Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bodrum,marmaris.bölgesinde +16 veya adult otel nereleri önerirsiniz.

çocuk gürültüsü ve ortada dolaşan çocuklardan rahatsız oluyoruz.
  • voyage bodrum güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    Voyage belek öneriyorum pişman olmasınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende giden arkadaşların yorumuna göre Jiva beach resort karar kıldım 3 oda aldık umarım memnun ayrılırız daha önce amara prestij rixos sungate gitmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda28

Bende giden arkadaşların yorumuna göre Jiva beach resort karar kıldım 3 oda aldık umarım memnun ayrılırız daha önce amara prestij rixos sungate gitmiştim

İsabetli bir tercih yapmışsınız, ben geçen yaz gittim ve çok memnun kaldım, tek kusur denizi vasat, onun dışında her konuda F/P olarak o bölgede rakipsiz, memnun kalacağınız bir tesistir. Dönüşte kısmet olursa yorumlarınızıda burada yazarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zvzv -- 4 Ocak 2017; 11:30:43 >
  • Barut Hemera hakkında bilgisi olan var mı? ( 1.5 yaşında Çocumuz var )
  • Arkadaşlar balayı için temmuz sonu önerebileceğiniz bir yer var mı ben kendimce bunları bulabildim. 5-6 gün bütçe 5 bin zorlarsam :) tavsiye eder misiniz şunları?

rubi platium
    sueno deluxe
    orange country
    q premium
    xanadu
    titanic deluxe
    limak limra
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    Sueno deluxe ya da titanic deluxe arkadasim.
  • Biz yine haziran basi icin 5 gece sueno golf alacagiz gibi. 2200 tl fiyati var. Bakalim bu seneki kriz Antalya piyasasını nasıl etkileyecek?
  • Mesajım bulunsun
  • Titanic Beach lara balayı için nasıldır arkadaşlar.
    Bu arada ağustos başı 4 gece bütçe otel için 3000 civarı varsa başka önerisi olan yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Annem için aldim bakalım geçen senenin yorumları iyi gibi burda gidip yorum yapan çıkmadı

hocam balayı için alternatif olabilir mi eşimle havuza denize girme konusunda fiyatı uygun
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumlari tek tek inceledim. Yemekleri ve havuzu kimse eleştirmemiş. Benimde istedigim bunlar zaten
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Ne desem yanlis olur hocam otel benim adima kapali kutu. Hizmet yapısı farklı ve bu gruptaki otellerden en revaçta otel gibi görünüyor. Voyage,Rixos gibi grup oteli olmadığı için hizmet kalitesini ongoremiyorum. Sabit bir fiyat politikası uygulamışlar önceden dengesiz fiyat politikası nedeniyle yoğun bir eleştiri almışlar onun dışında olumsuz yorum göremedim
  • merhaba, belek'deki Adora Resort Otel'i düşünüyoruz. denizi plajı kum yazıyor tanıtımda. ancak bazı yorumlarda çakıllı yazıyordu aklım karıştı.
    bu otelde kalan yorum yapabilecek var mı acaba?

denizi iyi kumsalı taşsız bir yerde tatil yapmak istiyoruz. iki kişi 3 gece 1500 tl'yi geçmesin :)) genel olarak tavsiyede bulunabilecek varsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

quote:

Orijinalden alıntı: arda28

Bende giden arkadaşların yorumuna göre Jiva beach resort karar kıldım 3 oda aldık umarım memnun ayrılırız daha önce amara prestij rixos sungate gitmiştim

İsabetli bir tercih yapmışsınız, ben geçen yaz gittim ve çok memnun kaldım, tek kusur denizi vasat, onun dışında her konuda F/P olarak o bölgede rakipsiz, memnun kalacağınız bir tesistir. Dönüşte kısmet olursa yorumlarınızıda burada yazarsınız.

ÜStadım sizin yorumlarınız beni yönlendirdi elbette dönüşte yorumları paylaşırım
  • Sueno yerine titanic beach lara nasıldır? Değiştirebilirim sueno'yu ve titanic'e geçebilirim. İncelediğime göre titanic deluxe iyi ama beach lara daha mı altta kalır ona emin olamadım.
  • bugün seturda nete özel %5 indirim var haberiniz olsun arkadaşlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Sueno yerine titanic beach lara nasıldır? Değiştirebilirim sueno'yu ve titanic'e geçebilirim. İncelediğime göre titanic deluxe iyi ama beach lara daha mı altta kalır ona emin olamadım.

gecen sene şubat ayında gitmiştim titanic beach lara ya. yemek kalitesi çok iyiydi.sordum yazın nasıl oluyor burası diye bir kaç kişiye.yazın kaliteyi daha artırıyoruz daha iyi oluyor denildi.ama suenoyu bilmiyorum kıyaslayamam. ben 20 eylül girişli titanic belek düşünüyorum.bilmiyorum hava ve deniz nasıl olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

bugün seturda nete özel %5 indirim var haberiniz olsun arkadaşlar..

sitede ben böyle bir indirim göremedim.link paylasırmısınız
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.