Şimdi Ara

2017 Dacia Sandero Stepway Jant Kapağı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili dacia sever kardeşlerim..
    2017 kasada kullanılan jant kapaklarını internetten ya da herhangi bir yerden temin edebilir miyiz su anda 2013 model stepwayim var kapaklari yenilemek istiyorum yeni kasanin kapaklari almamız bir yerden mümkün mü ve bize uyar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapak uyar hocam zaten tenekeleri aynı sadece koyu renk ve biraz desen farkı var bunu dışarda bulma şansın çok zor servisler de çelik jant fiyatı çeker bence sahibindene bak orda Çelik jant takıp bu tenekeleri satanlar var oradan kapakları temin etme şansın olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır hocam teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bir adedi kaybettim başına ne geldiğini bilmiyorum, internette bulamadım bayide adedi 100 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Van Wilder

ben bir adedi kaybettim başına ne geldiğini bilmiyorum, internette bulamadım bayide adedi 100 tl

Bayideki fiyat çok yüksekmiş herhalde ileride düşer diye düşünüyorum internet üzerinden eski kapakların 4 tanesini 70 TL gibi bir fiyata satıyorlar.
  • La birisi çalsa kapakları ki çalması çok kolay bir vide falan tutmuyor kapakları 400 tl gidecek demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

La birisi çalsa kapakları ki çalması çok kolay bir vide falan tutmuyor kapakları 400 tl gidecek demek

69 LİRA

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-dacia-sandero-kirilmaz-jant-kapagi-orjinal-16-jant-443320217/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

La birisi çalsa kapakları ki çalması çok kolay bir vide falan tutmuyor kapakları 400 tl gidecek demek

69 LİRA

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-dacia-sandero-kirilmaz-jant-kapagi-orjinal-16-jant-443320217/detay

Hocam bu muhtemelen yan sanayi. Şimdi belki jant kapağı sonuçta yan sanayi olsa ne olur diyeceksin ama, belli olmaz şimdi bunu takarsın ses yapar titreşim yapar yani hiç beklemediğin yan etkileri olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

69 LİRA

Hocam bu muhtemelen yan sanayi. Şimdi belki jant kapağı sonuçta yan sanayi olsa ne olur diyeceksin ama, belli olmaz şimdi bunu takarsın ses yapar titreşim yapar yani hiç beklemediğin yan etkileri olabilir.

Olabilir haklısınız ama 400 lira bir kapağa verilmez bence :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.