Şimdi Ara

2017 Egea 1.3 multijet 82 Bin TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese 2017 model bir egea buldum gri renk 32 bin km de tertemiz hiçbirşeyi yok sadece arka tamponda bağajdan yük indirirken tampona sürtmüş boya kalkmış sahibi yaptırmamış,bakımları serviste yapılmış faturaları var aracı görmeye gideceğim perşembe günü

Ben düşük km li yüksek model araç bakıyordum en az 2 3 sene biner otomatiğe yükseltirim diye değer kaybetmeden aracı diye

Malesef geçen bir aya oranlar piyasa yükseldi her araca en az 5 bin zam gelmiş ikinci ellere içimden 80 civarı egeaya vermek gelmesede düşük km yüksek model hasarsız bu fiyata sedan secenek yok gibi

Sizce iyi mi yapıyorum bu aracı düşünmekle bu fiyata,düşünceleriniz benim için çok önemli araçlardan pek anlamam piyasa ne getirir götürür anlamam

Yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Valla gerçekten piyasa allak bullak, 100k ya düşük km kullanışlı egeadan başka seçenek yok 2.elde.ben sizin yerinizde olsam 1.6 etork otomatik alırdım hocam.lpg ile mis gibi binerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta önce dayıma 2016 1.3 urban 38bin km de 2 parça lokal boyalı hasar kayıtsız 74.250’ye aldık hocam. Bahsettiğin fiyat çok yüksek.

• LaViTz kullanıcısına yanıt
    Şuanda 80 rakamına bile zor cıktım temiz bir araç alayım diye sonu yokki hocam biraz daha koyup iyisini almanın, ilerde kendimi rahatlatıp üstüne koyarım otomatik alırım diye düşündüm

• ataince kullanıcısına yanıt
    Buda urban paketmiş 2 bin tl de 3d paspaslar krom cıta led falan varmış pek anlamadıgımdan bana cok lazım değil onlar dedim
    Fiyat banada yüksek geldi egea için ama fiyatlar böyle malesef

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Adama gülerler ya atma ziya deseydiniz hocam 2.000 TL mi vermiş onlara...

Ben geçen ay 1.3 mj easy aldım kardeşim 70 bin TL ye 2017 60binde. 80-81 civarına urban bulunuyordu , aklım 1.6 dizel otomatik comfort paketlere kaydı . Dedim bu işin sonu yok aldım easy paket geçtim . Bende de boya değişen yok, urban easy arasında park sensörü , deri direksiyon , renkli ekran, hız sabitleyici , dijital hız göstergesi , Çelik jantlar ve krom kaplama farkı var . Dijital renkli ekranda navigasyon yok , dolayısıyla anlamı yok. Bi de Bluetooth ile şarkı çalınmıyor easy pakette . Ben 10 bin TL ye değer bir fark göremedim.

• 2014 model 35 binde 308 1.6 e-hdi allure bu Ağustos'ta 83 bine aldım.Led far,geri görüş kamerası,denon ses sistemi vardı.
  • 41gokhan41 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bir iki ay içinde uçmuş piyasa

• Anladım hocam ama kimiside 10 bin tl lik farka değer diyor urban için 6 hava yastıgı varmış, herhalde bu ikilemde bütçeye ve kişinin düşüncesine bakıyor

Aynen abi onu unutmuşum . Valla 1.3 urban alacağıma 1.6 dizel otomatik comfort alırım , donanımı orta donanım . 2 bin TL ye de Çelik jant attırırsın urban görünümlü 1.6 dizel otomatik aracım olur.
    Hatta bazen stil paketli comfort düşüyor kendiliğinden Çelik jantlı dijital klimalı.şansa bağlı . 1.3 alacaksan ucuzsa urban al ,75 bin TL olsa kafa karışırdı ama 10 bin TL az değil ağam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sungur16 -- 22 Ekim 2019; 20:48:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.