Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barutlar ve Paloma'ya ilave bir de Club Asteria'yı son defa inceleyip yarın işi bitireceğim.

Bilgi veren arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Rusya'daki bazi acentalarin halen daha Türkiye'ye satış yapmadığını duyuyorum arkadaşlarımdan. Avrupa zaten gelmiyor terördü bilmem neydi. Mecburen Türk ve Ortadoğulu turistlere sarılacaklar bu sene. Bölgeden gelen yorumlar bu yaz sezonunun 2016dan çok daha çetin geçeceği yönünde.
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Rezevvasyonlar geçen senekinden bir miktar iyi gidiyor. Ortadogu ile çalışıp 2016 krizini atlatan grup otellerden bazıları bu sene ortadogu işini bıraktı , çok maliyetli adamlar. Döviz kurunun yüksek olması gelirleri bir nebze artırıyor.
  • ercanbs E kullanıcısına yanıt
    Hocam belek kalite olarak iyidir,ama deniz olarak memnun kalmazsınız diye düşünüyorum,bende sizin aradığınız gibi kum ve derinleşmeyen deniz arıyorum,2 yıldır beleke gidiyorum deniz olarak hiç memnun değilim ondan önce side ye gitmiştim memnun kalmıştık,sanırım bu yıl da side ye gidecem,magic life jakaranda yı düşünüyorum
  • Merhaba,

Eşim ve 1 yaşındaki çocuğum ile Temmuz ayında de tatil planlamaktayız, ilk tercihimiz balayında gittiğimiz Belek Voyage dı ancak fiyatları bütçemize uymadı, bu tatil için ayıra bileceğim maksimum rakam 3.800-4.000 civarı şuan Kıbrıs Otellerinden Kaya Artemis ve Nuhun Gemisi uçak biletleri ve transfer dahil bütçeme uymakta. Oteller hakkında bilgileriniz rica ederim.

Teşekkürler.
  • tembelreis T kullanıcısına yanıt
    Normal adam sabah kahvaltıdan önce içmeye başlıyor. Bir de temizlik giderleri inanılmaz yüksek. Bence de Ortadoğu pazarından çekilmeli ama yerine kim gelecek?
    Tepemizdeki zat , atarlı ergen gibi sağa sola yüksek tonlarda atar yapmayı bırakıp ülke sorunları çözmeye odaklansa Avrupa turisti gelir ,
    piyasa toparlanır.
    hocam geçen sene kriz patladıgında zaten oteller anlaşmalarını önceden yapmışlardı bu yüzden ufak kayıplarla atlattılar asıl bu sene önemli oteller için kalite mi düşürücekler fiyat mı kasacaklar bakalım

Ruslardan belli bir kitle yine vazgeçmeden gelecektir asıl kayıp geldiginde piyasaya para bırakan avrupalı turistlerdir

İnşallah ortadoguluya yönelmezler geçen sene suenoya israilli bir aile geldi adamlar çantaları lobiye bırakıp havuz başında soyunup boxerla yuzduler
  • quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

hocam geçen sene kriz patladıgında zaten oteller anlaşmalarını önceden yapmışlardı bu yüzden ufak kayıplarla atlattılar asıl bu sene önemli oteller için kalite mi düşürücekler fiyat mı kasacaklar bakalım

Ruslardan belli bir kitle yine vazgeçmeden gelecektir asıl kayıp geldiginde piyasaya para bırakan avrupalı turistlerdir

İnşallah ortadoguluya yönelmezler geçen sene suenoya israilli bir aile geldi adamlar çantaları lobiye bırakıp havuz başında soyunup boxerla yuzduler

Israilliler ve iranlilar ortadogunun en medenisi diyebiliriz gerisini siz dusunun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

Israilliler ve iranlilar ortadogunun en medenisi diyebiliriz gerisini siz dusunun...

rez yapacagınız oteli arayıp sorun arkadaslar hangi pazarlarla calıstıklarını

• arkadaslar 16 eylül girişli 4 otel arasında kaldım sizce hangisi

1- Amara dolce vita 4,250
    2- sueno golf belek 4,400
    3- titanic belek 4,800
    4- titanic lara 4000
  • Arkadaşlar otele giriş yaptığımızda ücreti ödeyebileceğimız tavsiye ettiğiniz bir otel var mı aile ile gideceğiz herşey dahil olmalı şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayvalık da 5 yıldız yeni otel hiç yok.

eski oteller var onlarda 3 bin 5 bin uçmuslar.

Ayvalık için ne önerirsiniz?
  • GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Önceki sene alanyada filistinli turistler vardı hemde avrupada yaşayanlardan makarnayı elle yiyip ızgara sırasında omuz atıyorlardı.Avrupalı turistler onların oturduğu tarafa hiç geçmiyorlardı.Elle yemek neysede sonrasında elini yalayıp emerek dezenfekte etmeleri tam bir belgesel kıvamındaydı.Irkçılık yapmak istemem ama bazı milletlerde hijyeni bir deterjan markası sanıyorlar.
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    Kuzey ege otelleri hizmet anlayışı vasat fiyatları Antalya otelleri ile yarışır şekildedir. Bunu bir Balıkesirli olarak söylyorum. Sanırım çocuk kabul etmeyen Ortunc otel var bi bayağı kaliteli ama o da pahalıdır. Kenan İmirzalıoğlu düğününü o otelde yaptı. Bunun dışında çok bi şey beklemeden diğer otellerde alınabilir ama ben olsam ev kiralarım dışarıda yer içerim.
  • Merhaba Arkadaşlar.

Kısmetse Mayıs ayında dünya evine giriyorum :) Erken rezervasyon dönemi başladı malumunuz.Birsürü tavsiye alıyorum ama hepsini düşününce kafam çok karışıyor.Kıbrıs öncelikli tercihimiz.

Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler :)
  • Kış tatili düşünenleriniz olabilir.Pazar günü akrones spa Afyon'a gideceğim.Gelince otel hakkında yorumlarımı yazarım.Biliyorsunuz Afyon da 10larca 5 yıldızlı otel var.Ve her geçen gün yenisi yapılıyor.Termal tatil de artık revaçta.
  • Termal tatil fiyatları korkutuyor insanı.
  • t3ksas kullanıcısına yanıt
    Titanic belek
  • geçen sene tatilden 1 ay önce satın aldım çok uyguna gelmişti. Konu takip
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.