Şimdi Ara

2017 corolla dizel otomatik nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • educationist (7 mesaj) Kozsar (3 mesaj) suatcagdas (2 mesaj) MetuEs (1 mesaj) FOCUSSTYLE (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (13 mesaj) Mini (2 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> 2017 corolla dizel otomatik nasıldır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3080 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Evt hocam şanzıman diğerlerine göre pek konforlu değil. Babamda var aslında auris dizel otomatik tatillerde epey kullandım bir süre sonra alıştım şanzımana onu çok dert etmedim birde 2017 lerde iyileştirme var dediler bu corallayı test ettiğimde bana da daha iyi geldi şanzıman ama yol koşullarından da olabilir bilmiyorum.

hocam o bütçelerde daha performanslı 1.6 dizel üniteler varken Toyota gerçekten dizel motor ve şanzıman olarak çok hantal kalıyor. tercih sizin elbette ama 1.4 dizelinde senelik MTV'si aynı. handikapı fazla ve bence hiçbir avantajı yok Toyota dizel tarafında.

ayrıca Toyota 1.4 dizel özelinde zamanında motorun aşırı yağ eksiltmesi ve intercooler değişimi gibi sorunlarla geri çağırma yapılmıştı. hani bir reno 1.5dci yada fiat 1.3mjet gibi sorunsuz bir ünite degil bunlar.

https://www.google.com/search?q=toyota+1.4+dizel+geri+%C3%A7a%C4%9F%C4%B1rma&oq=toyota+1.4+dizel+geri+%C3%A7a%C4%9F%C4%B1rma&aqs=chrome..69i57j0i333.34102j0j7&client=ms-android-meizu&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 6 Haziran 2021; 12:25:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.