Şimdi Ara

2017 Citroën C-elyseé Ana Konu(Facelift)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk olarak 59.000 liralık 1.2 araç 118 torkluk 82 beygir atmosferik VTi motor.
    Genelde makyajsız kasada (UnFacelift* diyeceğim.) Attraction donanımda görürseniz arka tamponda LPG kapağını görebilirsiniz .

UFL kasada 1.2 VTi ve 1.6 VTi atmosferik benzinli motorlar var.

FL kasanın 1.2 PureTech motoru atmosferiktir, C4'teki 230 torkluk 1.2 turbo ile karıştırılmamalı.

LPG uyumları ile alakalı bir konu açacağım sonuçta THP motorlara bile LPG takılıyor...

Aracın FL yani makyajlı kasasında UFL kasaya nazaran en önemli değişiklerden birisi arka koltuk kafalıkları gelmiş ve hareketliler hem güvenlik hem konfor artmış .

Dış tasarım olarak farlar+panjur epey değişmiş.

Aracın makyajsızını birinin aracı olarak kullanmştım 92'lik e-HDi bu araç için fazla güçlü bir motor 1.2 benzinli motorda gayet iyi çeker.

Test sürüşü olarak fark ettiğim şey yalıtıma birşey yapmışlar sanırım bu sefer daha tok bir araç olmuş kapılar tok kapanıyor belkide özellikle buna dikkat etmişlerdir.

Donanımları yazacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalıtım konusunda katılıyorum.

2016 model exclusive donanım araçla test sürüşüne çıktım. Aldığım araç ise makyajlı kasa shine donanım. Yeni kasasında kapılar daha tok kapanıyor ve eski kasaya göre bir miktar daha az ses alıyor içeri, ama yine de yalıtım orta-alt seviye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Yalıtım konusunda katılıyorum.

2016 model exclusive donanım araçla test sürüşüne çıktım. Aldığım araç ise makyajlı kasa shine donanım. Yeni kasasında kapılar daha tok kapanıyor ve eski kasaya göre bir miktar daha az ses alıyor içeri, ama yine de yalıtım orta-alt seviye.

Muadil Symbol'lerde yalıtım yok sayılır aracınıza kazasız belasız binmek nasip olsun.

C elysee nin kendi forumları var oralar daha canlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi dileğiniz için teşekkürler.

Evet o forumlara da üye oldu ama oralar da pek canlı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.