Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aqua Fantasy Hotel Hakkında bilgisi olan varmı rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum

• r__kara kullanıcısına yanıt
    Sivri sineğin ve böceğin bol oluduğu bölgede hotel çevresi bataklık olduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sivri sineğin ve böceğin bol oluduğu bölgede hotel çevresi bataklık olduğu için

Aqua park olmasının cazip gelmesinden dolayı bu oteli düşünüyordum , sizin favsiye edebileceğiniz güzel aqua parkı olan bir otel varmıydı acaba ? Bölge farketmez

• Balayi bitti voyage belekten çok memnun ayrıldım sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım

• Karmir Resort hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?Yemekler,fiziki durumu,deniz,imkanlar vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Balayi bitti voyage belekten çok memnun ayrıldım sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım

Sizi en çok etkileyen şeyler nelerdi?

• cLk kullanıcısına yanıt
    Yeme içme cok iyiydi a la cartelerin çoğu ücretsiz olduğu için keyifli yemekler yedik ama a la carte olmasa da ana restoran ve +16 restoran da yetermis çok çeşitli ve lezzetli yemekler var icecekler ile de ilgili cok memnun kaldik lobbyde otururken kisa surede garsonlar istedigimiz içeceği kapip getiriyor her aksam cesitli etkinlikler vardı bi aksam animasyon bi aksam folklor tarzi dans bir aksam akrobatik gösteriler falan her zaman vakit geçirecek bir seyler var personel de cok ilgili sagolsunlar havuzlar da iyiydi açık kapali ısıtmalı hepsi var ben çok keyif aldım kendine ait havuzlu suitlerde falan gözüm kaldi kuş civiltilari içinde inanilmaz huzurlu göründü bana

• quote:

Orijinalden alıntı: r__kara

Aqua Fantasy Hotel Hakkında bilgisi olan varmı rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum

Eğlence ve uygun fiyatlı istiyorsanız tam size göre.

Eylül ayında 2 gece konaklama yaptım, aqua sı aşırı büyük zaten dışardan gelmeye kalksanız aqua için 60 tl civarı bi fiyat veriyorsunuz.

24 saat her şey dahil, alkoller çok yüksek değil (yeni rakı,bazooka vodka diğer markaları bilmiyorum bilindik değildi) fakat her yerde bar mevcut havuz içinde sahilin orda

Havuzlar baya bol, 2 tane ana restoran mevcut yemeklerde gayet iyiydi.

Snack başarılıydı pide,döner,lokma,hamburger,patates,kumpir,dondurma,pizza vs.

Aktivite olarak gündüz aktiviteleri bol gece de öyle hatta bazen sahilde gösteriler oluyor.

Biz club oda da konakladık her yere yakındı ve odalar gayet temizdi

• quote:

Orijinalden alıntı: harunturkmen

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

isin ilginci yazin ortasinda portakallar bildiginiz surup tadinda ve cok kotu mayhos oluyor..

En iyi portakal suyunu liberty lykiada içmiştim. Bildiğiniz makinada gözünüzün önünde foşur foşur sıkılıyor.

Ayrıca en çok yemek çeşidi bu oteldedir sanırım. Açık büfeyi baştan baş gam anlamıyla gezmek inanın en az 1 saatini alıyor insanın. Dülger balığı vardır açık büfede , gerisini siz hesap edin artık😀

Hocam dediğiniz otele bakıyorum şimdi.

Alkol kalitesi nasıl ? yemek kalitesi dediğiniz kadar kaliteli mi ?
  • Galiba temmuz tatili tamamdır;

2 Gece Bodrum - Cocos The Club - 850 TL
    2 Gece Fethiye - Jiva Beach - 970 TL
    2 gece Fethiye - Belcekız (Ölüdenizi görmeden olmaz)- 1010 TL
    2 gece Antalya - Ulusoy Kemer Resort - 995 TL

Her şey dahil olarak 2 gecelik ve birinden çıkıp diğerine girecek şekilde bunları düşündük eşimle. Fethiye'de Jiva yerine başka bir bölge mi eklesek diyoruz ama Kaş mesela derinlik 2 metreden başlıyor iskeleden giriliyor diye yorumlar duydum arkadaşlardan, bize plaj şeklinde girilebilen yer lazım.

Bakalım akşama netleştiririz.
  • Arkadaslar Bodrum isis hotel hakkinda bilgisi olan var mi ?
    Birde bodrum tarafinda aktivitesi bol olan hangi oteli onerirsinz. ( parasailing , dalgiclik , yelken ... Vb )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emsi89 -- 18 Nisan 2017; 23:33:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Galiba temmuz tatili tamamdır;

2 Gece Bodrum - Cocos The Club - 850 TL
    2 Gece Fethiye - Jiva Beach - 970 TL
    2 gece Fethiye - Belcekız (Ölüdenizi görmeden olmaz)- 1010 TL
    2 gece Antalya - Ulusoy Kemer Resort - 995 TL

Her şey dahil olarak 2 gecelik ve birinden çıkıp diğerine girecek şekilde bunları düşündük eşimle. Fethiye'de Jiva yerine başka bir bölge mi eklesek diyoruz ama Kaş mesela derinlik 2 metreden başlıyor iskeleden giriliyor diye yorumlar duydum arkadaşlardan, bize plaj şeklinde girilebilen yer lazım.

Bakalım akşama netleştiririz.

Tercihleriniz güzel duruyor...

Geçen sene Jivada kaldım ve çok memnun kaldım.. F/P olarak kesinlikle tavsiye ederim...
    Bu sene farklı bir lokasyon olsun dedik Bodrumda birçok yeri inceledim soruşturdum... yine yüksek olmayan bir bütçe ile gidilebilecek F/P oranı yüksek tesis olarak; Cocos The Club aldım.. kısmetse temmuzda gideceğiz... Bir gidenin ikinciye gittiği tesislerden (bizzat yakınlarımdır bu sene 3.ye gidecekler)

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    Dostum hanımla bu akşam içim dışım otel oldu bakmaktan. Öncelik deniz olduğundan bayağı bir araştırdık.

2 gün cocos the club
    3 gün belcekız
    2 gün mirage park resort kemer görünüyor.

Kemer konusunda emin değiliz ulusoy mu yoksa burası mı diye. Yarın inceleyecek ama göynük bölgesi olacağı kesin. Jivayı bu sene es geçiyoruz.

Henüz netleşmese de kemeri silip 3-3 de yapabiliriz. Bakalım yarın netleştireceğiz.

Cocos da deniz sığ ve balıklarlar yüzülüyor yorumu, ölüdeniz zaten renginden cezbediyor. Kemer de aynı şekilde doğası dolayısıyla rotamız görünüyor.

Peki rota olarak ne taraftan başlamak gerekir ? Bodrum'dan aşağı mı yoksa antalyadan yukarı mı? Tarihler temmuz 10-24 arasında olacak. Yola istanbuldan çıkacağız o yüzden km değişmiyor.

Yalnız ölüdeniz sığ mı yoksa derin mi anlayamadım. Kesinlikle iskeleden denize giremiyor ya da bir anda derinleşen, kıyıdan açılırım sorun değil ama tekneden vs mesela hayatta giremem. Önce ayağım yere değecek sonrası sorun değil. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 19 Nisan 2017; 1:3:46 >

• emsi89 kullanıcısına yanıt
    Dostum isis güzel görünen, her aramada fiyatı uygun gelen ama bir türlü almaya elimin gitmediği bir otel. Tripadvisor yorumları kötü fakat 2 yıl önce giden ve yorumlara rağmen çok beğenen arkadaşım oldu. Trip yorumları hikaye diyor. Ben riske giremedim. Daha yakın dönemde giden varsa daha fazla yardımcı olabilir.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Şunu söyleyebilirim aile oteli değil bekarlar için ideal geçen sene kardeşim gitti üniversiteden arkadaşlarıyla

• cLk kullanıcısına yanıt
    2016 Mayıs ayında Voyage Belekte bir hafta balayı tatili yaptık. Muazzam bir kalite vardı. Tabi biz daha önce otelde kalmadık. İlk otel deneyimimizdi.

Personel müthiş ilgili, kibar, güzel giyimli, temiz, her istediğiniz minimum sürede yerine getiriliyor. Gülümseyemeyen bir personel dahi yok.

Yemek kalitesi süperdi. Ana yemekler önünüzde pişiriliyor. Et ve türevleri, balık vs gibi. Genelde her gece bir konsept kuruluyordu. Son gece Türk gecesiydi ve sanırım kırmızı et yeme rekorumu kırdım. Ayrıca Ala carte restoranlardan 2 adedi hediye + balayı çiftlerine ufak ve tatlı bir organizasyonla steak olsun italyan olsun ala cartelerinden hediye ediyorlar.

Oda kalitesi gayet iyi olmasına rağmen sanırım otel biraz yaşlanmış. Bazı ahşap malzemelerde eskimeler mevcuttu ama tertemizdi. Biz kara tarafı oda alarak gittik. Oraya gittiğimizde bizi suit villaya götürdüler. 2 katlı 2 banyolu (biri duşakabin, birisi jakuzi ) alt kat oturma alanı ( bir adet L koltuk, minibar ( 2 adet efes 33 cl bira, soğuk içecekler, su ), tv, sehpa, sehpa üzerinde aparatifler vardı. Üst katta büyük bir yatak, giyinme odası, sehpası, koltuk ve balkonu vardı. Villaların önünde havuzlar mevcut ve villalar bölgesine ait snack bar ve normal bar var. Villanıza ait havuzun kenarında şezlonlar var her dakika gözünün bir ucuyla sizi takip eden garsonlar var. İstenilen herşeyi ayağınıza kadar getiriyordu. Snack barda, wrap, pizza, hamburger, dondurma dolabı vardı. Barda bilimum alkollü, alkolsüz içecekler.

Ufak olarak gördüğüm bir aqua park, büyük bir main pool, birde adult pool vardı. Ana havuz bölgesinde patenleri ile hizmet eden garsonlar var. Gazete, havlu, sizi boğmayan eğlence aktiviteleri vardı. Alkol kullanan birisi değilim ancak az buçuk markalara aşinayım. Genelde birinci sınıf alkoller vardı. Yanlış hatırlamıyorsam viskide Chivas gibi kaliteli markalar vardı. Alkol kullanmıyorsanız her an gerçek meyveden yapılan shakeleri, Vitamin Bar'dan türlü meyveleri sıktırabilirsiniz. Dondurma dolapları Algida ve hepsi kaliteli.

Adult Pool aynı şekilde etrafı çevrili, kendine ait bir barı var ve sessiz sakin. Sahilde gayet güzel. Şezlonglar, gaddafi çadırları vs herşey var. Gaddafi çadırları ücretli ve rezerveli.

Güzel bir spa tesisi, kapalı havuz ve fitness salonu var. Gece eğlenceleri normal. Main poolda canlı müzik varsa adult poolda disco tarzı eğlence var. Anfi tiyatroda animasyonlar var ve kaliteli. Genelde yabancı akrobasi ekipleri vs. var.

Gündüz canınız sıkılırsa çeşitli havalı tüfek atışları, ok atışları yapabilirsiniz. Ücretli nargile var. Ücretli fotoğraf çekimi var.

Gayet güzel bir otel ama ucuz bir otel de değil :)

• Family Life Pascha hakkında bilgisi olan var mı ? 5 gece 680 lira 2 kişi (bi gecesi hediye) otel 3 yıldızlı görünüypr ancak konsep herşey dahil şekilde hatta çoğu 5 yıldızlı otelden daha iyi. Yorumları da çok iyi. Gidip kalan biri yorum yaparsa bugün alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Family Life Pascha hakkında bilgisi olan var mı ? 5 gece 680 lira 2 kişi (bi gecesi hediye) otel 3 yıldızlı görünüypr ancak konsep herşey dahil şekilde hatta çoğu 5 yıldızlı otelden daha iyi. Yorumları da çok iyi. Gidip kalan biri yorum yaparsa bugün alacağım

hangi tur şirketinden baktınız ?

bana da bu şekilde uygun fiyatlı otel lazım
  • Tatilbudur'dan hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.