Şimdi Ara

♜♜♜♜♜2017 EU LCS ve NA LCS ANA KONU♜♜♜♜♜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Scarra bjergsen hakkında bjerg ve jensen hakkında doğru konuştu.Jensen lanede çok bully eziyor,ama bjerg overallda takım oyunu olarak daha önde.Hauntzer zaten harika şu anda na deki en iyi top laner.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjergsen le Jensen ikiside harika oyuncular inanılmaz zevk veriyorlar
  • Fly eski bir bronz taktiği olan "5 mid abi yar yar" ile maç kazandı resmen.

Hai den güzel call. Pentasini da attı. İzleyin gençler.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Fly eski bir bronz taktiği olan "5 mid abi yar yar" ile maç kazandı resmen.

Hai den güzel call. Pentasini da attı. İzleyin gençler.

Önceki mid haiden eser yok şimdi adam küllerinden doğdu

Ayrıca pentadaki top kontrolü muazzamdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 20 Şubat 2017; 1:50:50 >
  • CLG şu oyundaki en çok maç satma potansiyeline sahip takım. En fazlası CLG'de. Adlarının hakkını veriyorlar. Counter Logic. Bir takım hep mi faydalı olacak alev ejderi çıkarken savaş yapıp, kaybedip bütün objektifleri verir. Dün aynısını yapmalarına rağmen kazandılar bakalım bugün çevirebilecekler mi?

Diğer tarafta da Arrow ve Ryu harikalar yaratmazsa C9 rahat alır.

Ray niye yedeğe çekildi anlamıyorum. Ray ile çok daha iyiydi C9. Impact bir geldi takımın kimyası bozuldu bari yenildikleri maç sonunda yedeğe alsalardı. Birden TSM maçına Impact ile başladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 20 Şubat 2017; 2:39:4 >
  • Bu gece maçlar akıyor. Izlemeyenlere duyurulur.

• C9 2.oyun için Ray'i oynatıyor herhalde son çare olarak görüyorlar. Erken oyunu rakibe vermenin cezasını çok çektiler ilk oyunda.

Meteos effect diyebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 20 Şubat 2017; 3:50:49 >
  • Champ selectte kaybedilmiş bir maç c9 için. Takımında fiora varsa ona zaman kazandırman lazım. Rakip engage yaptığında disengage yapabilmelisin ki fiora o sırada kule vs alabilsin. P1 çok iyi okudu ve Kled+Olaf ikilisi bir de ghost tabi sert engageler yaparak olayı bitirdi. Ryu da mobilliği ile bu ikiliyi destekledi gerekirse jhin ultisini bozmak için agresif oynadı. Arrowdan kusursuz bir ezreal performansı. Namiye de midde yediği 4. Mermi dışında haksızlık edemeyiz. Güzel maçtı ancak;

Aynı pickleri takımları değiştirip yapsak c9 kazanırdı. Tamamen champ select ekranında kaybedilmiş bir maç olarak görüyorum ki bu da dengesizlik.

• Bu arada Arrow bu performansı neden en önemli maçlarda gösterebildi o da ayrı bir konu. C9 genelde oyunu top lane farkından götürüyordu ama Zig resmen harika performans gösterdi. Ryu'nun da iyi gününe denk geldi yarın bir bakarız en zayıf takım denilen NV'ye kaybederler hiç şaşırmam. Jensen da takmış Ryze'a. İlk maçta tutmadı arada koçla konuşup early game taktiğine dönmeleri lazımdı. Rengar yerine Lee Sin seçilebilirdi CLG'nin yaptığı gibi. Rengar geçen yamadaki kadar worth görünmüyor. Hatta bugün Şampiyonluk Ligi'ni izledim Kha'zix daha güçlü gibi. Belki TR liginin kalitesizliğindendir bilemedim şimdi.

NV'ye haksızlık ettim 2 maçtır gayet iyi oynuyorlar TL demeliydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 20 Şubat 2017; 4:12:21 >
  • * Sizi bilmiyorum fakat ben 3 sezondur Ryze izliyor olmaktan iyiden iyiye sıkıldım artık.

* Rito'nun bu Ryze takıntısı iyice profesyonel maçlardan soğuttu beni.

* Hangi maç olduğu umurumda değil Ban-Pick ekranında Ryze seçildiği anda kapatıyorum maçı o derece.
  • Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Baydı abim baydı ya haklısın

Syndra'da ekleyebiliriz aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Baydı abim baydı ya haklısın

Syndra'da ekleyebiliriz aslında

* Daha Mamokami diye bi kanser var açtırma bayramlık ağzımı liste uzun
  • Sadece Ryze değil Elise, Karma, Sivir, Jhin, Ashe, Shen de bu kategoriye eklenebilir.

Syndra konusuna katılmıyorum o rework denilen anlamsız bufflardan sonra metaya girdi o kadar uzun süredir metada değil. Evet 4-5 aydır metada kesinlikle düşürülmesi lazım ama yine de çok olmadı. En azından Ryze, Karma ve Jhin ile karşılaştırdığımızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 20 Şubat 2017; 16:39:7 >
  • Konu tamamiyle bitmiştir,sadece güncel puanlar hafta sonları değiştirilecek

Gözünüze batan birşey varsa belirtin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* Sizi bilmiyorum fakat ben 3 sezondur Ryze izliyor olmaktan iyiden iyiye sıkıldım artık.

* Rito'nun bu Ryze takıntısı iyice profesyonel maçlardan soğuttu beni.

* Hangi maç olduğu umurumda değil Ban-Pick ekranında Ryze seçildiği anda kapatıyorum maçı o derece.

Ben 5 sezon diye biliyorum.
  • eulogy kullanıcısına yanıt
    * 5. sezonda zaten Faker bile Ryze-Lulu dan başka bir şey oynamadı 7. sezonun ortadına geldik neredeyse hala Ryze hala Ryze.

* Ha bu arada 2 defa rework yedi arkadaşımız.

* Oyunda pizza ayaklı şampiyonlar asırlardır meta yüzü görmezken bu arkadaşı bu kadar özel yapan nedir yani 2 yamada bir Ryze dengelemesi.

* İllaki oynanaması mı gerekiyor anlamıyorum işte bu durumu.

* Bas babalar gibi nerfi 1 sezon da kenarda otursun yeter.

* Canları isteyince dengelemek yerine gayet oyundan silebiliyorlar istediklerini -bakınız; Azir-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* 5. sezonda zaten Faker bile Ryze-Lulu dan başka bir şey oynamadı 7. sezonun ortadına geldik neredeyse hala Ryze hala Ryze.

* Ha bu arada 2 defa rework yedi arkadaşımız.

* Oyunda pizza ayaklı şampiyonlar asırlardır meta yüzü görmezken bu arkadaşı bu kadar özel yapan nedir yani 2 yamada bir Ryze dengelemesi.

* İllaki oynanaması mı gerekiyor anlamıyorum işte bu durumu.

* Bas babalar gibi nerfi 1 sezon da kenarda otursun yeter.

* Canları isteyince dengelemek yerine gayet oyundan silebiliyorlar istediklerini -bakınız; Azir-

ryze her sezon aralıksız pickleniyor dedim bu kadar. Son 3 sezon değil yani. mesela fakerdan önceki dünya kupasında StarHorn Royal Club pickliyordu.

2. 3. ve 4. sezonlarda picklenmesinin sebebi o zamanlar itemlerin 450 ve 1350 rplik herolar için yapılmış olmasından kaynaklanıyordu. Yani temel herolar.

Sonraki sezonlar ise tamamen skill seeti ve güçlendirilmesinden kaynaklanıyor.

Riot her zaman bazı şampiyonları kayırmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 24 Şubat 2017; 2:22:16 >

• TSM/DIGNITAS maçı başladı
    https://www.twitch.tv/nalcs1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 5 Mart 2017; 23:16:44 >
  • Başlığı unuttuk

• * Koca forumda LCS hakkında tek kelime bile söyleyecek adam kalmadı mı ya valla yazık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.