Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2.000 liraya Antalya'da 5 gece ultra herşey dahil eşimle birlikte gidebileceğimiz bir yer bulabilir miyiz .Tavsiyeleriniz bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rLzApex kullanıcısına yanıt
    Aska Lara ya bende gidicem bakalım Temmuz sonu almamdaki en önemli sebep çocuğun aquapark sevdası ki aquparkı 5 yaşındaki oğluma göre oldukça ideal, kaydıraklar çok hızlı değil keyifli, bende deniz kenarındayım kuşadası bodrum herhafta sonu denizdeyim zaten deniz benim içinde önemli değil sizin kafa benimkiyle aynı ayrıca yeme içme kalitesi çok iyi olduğu söylenmekte bunlar benim tercihimde önemli rol oynadı, bir sorum var wet wild denilen havuz alanı çok yoğun oluyormu birde arap ve alamancı tabir ettiğimiz gurbetçi vatandaş varmı otelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Aska Lara ya bende gidicem bakalım Temmuz sonu almamdaki en önemli sebep çocuğun aquapark sevdası ki aquparkı 5 yaşındaki oğluma göre oldukça ideal, kaydıraklar çok hızlı değil keyifli, bende deniz kenarındayım kuşadası bodrum herhafta sonu denizdeyim zaten deniz benim içinde önemli değil sizin kafa benimkiyle aynı ayrıca yeme içme kalitesi çok iyi olduğu söylenmekte bunlar benim tercihimde önemli rol oynadı, bir sorum var wet wild denilen havuz alanı çok yoğun oluyormu birde arap ve alamancı tabir ettiğimiz gurbetçi vatandaş varmı otelde.

Çocuk için akşamları ufak bir lunapark var oraya götürün çocuğu, çok seviyorlar. Sahil kısmı için klasik otellerde olan şezlong kapma yarışı oluyor , yani çocuk havuzu 40 cm orada yer kapmak isteyen çok oluyor ona göre siz erken gidip havlu kartı ile havlu alıp bırakıp kahvaltıya geçersiniz. Otel full çakılı rus ben ramazan da gitmiştim. Türk çok fazla yoktu. Arapça konuşan ve fakat giyim ve kuşamı ile araba benzemeyen 3 aile gördüm sadece. Çocuk etkinliklerini takip edip hepsine katılın. Muhtemelen memnun kalacaksınız. Alkol kullanıyorsanız Garden of aska kokteyli içmeyi unutmayın. Son olarak ana restoran da kahvaltı da omlet nerede yapılıyor diye sorun o kısımda kendinize tost yapıp , sıcak çıkan simitlerden ve mix omletten yemeyi ihmal etmeyin iyi tatiller.

• Bu otele ne diyorsunuz, ana sayfada bir kampanya yapmışlar.

http://www.calidomarishotel.com

Yaz boyunca 2 yetişkin + 1 çocuk 4 gece 1900 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeThauS

Herkese merhabalar. Temmuz ayında 5 günlük bir tatil planlıyorum. 6 yaşında bir oğlum var. Tatilin odağında da doğal olarak o var. Niyetim çocuk dostu diye tabir edilen otellerden birine gitmek. Yani oğlumun maksimum iyi vakit geçirebileği yer neresi ise oraya gitmek istiyorum. Aquapark lı çocuk oyun alanı kulübü aktivite alanı vs olan oteller var sanırım bu şekilde. Ancak eşim kapalı olduğu için açıkçası biraz aile oteli biraz muhafazakar bir yer olda daha iyi olur. Tabi hepsini bir arada bulamazsam sonuç olarak yine oğluma odaklı bir yere gideceğiz. Bütçem çok değil yani 5 gün için 3000 tl verebilirim sanırım en fazla. Düşük bir bütçe belki ama elden gelen bu maalesef. Değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Silince beach resort.Bakmanızı tavsiye ederim.Fiyatı size uygun.İnceleyin isterseniz.

• ArchAngeL07 A kullanıcısına yanıt
    Etsde de aynı fiyat çıkıyor en azından acentadan alın ki bı terslik olduğunda mağdur olma ihtimaliniz azalsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngeL07

Bu otele ne diyorsunuz, ana sayfada bir kampanya yapmışlar.

denemeye değer mi acaba :) o ilk riski kim alacak ve yorum yapacak bakalım :)
  • Arkadaşlar merhaba ,

Eylülde Dünya evine gireceğim bir aksilik ve kavga dövüş çıkmaz ise

Balayı için düşüncem 1 haftalık tatilin ilk 4 günü pansiyon tarzı yerlerde kalıp bol dışarıda aktivite yapmak ve gezmek , son 2 günde ise güzel bir 5 yıldızlı otelde keyif yapmak, izmir' de olduğum için bodrum veya marmaris dönüşte yol üzerinde "didim olarak düşündüm" 5 yıldızlı hotelde kalarak tatilimi tamamlamak.

Sizce nasıl fikir, ne düşünürsünüz ? bir de otel bulma konusunda yardım eder misiniz ? teşekkürler

Herkese güzel günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desmond86 -- 28 Haziran 2017; 16:20:8 >
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bende premier palace da karar kıldım.

Arkadaşlar birde tatilbudur. Com dan ön rezervasyon yaptırdım. Oteli aradım dedim ön rezervasyon yaptırdım

Bu site sağlam mıdır?

Dedi biz yapalım rezervasyonu. Dedim yaw site sağlam mı parayı yatıracağım sıkıntı olur mu?

Yine dedi kalbiniz rahat etsin istiyorsanız burdan yapalım direk otelle muhatapsınız.

Bi sıkıntı olur mu arkadaşlar tatilburada. Com dan ayarlasam?

• desmond86 D kullanıcısına yanıt
    balayında imkan varsa apart pansiyonla uğraşma
  • Arkadaşlar daha önce adalya resort a giden var mı ? Yemekleri nasıldır acaba alkol içeriği nedir ?

• desmond86 D kullanıcısına yanıt
    Balayına gideceksiniz ve ilk 4 günü pansiyon tarzı yerlerde geçireceksiniz öylemi?..Siz canınıza susamışsınız anlaşılan... bunu yaparsanız halk deyimiyle dakka 1 gol 1 durumu olur...Paraya kıyın en iyisinden bir otelde 4-5 gün kalın.
    ..İlerki yıllarınızda yaparsınız o pansiyonlu tatilleri.
  • Arkadaşlar konu F/P konusu ama ucuz olsun olmasın her otel soruluyor. Gecelik 400-500 TL lik oteller sorulmuş...

Şu çok afedersiniz boktan sitelerin hepsinde ayrı fiyat çıkıyor, fiyata bakıyorsun atıyorum 100 Tl diyor bir giriyorsun ekim ayı için çıkıyor.

İlk kez tatil yapacağım akdeniz tarafında, belki de ben beceremedim genelde memlekette geçerdi tatil.

Sabah kahvaltı, akşam yemeği olsa yeterli, alkol olmasına gerek yok. Denizi güzel olsun yeterli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 29 Haziran 2017; 4:58:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

quote:

Yeni açıldığından fiyatın da özel olduğundan bahsetmiş. Açıkçası karar veremedim ben de

• quote:

quote:

quote:

Yeni açıldığından fiyatın da özel olduğundan bahsetmiş. Açıkçası karar veremedim ben de

Tripadvisor a şöyle bir baktım da, kesinlikle uzak durulması gerekiyor, çok şikayet var her konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeThauS

Herkese merhabalar. Temmuz ayında 5 günlük bir tatil planlıyorum. 6 yaşında bir oğlum var. Tatilin odağında da doğal olarak o var. Niyetim çocuk dostu diye tabir edilen otellerden birine gitmek. Yani oğlumun maksimum iyi vakit geçirebileği yer neresi ise oraya gitmek istiyorum. Aquapark lı çocuk oyun alanı kulübü aktivite alanı vs olan oteller var sanırım bu şekilde. Ancak eşim kapalı olduğu için açıkçası biraz aile oteli biraz muhafazakar bir yer olda daha iyi olur. Tabi hepsini bir arada bulamazsam sonuç olarak yine oğluma odaklı bir yere gideceğiz. Bütçem çok değil yani 5 gün için 3000 tl verebilirim sanırım en fazla. Düşük bir bütçe belki ama elden gelen bu maalesef. Değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

küçük çocuklar için en güzel deniz side denizi bence. sığ, ince kum, sıcak bir deniz.

biz defalarca iz flower otelde kaldık. side-kumköy'de bu otel. çocuklar için gün boyu aktiviteler var. ancak çocuk kaydırak falan istiyorsa kaydırak olayı biraz zayıf. ufak birşey var sadece. havuzu falan iyi. yemekler iyi. türbanlı bayanlar gördüm, sıkıntı çekmiyorlar. genel müşterileri alman ağırlıklı ve hepsi aile. ingilizler kadar kibar olmasalar da ruslardan iyidir. yani öyle sarhoş olan ruslar falan yok. ama sanırım işler kesat ve rus da almaya başladılar. geçen sezon birkaç rus aile de vardı.

kumköy'de akşam gezip dolaşabileceğiniz sakin bir çarşı da vardır. öyle bazı otellerde olduğu gibi dağbaşında değil burdaki oteller. bir arkadaş da silence beach tavsiye etmiş. bu otelle yanyana o otel de.

• fiyatlar uçmuş, haftaya gidicez, 175-225 tl arası side ve alanyada otel yok kaliteli, her şey dahil diyor, 12 den sonra alkol ücretli demiş, önerisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Balayına gideceksiniz ve ilk 4 günü pansiyon tarzı yerlerde geçireceksiniz öylemi?..Siz canınıza susamışsınız anlaşılan... bunu yaparsanız halk deyimiyle dakka 1 gol 1 durumu olur...Paraya kıyın en iyisinden bir otelde 4-5 gün kalın.

Hocam sorma yaaa , elimizi kolumuzu kaptırdık illa etkinlik olacakmış bende böyle bir çözüm buldum.
  • quote:

quote:

sakın :) otelin google yorumlarına bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desmond86

quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Hocam sorma yaaa , elimizi kolumuzu kaptırdık illa etkinlik olacakmış bende böyle bir çözüm buldum.

İlk 2~3 gün 5* güzel bir otelde geçirin ondan sonra gezersiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.