik ve teknoloji anlamında ne kadar üstün olduklarını gösteriyor.
    Japonların teknolojide çok ilerideler her zaman öylelerdi, zamanında NSX çıktığından yol tutuşu içindeki teknoloji zamanına göre hatta hala bu güne göre çok çok üstün. Bide abi japonlar millet olarakda düzgün dürüst insanlar insana güven veriyor.

Aynen katılıyorum ilaveten teröristlere yardimda etmiyorlar bize dost olan sayılı ülkelerden biridir.

İşte bu yüzden bundan sonra mümkünse Honda almak istiyorum.

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Bence alın pisman olmazsınız FB7 kasadan bile gayet memnunum ki yeni kasa cok daha ileri düzeyde. Sizide yeni forumumuza bekleriz.
    İyi seneler Hondaseverler.

http://forum.otobilgini.net/konu-yeni-civic-aktif-kullanicilari-263.html
  • 2017 nin ilk mesajını -yanılmıyorsam- buraya yazıyorum, belki de 2017 bir de Honda'm olur :)

Otomobilleri genel olarak çok sevdiğim için ayrıca sempati duyduğum bir marka olan Honda nın yeni Civic inden memnun kalacağıma şüphem yok, zaten test ettiğimde şasi-direksiyon ve amortisör tepkileri bana C den ziyade D segmenti kalitesine yakın gelmişti, bu modelin yeni nesil 1.0 ve 1.5 turbo beslemeli motorları geldiğinde kardeşimle Insignia ve Golf araçlarımızı Civic le değişmeyi düşünüyoruz, hem Honda sempatisi, hem birikmeye başlayan Alman Nefreti adına.

Daha mutlu ve huzurlu yıllar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 1 Ocak 2017; 0:41:55 >
  • yeni haberler, linkler, videolar yokmu honda civic hb 2017 model ile ilgili
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    sk67a S kullanıcısına yanıt
    hondaprojason H kullanıcısına yanıt
    Bizim konuda var linki yukarıda mavi renkli.

Volvo S60 arkada havalandırma kanalı unutulmuş bagajı ise eski/yeni Civic ile neredeyse aynı sanki 12V prizde unutulmus bagajda yani.

https://www.youtube.com/watch?v=WYP_IZxfIuE
  • 1.5 turbonun 0-96km kaselerasyonunun 6.8 sn olmasına karşın ş.içinde 7.5litre benzine ihtiyaç duyması şuan için benim için en önemli bilgi
  • Dizel 6 lira benzin 7 lira olunca anca gelir.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.