Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tarihleri secip satin al diyorsun o sayfada cikiyor.ben bi kac otel denedim hepsinde vardi.
  • ETS kapanan otellerden haberi olmadığı için ,erken rezervasyon yaptıran bazı kişiler mağdur olmuş ..haberi linkte

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/etsden-kapanan-otele-rezervasyon-1606313/
  • Arkadaşlar sentido perissia hakkında bilgisi olan var mı? Yorumlarda nerdeyse olumsuz bir şey yok merak ettim.

Denizi güzel balayı için otel arıyorum
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    crystal sunrise queen luxury resort & spa Oteli tavsiye ederim balayımı orada geçirdim ve bir sonraki senede tekrar gittim. Bu senede gitmeyi düşünüyorum.
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    crystal sunrise queen luxury resort & spa otel harika tavsiye ederim...
  • Silence Beach, Rubi, Amara wing derken araştırmalar sonucu Haydarpasha Palace aldım. Geçen yaz açılan bir otel. Yeni olması avantaj, burada çok yorum bulamadım ama TripAdvisor yorumları olumlu, özellikle yeme içme kalitesi olarak. Birçok otelin lobi barında olmayan markalar buranın havuz barında bile konsept dahilinde (chivas, j&b vs.) Özellikle 3-4 yaş çocuklar için ayrıca düzenlenen kaydırak havuz gibi olanaklar güzel. 2 buçuk yaşında çocukla gideceğim için etken oldu. Mimari gayet hoş görünüyor ve derli toplu. Yalnız denizi pek ahım şahım değil sanırım. Olumsuz olarak bir de geçen yaz için personel yetersizliği dile getirilmiş. Özellikle yabancı müşterilerin YouTube videolarında ortalama üstü bir otel olduğu ifade ediliyor. Ağustos sonu 3 yetişkin bir çocuk 4 gece dublex aile odası için 2700 lira fiyat çıktı. Fiyatına göre tercih edilir diye düşünerek aldım. Araştırma aşamasında olan arkadaşlar için bir alternatif olabilir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Sueno yerine titanic beach lara nasıldır? Değiştirebilirim sueno'yu ve titanic'e geçebilirim. İncelediğime göre titanic deluxe iyi ama beach lara daha mı altta kalır ona emin olamadım.

gecen sene şubat ayında gitmiştim titanic beach lara ya. yemek kalitesi çok iyiydi.sordum yazın nasıl oluyor burası diye bir kaç kişiye.yazın kaliteyi daha artırıyoruz daha iyi oluyor denildi.ama suenoyu bilmiyorum kıyaslayamam. ben 20 eylül girişli titanic belek düşünüyorum.bilmiyorum hava ve deniz nasıl olur

Hocam ben hep eylül Ve elim aylarında tatile çıkarım.Hatta eğitim nedeniyle 2016 da kasımda da çıktım.Hava Antalya da her zaman güzel.Ekimde ne zaman gitsem hep 30 derecemin üzerinde oldu:Lakin biraz da şans işi.23eylül de Belek'e gittim.5gün kaldık.Hava 32 derece Lakin bir fırtına bir fırtına.Akşamları 13 dereceye kadar indi.O hafta tüm Türkiye de hava 8-10 derece soğudu.Arkasından mevsim normallerinin üstüne çıktı:))Ama biz ekimde bile o 23 Eylül'de üşüdüğümüz kadar üşümedik.Şanssız olmazsanız skıntı olmaz yani :))

• Arkadaşlar çok sorulmuştur ama Lara kundu tarafının denizi nasıldır?

Havuza girmiyorum eşim de dalgalı yerde yuzemiyor. Bize derinleeyen ve dalgasız bi deniz lazım. Yorumları bekliyorum.
  • Arkadaşlar barut kemer ile akka antedonu kıyaslayacak biri var mı acep. Şimdilik barut kemer daha ağır basıyor ama ikisine de giden biri varsa ve yorum yaparsa büyük yardımı olur
  • Arkadaşlar Merhaba, Eylül ortasında bu otellerden birine 5 gecelik rezervasyon yapmak istiyorum. Balayından sonra eşimle ilk tatilimiz olacak. Sizce hangisini tercih edelim..

Fiyatlar Sueno Golf : 2590 Susesi:2490 Titanic: 2800
  • merhaba arkadaşlar
    28 Haziran-02 temmuz arası 4 gece annabella diamond hotel 2 yetişkin+1 bebek iptal paketi dahil 9 taksit 1600 tl nasıl sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Sueno deluxe ya da titanic deluxe arkadasim.

Eylül için bu ikisi arasından hangisi hocam?

Eşimle ilk tatilimiz balayından sonra..
  • Ikisinde de konaklayan bir arkadasin cevap vermesi daha iyi olacaktir. Lakin benim izlenimime gore servis yemek icecek kalitesinde titanik ondeyken geri kalan doga havuz animasyon anlaminda sueno daha iyi gibi.
  • bilgi olarak paylaşmak istiyorum.
    granada alanya ve yeni açılacak granada belek için rezervasyon düşünen arkadaşlara, oteli bugun arayıp arap pazarlarıyla çalısmaya devam edecekmisiniz diye sordugumda.kendinden çok emin bir şekilde tabikide arap misafir ve iranlı misafirler ile çalışmaya devam edeceğiz denildi.ve rezervasyon haricinde sordugum sorulara cevap alamadım.
    Granda alanyada 2 kez konaklayan birisi olarak granadaya rezervasyon düşünmeyeceğim bundan sonra.
  • titanic alacaktım 300 tl arttırdılar daha indirim günü bitmemesine rağmen.
    bunlar kafalarına göre değiştirdikçe bu fiyatları hem onların hem bizim işimiz var
  • Arkadaşlar göl evi olan otellere bakıyoruz,silence beach var çok istemiyorum orayı birde tui magic life jacarandayı bulduk fiyatı da normal bu otel hakkında bilgisi olan varmı acaba birde göl evi önereceğiniz otel varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

titanic alacaktım 300 tl arttırdılar daha indirim günü bitmemesine rağmen.
    bunlar kafalarına göre değiştirdikçe bu fiyatları hem onların hem bizim işimiz var

dolar 3,74. ondandir.
  • deluxe konsepte (titanik, sueno vb)2.cocuk ucretsiz otel bulabilir miyim?
    1.cocuk 8
    2.cocuk 5 yasında..
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Ets de Maxx Royal'ler, Voyage Belek, Voyage Sorgun, Rixos Sungate. Bunlara bi bak dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsnzma

Ets de Maxx Royal'ler, Voyage Belek, Voyage Sorgun, Rixos Sungate. Bunlara bi bak dostum.

setur uzerinden alacagım.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.