Şimdi Ara

2017 faturasiz hat fiyatlari ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
94.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hat devri ne kadar minimum fiyat hangi operatorde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürk Sevdalısı 1987 A kullanıcısına yanıt
    Faturalı hat alımlarında devletin aldığı yeni hat alım ücretini 12 taksitte alıyorlar. Faturasızda o ücreti peşin peşin alıyorlar, birde 1,5-2 tl civarında olan telsiz kullanım ücretini 1 senelik olarak peşin olarak alıyorlar..
  • en ucuz bimcell hattı anneme almıştık 3 ay sonra hat geçiş yaptırıp vodafone geçti
  • Bir tane Turkcell hat almayı düşünüyorum.Alışveriş siteleri,mağazalar gibi sağ-sola vermek amaçlı.Reklam mesajlarından kurtulmak için.Yani aslından kullanmıyacam.

Yeni hat fiyatı ne kadar şuan?

Birde Turkcell bayileri özel numaraları ne kadara satıyorlar?

(Turkcell dışında hat önermeyin!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelans67

en ucuz bimcell hattı anneme almıştık 3 ay sonra hat geçiş yaptırıp vodafone geçti

Ne kadara almıştınız?
  • EhrimeN kullanıcısına yanıt
    36 tl civar di 3 ay geçti son durum ne bilmiyorum
  • bunlar nasıl fiyatlar ya..
    avrupada hattın tanesi 1.5 euro ve içinde 1.5 euro yüklü veriyolar.. haftalık 1.5 euro'ya sınırsız internet-sms ve 10dakika konuşma.bu pakete geçince ilk haftada para almıyolardı. 2 haftada bir yeni hat alıyodum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

bunlar nasıl fiyatlar ya..
    avrupada hattın tanesi 1.5 euro ve içinde 1.5 euro yüklü veriyolar.. haftalık 1.5 euro'ya sınırsız internet-sms ve 10dakika konuşma.bu pakete geçince ilk haftada para almıyolardı. 2 haftada bir yeni hat alıyodum..

Bizimkilere göre bedava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 liraya bimcell aldım geçenlerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu herifler sim kartı niye parayla satıyorlar anlamıyorum Hollanda'daki sokakta bedava dağıtıyorlar istersen içine para yüklersin kullanırsın be iş anlamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ucuz bimcel mi arkadaşlar.
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    2 gun once vodafone faturasiz aldim 57 tl

• aceleniz yoksa bimcell'e 36 lira vermeye bile gerek yok. ay sonu kampanya yapıyor bim, bir hafta falan. ben de tesadüf bugün denk geldim 19.90'a aldım bimcell hattı.

öncesinde malum operatörlere sordum 55-60 lira gibi akla mantığa sığmayan fiyatlar söylediler. Normalde bedava vermeleri gerek mantıken. Hem müşteri kapma yarışına girip hem de içinde 5-10 lira olan sim kartları nası 60 liraya satıyorlar gerçekten anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockfatal -- 30 Ağustos 2017; 22:40:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockfatal

aceleniz yoksa bimcell'e 36 lira vermeye bile gerek yok. ay sonu kampanya yapıyorlar bir hafta falan. ben de tesadüf bugün denk geldim 19.90'a aldım.

öncesinde malum operatörlere sordum 55-60 lira gibi akla mantığa sığmayan fiyatlar söylediler. Normalde bedava vermeleri gerek mantıken. Hem müşteri kapma yarışına girip hem de içinde 5-10 lira olan sim kartları nası 60 liraya satıyorlar gerçekten anlamış değilim.

Hangi hat?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

Orijinalden alıntı: rockfatal

aceleniz yoksa bimcell'e 36 lira vermeye bile gerek yok. ay sonu kampanya yapıyorlar bir hafta falan. ben de tesadüf bugün denk geldim 19.90'a aldım.

Hangi hat?

bimcell.

normal zamanlarda 36 liraymış. belli tarihlerde indirim oluyor bim'de zaten girişinde falan bir pano oluyor orada yazıyorlar indirim olunca.

• rockfatal kullanıcısına yanıt
    hangi il.veye tüm bimlerde mi.iki gün önce 36 dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

hangi il.veye tüm bimlerde mi.iki gün önce 36 dediler.

istanbul. benim sorduğum 3 bimde de fiyat indirimliydi.
  • bi tanıdık turkcell e gitti

hazır karta 100 lira demişler ama içinde kaç TL var bilmiyorum hattın.
  • Bazı vodafone bayileri aysonunda,aylık hat stoklarını eritmek için,içinde TL olan hatları çok ucuza veriyor,bayi bayi sorup biraz yorulmanız lazım tabi

• Bugun bim 36 dedi içinde bişey varmıydı bilmem
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.