Şimdi Ara

2017 FORMULA 1 SEZONU TÜRKİYE YAYIN HAKLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Digiturk var ama iyice soyguna uğramadağımız için F1 izleyemiyoruz, güzel. Sopcast, Acestream'e devam.
  • dsmart ile görüştüm bu kanal hakkında sadece f1 için spor paketi alacağımı söyledim ancak S SPORT f1 i her yarış için ayrı ayrı yayın haklarını satın alıyor tüm sezonu almadı ilerde çıkabilirse eski tarifenize dönemezsiniz falan dedi kafam karıştı doğrumudur bu yoksa sezon sonuna kadar yayınlanacakmı bu kanalda ?

@McLaren64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 16 Mayıs 2017; 10:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

dsmart ile görüştüm bu kanal hakkında sadece f1 için spor paketi alacağımı söyledim ancak S SPORT f1 i her yarış için ayrı ayrı yayın haklarını satın alıyor tüm sezonu almadı ilerde çıkabilirse eski tarifenize dönemezsiniz falan dedi kafam karıştı doğrumudur bu yoksa sezon sonuna kadar yayınlanacakmı bu kanalda ?

@McLaren64

Yalan söylemişler sana. Türkiye'de Formula 1 yayın hakları Saran Medya'nın elindedir. Kendi kanallarında yayınlıyorlar yarışı. Pek çok içerik olduğu için Formula 1 başka spor müsabakaları ile çakışınca Digiturk, D-Smart ve Turkcell TV+ platformlarının spor kanallarına yönlendirme yapıp orada yarışı yayınlıyorlar. Tek tek alma gibi bir durum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Yani S SPORT bu sezonu komple yayınlacakmı o zamana ben paketi yükselteyim
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.