Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nusperato

Arkadaşlar Aquapark fantasy hotel de tatil yapan var mi kaydırakları cok guzel görünüyor kucuk cocuklarim var orada eglenirler diye düşünüyorum yada ayni konseptte onerebileğiniz uygun otel var mi

Konum itibariyle çevresinde bataklık var ve bol sinek ve böcek mevcut çok sıcak havalarda ise keskin koku oluşuyor otel güzel olsada konumdan kaybediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f/p dahilinde 15-18 ağustos 3 gece, fiyatı uygunsa 15-20 ağustos 5 gece balayı oteli arıyorum, uçak biletli kampanyalardan yararlanmak tercihim olacak,

3 gece için bütçe 2 kişi maximum 2500
    5 gece için bütçe 2 kişi maximum 4000

yardımcı olur musunuz ? fikir, öneri, o tarihlerde hangi siteden uygun olur?
  • 1-6 Ağustos tarihleri arasinda akdeniz bölgesinde eşim ve iki cocuğumla (10 ve 1 yaşinda) maksimum 3000-3500 TL arası aile oteli tavsiyelerinizi bekliyorum.

İyi günler arkadaşlar..

• arkadaşlar birşey sormak istiyorum. antalyda(kemer-alanya gibi ..) merkezdeki küçük hotellerde kalsak sahil olarak halk plajını mı kullanmak zorundayız yoksa oralardaki otellerin plajlarındanda ücret karşılığında falan yararlanabilirmiyiz? merkezi bir yerde kalıp her gün farklı bir plaj görmek istiyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almost -- 5 Mayıs 2017; 0:34:8 >
  • Eskiden buralar böylemiydi burda onlarca otel hakında görüş yazılırsı şimdi 3,5 otel hariç bilgisi olan yok onlarda vogue,titanic,rixos,rubi vb.. zaten o otellerin reklamı sürekli çıkıyo tv'lerde neyini araştırcan.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Eskiden buralar böylemiydi burda onlarca otel hakında görüş yazılırsı şimdi 3,5 otel hariç bilgisi olan yok onlarda vogue,titanic,rixos,rubi vb.. zaten o otellerin reklamı sürekli çıkıyo tv'lerde neyini araştırcan.

dh zengin hocam ondan öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

Orijinalden alıntı: demir3404

Alanya Long Beach Resort Otel' i değerlendirebilirsiniz hocam. Benim değerlendirmem Otel yemek kalitesi o kadar iyi değil 10 üzerinden 6-7 verilebilir onun dışında diğer imkanları gayet iyi. 3 adet tatlı su 2 adet deniz suyu havuzu var, 2 adet aqua parkı var ve çok eğlenceli bence yine çocuklar için lunaparkı ve çocuk aqua parkı var bunun yanında animasyondur diskodur hepsi mevcut. Kapalı havuzu spası hamam,sauna buhar odası vs yine gayet iyi. ben bir eğitim vesilesiyle 5 gün geçirdim ve otelden dışarıya çıkmak istemedim. Yukarıda da dediğim gibi yemekleri de daha iyi olsa gayet başarılı olur.

harmony olanını tavsiye ederim hocam aynı alan içinde yeni otel çok daha memnun kalırsınız

hocam aynı alanda iki otel mi var anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: dedelekk

quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

Orijinalden alıntı: demir3404

Alanya Long Beach Resort Otel' i değerlendirebilirsiniz hocam. Benim değerlendirmem Otel yemek kalitesi o kadar iyi değil 10 üzerinden 6-7 verilebilir onun dışında diğer imkanları gayet iyi. 3 adet tatlı su 2 adet deniz suyu havuzu var, 2 adet aqua parkı var ve çok eğlenceli bence yine çocuklar için lunaparkı ve çocuk aqua parkı var bunun yanında animasyondur diskodur hepsi mevcut. Kapalı havuzu spası hamam,sauna buhar odası vs yine gayet iyi. ben bir eğitim vesilesiyle 5 gün geçirdim ve otelden dışarıya çıkmak istemedim. Yukarıda da dediğim gibi yemekleri de daha iyi olsa gayet başarılı olur.

harmony olanını tavsiye ederim hocam aynı alan içinde yeni otel çok daha memnun kalırsınız

hocam aynı alanda iki otel mi var anlayamadım

Evet hocam iki otel iç içe gibi düşünün harmony yeni ve daha iyi olan

• Kişi başı 1200 1500 arası 7 gecelik 4 genç arkadaş gidebileceğimiz

Fazla aile olmayan bi otel arıyoruz antalyada.

Temmuz ayı gibi gitmek istiyoruz. 18 yaşlarındayız bi tavsiye verin bize

• Güncelliyorum arkadaşlar,

21/27 Mayıs Titanic Deluxe Belek sonrasında,

27/30 Mayıs Club Calimera Serra Palas aldım..

Dönüşte görüşlerimi yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

Orijinalden alıntı: nusperato

Arkadaşlar Aquapark fantasy hotel de tatil yapan var mi kaydırakları cok guzel görünüyor kucuk cocuklarim var orada eglenirler diye düşünüyorum yada ayni konseptte onerebileğiniz uygun otel var mi

Konum itibariyle çevresinde bataklık var ve bol sinek ve böcek mevcut çok sıcak havalarda ise keskin koku oluşuyor otel güzel olsada konumdan kaybediyor

Şurda yazmıştım, sorularınız varsa cevplayabilirim.

https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g293976-d672605-r424408540-Aqua_Fantasy_Aquapark_Hotel_SPA-Selcuk_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

• Bu fiyatlar nedir arkadaş. 6 gece 2 kişi 1.000€'nun üzerinde fiyatlar. Kriz var diyorlar, keriz de var diyorlar sanırım. 2,5-3bin civarı olması gerken oteller iki katı fiyat çıkarıyorlar. Bu sene de tatil bize haram anlaşılan.

• Wow Topkapı Palace otelde daha önce kez kalmıştım. Mimarı olarak biraz eski ama hizmet ve imkana diyecek yoktu. Bu sene Antalya tarafına gitmek istediğimiz için yine aynı tesise 4 gecelik rezervasyon yaptırdım. Sizce fiyat nasıl? Tesis hakkında sizin yorumlariniz tavsiyeleriniz nedir?

19. Haziran giriş 4 gece 2 yetiskin 2 çocuk (12 yaş 2 yaş) 1750 TL

• Arkadaşlar merhaba acil yorumlarınıza ihtiyacım var ağustosun ilk haftası AMARA CLUP MARİNE NATUREhttp://www.amaraworldhotels.com/hotel/en/amara-club-marine/18 için rezervasyon yaptırdım, fakat ben hoteli AMARA grubunun hetellerinden varsayarak rezervasyon yaptırdım ama hotelin işletmeciliğini bu sene ARMAS GROUP almış bu grup hakkında bilgisi olan varmı.2850tl 6 gece 2 yetişkin 2 çocuk 11 yaş ve 3 yaş olarak yaptım rezervasyonu. ÇOK TEŞEKÜRLER
  • Temmuz ayında f/p olarak uzun süren araştırma sonucu dün alım işlemini tamamladık.

15-18 Temmuz Cocos The Club Bodrum 1.350 TL
    19-22 Temmuz Water Side Resort 1.225 TL

Bodrum Side arası 500 KM. Side'ye geldiğimiz gece 110 liralık oda kahvaltı bir yerde konaklayıp, antik kenti falan gezeceğiz. Ertesi sabah otele geçeceğiz. En azından 1 gece de dinlenmiş oluruz yol yorgunluğu vs.

Toplamda 2675 TL ödedik. Gerçekten bu fiyatlara 2 kişi Temmuz'da doğru dürüst otel bulmak çok zor...
  • Orange County Kemer hakkında bilgi verebilecek kimse var mı? Tripadsvisor da baya korkunç yorumları var. O kadar parayı haketmiyor mu yoksa burası:/
  • Arkadaşlar,
    Burada yazdığınız birçok otelden farklı fiyatlar aldım.www.tatilbakan.com adresinden form gönderin, oteller mail ile fiyat teklifi atıyor. Arada acente falan yok, otel ayırtmadan önce tavsiye ederim. Hepsinde değil ama fiyatlar kesinlikle fark ediyor.
  • dedelekk D kullanıcısına yanıt
    Fiyat süper gerçekten.
  • Port river mi yoksa side river mi arkadaşlar ? Veya alanya aventura park mı ? Bu üç otele gitmiş,denizi görmüş bilen biri varsa beni aydılatabilirse sevinirim.Ailemle gideceğim için o konuda rahat etmek istiyoım..

Şimdiden teşekürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F882BB31 -- 8 Mayıs 2017; 8:7:17 >
  • Bodrum isis otel nasıldır?
    Tripadvisor yorumlarına ben pek inanmıyorum çünki daha önce memnun kaldığım otellerin hepsi hakkında kötü yorumlar dolu fakat ben çok memnun kalmıştım bunlardan bu yüzden tripadvisor yorumlarını kim neye göre yapıyor belirsiz,gecelik bi otele gecelik 200₺ verip chivas viski ve akşam yemeğinde antrikot olmamısı bazıları için çok kötü yorum yapma sebebimi acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 8 Mayıs 2017; 15:10:57 >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.