Şimdi Ara

2017 c elysee ler ne zaman gelecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 3 saat 46 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 37
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Meticulous (2 mesaj) tayfun_aslan (2 mesaj) kartalus (2 mesaj) teneke1236737 (2 mesaj) jimhendrix (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (9 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6188 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://lokal.citroen.com.tr/FiyatListesi/citroen?_ga=1.134741105.1650454571.1474189278

fiyat listesinde hala 2016 model araçların fiyatı yazıyor. bi ara 55bine veriyolardı exclusive olanını. şimdi 60bini geçmiştir fiyatı. 2017 model de 75bin olur heralde?

|
    |
    |
    |
    Teneke olcağı icin gene 5 kurus etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1.5 senede 64 bin km yol yaptık.Mis gibi araba.Sorunuz varsa alırım.

3944 Mesaj
    Sırf yakıt için alınır bence en az yakıt bunda renonun dizelinden iyidir 92 HP olanın renoyuda 8 v 90 HP olanından bahsediyorum çünkü HDI 16 v tır.

Makyajlı symbol c ellyse 301 bir hayli revaçta olacak.

|
    |

Hocam kesinlikle katılıyorum size.Bir malı aşağılamak ne kadar kolay millet sanki parayı sokaktan topluyor.Benim arabam yok ama hiç kimsenin malını da kötülemem...

|
    |
    kartalus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tayfuncugum milletin kici kalkmis,azla yetinmeyen cogu bulamaz diye bosuna dememisler...

Bu tipler az bir para gorsun eli hemem yukseklerden ucuyor,itibarim goklere cikiyor kendilerini bir bok saniyorlar.Hayat toz pembe degil,o arabadan ekmek yiyenden tut,ev gecindirene,ilk sifir arabasi olarak alan,binlerce km yolu pompadan kazik yemeden giden var.

Ne oldum demeyeceksin,nerden geldigini unutmayacaksin.Sirket uzerine fatura keserek aliyorlar luks araclari sonra millete yukaridan bakiyorlar.

|
    |
    tayfun_aslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Hocam kesinlikle katılıyorum size.Bir malı aşağılamak ne kadar kolay millet sanki parayı sokaktan topluyor.Benim arabam yok ama hiç kimsenin malını da kötülemem...

Hayır ben anlamıyorum insanların bindiği arabayı aşağılamakla kendilerini tatmin mi ediyolar hocam? İmzamdaki araçları ekstra olarak C-Elysee kullanıyoruz.Şu devirde mis gibi araç valla.Yakıtı az,performansı tatminkar,süspansiyonları yumuşak.Ee daha ne?

|
    |
    5601 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Tayfuncugum milletin kici kalkmis,azla yetinmeyen cogu bulamaz diye bosuna dememisler...

Bu tipler az bir para gorsun eli hemem yukseklerden ucuyor,itibarim goklere cikiyor kendilerini bir bok saniyorlar.Hayat toz pembe degil,o arabadan ekmek yiyenden tut,ev gecindirene,ilk sifir arabasi olarak alan,binlerce km yolu pompadan kazik yemeden giden var.

Ne oldum demeyeceksin,nerden geldigini unutmayacaksin.Sirket uzerine fatura keserek aliyorlar luks araclari sonra millete yukaridan bakiyorlar.

Iyide bunlar arabanin teneke oldugunu degistirmez ki,aldin diyelim gayet guzel ama arac teneke,bu kadar basit.Neyi savunuyorsunuz anlamadim,gram bir guvenligi yok,en ufak bir artisi yok,neden tercih ediliyor cunku ucuz bu kadar basit.Her araba verdigin paranin karsiligini veriyor fazlasini degil.Bu c 180 icinde gecerli a180 icinde e 200 icinde,.Bu arabanin fiyatida belli bunun karsiliginda verdikleri belli.Bunu,sanki bu araba daha fazlasini veriyormus gibi gostermenin mantigi yok.Veya hayatda elde edemediginiz seyler icin baskasini suclamayada gerek yok.Sirket aracimiz suan c elysee ve calisanlar dahil hic kimse begenmiyor arabayi, arabasi olanda begenmiyor olmayanda,peki neden kiraladik cunku ucuz bu kadar basit.

|
    |
    intel i7 2600k 5.5 ghx,phenom 965 4.69,i7 4770k 4.5ghz/asus maximus VI formula,asus maximus ıv extreme,gıgabyte 870a-ud3,gigabyte z97x gaming g1/msı gaming 780 ti,TİTAN X,zotac 1080gtx amp ext sli /gskill 8gb 1600mhz cl7/corsair h90 sivi sogutma/cm haf942/cooler master silent pro gold 1200w

• Yarbay
    3519 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Anlayışınız buradan belli.

2017 kasa gayet şık olmuş.Ayrıca eski C-Elysee konularında araç içeri fazla ses almasından şikayet edilmiş.Benim aracımdan iyi araç.Param olsa da alsam keşke.

Tatminkar bagaj bile yeterli bence.Allah daha iyilerini size nasip etsin.
    |
    |

• Binbaşı
    1615 Mesaj
    Amin...

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    beyler mart ayına giricez nerdeyse. hala makyajlı c elyseeleri göremedik. nerde kaldı bu araçlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 26 Şubat 2017; 20:21:41 >

Citroën'e sorsanız ?

|
    |
    Meticulous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1152 Mesaj
    Büyük ihtimal son çeyrekte gelir.
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bitcoin
Radyo Dinle
SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.