Şimdi Ara

2017'de yeniden silkroada başlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında ben uzun süre oynamamıştım bu oyunu ama oynadığım sene olan 2007'de oyunu nasıl sevdiysem yıllar geçse de aklıma geliyordu.

tekrar yükleyip oynasam dedim.

silkroad - R'de mi daha fazla oyuncu var yoksa düz silkroad'da mı?

hangisini yükleyeyim. silkroad - r joymax'dan iniyor şu an... :)

• Oyun son dönemlerini geçiriyor. İkisini de boşverin. AKK'nize yazık, iptal edin indirme işlemini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Oyun son dönemlerini geçiriyor. İkisini de boşverin. AKK'nize yazık, iptal edin indirme işlemini.

hocam demeyin öyle. çok fena canım çekmişti ya :)

bu arada akk nedir bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurshad

quote:

Oyun son dönemlerini geçiriyor. İkisini de boşverin. AKK'nize yazık, iptal edin indirme işlemini.

hocam demeyin öyle. çok fena canım çekmişti ya :)

bu arada akk nedir bilmiyorum

İnternet paketinizdeki adil kullanım kotanızdan (AKK) bahsetmiştim. Bu oyun için değmez.
  • Silkroad R Ephesus lagsız server 100 cap tavsiye ederim.
  • başladım gitti. tabi eskisi kadar çok vaktim olmadığını farkettim. çocuk olaydık iyiydi. galiba devam edemeyecem. ama eğlencesine kasarım biraz

çinli blade açtım. skilleri doğru versem bari. nasıl veriyoruz skilleri

cold,fire falan
  • kurshad K kullanıcısına yanıt
    bazen takıntı haline geliyor hocam. benimde arada başlayasım gelmiyor değil hani işten fırsat bulursam başlamayı düşünüyorum. 6-7 sene önce acayip takıntılıydım bu oyuna. skillere gelecek olursak eskiden oynadığımız zamanda blade için full str ve ice/light şeklinde veriyorduk skilleri yanlış hatırlamıyorsam. str full hp olması ve ice skilleride pvplerde canımız çok olacağı için karşıdaki rakibi kanser edeceğinden ötürü veriyorduk herhalde
  • T0RNAD0 kullanıcısına yanıt
    eyv.

• Hala oynayan biri olarak blade'e light verilmez :D parry rate ihtiyaç duymaz.Skilleri bicheon - fire - tercihe göre force veya cold olarak verebilirsiniz.Damage yönünden biraz eksik kalan bir çar blade.Bunu kapatmak için force açabilirsiniz.Ama str gibi tank gitmeyi ve çabuk ölmemeyi isterseniz de cold açabilirisiniz.Cold skilleri can vermez phy deff sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoFedSUB -- 17 Ocak 2017; 16:41:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoFedSUB

Hala oynayan biri olarak blade'e light verilmez :D parry rate ihtiyaç duymaz.Skilleri bicheon - fire - tercihe göre force veya cold olarak verebilirsiniz.Damage yönünden biraz eksik kalan bir çar blade.Bunu kapatmak için force açabilirsiniz.Ama str gibi tank gitmeyi ve çabuk ölmemeyi isterseniz de cold açabilirisiniz.Cold skilleri can vermez phy deff sağlar.

Sanırım private server'da oynuyorsunuz. Orijinal oyunda cold-lightning-fire üçlüsünden herhangi birisini level up yaptığınızda, direk ikisi de aynı level'a up'lanıyor.

Eski sistem ağzıyla konuşayım. Blader, glaive, archer. Üçü de lightning-fire olmalı. Str char'da cold açmak hiçbir işe yaramaz. Str char'ların stat'ten dolayı fiziksel defansları zaten çok iyidir. Hele blader char'da hiç gerek yoktur. Full str blader + kalkan + cold. Ne yatar ne de yatırır bu yapılanma.

Cold build'i int char'lar içindir. Snow shield ve fiziksel defans olmazsa olmazdır onlar için.

Force'un gereksizliğini yıllar önce de söylüyordum, şimdi de söylüyorum. Ne kadar haklı olduğumu Joymax da kanıtladı. Force'u açabilmek için, cold-lightning-fire üçlüsünden feragat etmek gerekiyor. Heuksal-force, bicheon-force, pacheon-force ile bir şey yapamayacağınıza göre, bu build çöp oğlu çöptür. Cold-lightning-fire-force yapılabilir yalnızca, o da int olmalı haliyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Force açacağıma blade açarım .3-4 debuff atıp resist gelince beklemek yerine blade takıp combolara başlamak daha iyi.Zamanında glavie-blade dual oynamıştım yatırma skilinden sonra glavie geçip dönme atınca ani hasarı çok yüksek oluyor.Debufflar tutunca zaten glavie ile 2 skillde işleri bitiyor.Ayrıca bicheon skillerinde 15 sn phy def ve heuksaldaki 15 sn mag def basınca warriorların iron skin mana skin bastıkları gibi ölümsüz oluyor.Oynama çeşitliliği yüzünden her zaman dual buidleri zevkli ve güçlü bulmuşumdur.Şu anda isroda zaten dual build kalktı ve dönme skilinin animasyonu değişti artık sadece pvp serverlarda dual build oynanıyor.Ah joymax ah

• arkadaşlar uzun zamandır oyuna girmiyorum. Thebes serverına ne oldu biliyor musnz?
  • Ayrıca çar'ın hangi serverda olduğunu nasıl öğrenebilirim
  • Arkadaşlar bilen birisi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Force açacağıma blade açarım .3-4 debuff atıp resist gelince beklemek yerine blade takıp combolara başlamak daha iyi.Zamanında glavie-blade dual oynamıştım yatırma skilinden sonra glavie geçip dönme atınca ani hasarı çok yüksek oluyor.Debufflar tutunca zaten glavie ile 2 skillde işleri bitiyor.Ayrıca bicheon skillerinde 15 sn phy def ve heuksaldaki 15 sn mag def basınca warriorların iron skin mana skin bastıkları gibi ölümsüz oluyor.Oynama çeşitliliği yüzünden her zaman dual buidleri zevkli ve güçlü bulmuşumdur.Şu anda isroda zaten dual build kalktı ve dönme skilinin animasyonu değişti artık sadece pvp serverlarda dual build oynanıyor.Ah joymax ah

CH char'larda dual mastery yapmak bile daha mantıklı, aynen. Force'u sırf yapmak için yapmışlar.

Dual mastery EU char'larda daha uygun. Warrior-rogue char çok mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet123999

arkadaşlar uzun zamandır oyuna girmiyorum. Thebes serverına ne oldu biliyor musnz?

Thebes server'ı için Silkroad-R'yi indirmeniz gerekiyor.

• peki ileriki levellerde skilleri sıfırlayıp baştan verme imkanı olmuyor mu? hatalı verenin çarı heba olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WhoFedSUB

Hala oynayan biri olarak blade'e light verilmez :D parry rate ihtiyaç duymaz.Skilleri bicheon - fire - tercihe göre force veya cold olarak verebilirsiniz.Damage yönünden biraz eksik kalan bir çar blade.Bunu kapatmak için force açabilirsiniz.Ama str gibi tank gitmeyi ve çabuk ölmemeyi isterseniz de cold açabilirisiniz.Cold skilleri can vermez phy deff sağlar.

Sanırım private server'da oynuyorsunuz. Orijinal oyunda cold-lightning-fire üçlüsünden herhangi birisini level up yaptığınızda, direk ikisi de aynı level'a up'lanıyor.

Eski sistem ağzıyla konuşayım. Blader, glaive, archer. Üçü de lightning-fire olmalı. Str char'da cold açmak hiçbir işe yaramaz. Str char'ların stat'ten dolayı fiziksel defansları zaten çok iyidir. Hele blader char'da hiç gerek yoktur. Full str blader + kalkan + cold. Ne yatar ne de yatırır bu yapılanma.

Cold build'i int char'lar içindir. Snow shield ve fiziksel defans olmazsa olmazdır onlar için.

Force'un gereksizliğini yıllar önce de söylüyordum, şimdi de söylüyorum. Ne kadar haklı olduğumu Joymax da kanıtladı. Force'u açabilmek için, cold-lightning-fire üçlüsünden feragat etmek gerekiyor. Heuksal-force, bicheon-force, pacheon-force ile bir şey yapamayacağınıza göre, bu build çöp oğlu çöptür. Cold-lightning-fire-force yapılabilir yalnızca, o da int olmalı haliyle.

evet private server'da oynuyorum ancak isro'da da buff kısmındaki buildlerden birini açtığımız zaman hepsini aynı şekilde uplandığını hatırlamıyorum.İstediğimiz seriyi açabiliyoruz diye hatırlıyorum.Ve dual weapon kullanan arkadaşlarım vardı.Ve evet force normal oyunda kötü olabilir denemedim bende zaten tercihe bağlı demiştim.Ama cold sadece int çara açılmaz tamam snow shield var dediğim gibi yatırmak için değil genellikle tanklık görevi üstlendiğin bir rolün varsa bana göre cold daha sağlıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurshad

peki ileriki levellerde skilleri sıfırlayıp baştan verme imkanı olmuyor mu? hatalı verenin çarı heba olur

Tabii ki. Görev yaparak ya da silk ile skill'ler geri çekilebiliyor.

• peki kaç günde şöyle işe yarar bir levele gelmiş olurum. mesela kaç günde level 60-70 olurum. 60 falan iyi seviyeler herhalde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.