Şimdi Ara

2017-2020 Arası Fiyatlar / Güncel Piyasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4. Aracım Leon olduğu için 2017-2020 arası fiyat listesi olarak Leon modelini baz aldım.

Fotograflara baktığımız da fiyat artışının ne kadar astronomik olduğunu anlamamak, bu konu ile ile ilgili sitemler de bulunmamak bana saçma geliyor. Her konuyu dövize bağlayamayız. Şuan döviz düşmüş ve düşüyor olmasına rağmen fiyatlar halen daha yüksektir. Burada amaç bence çok farklı. Biraz geniş düşünmek lazım.

Bizim ülkemizde 2017 model 50.000 km civarı ikinci el araçlar almış başını gitmiş. Yav kardeşim, bu nasıl bir haktır bu nasıl bir satış ahlâkıdır anlamıyorum. Yazılacak o kadar çok şey var ki, sorsan herkes kendine göre haklı...

Lütfen, geçen sene dinletemedik kendimizi ama bu sene mevcut hükümet de dahil tüm satıcı grupları mantıklı hamleler yapmadan anlamayalım. Aldırmayalım. Bu durumu kabullenmiş oluruz. İşte orada amacımızı yerine getiremeyiz. Bu kapitalist sistemin önümüzdeki yıllar da da olacak tüm dayatmalarını onaylamış oluruz.

Vasıta bir yatırım aracı değildir. Bir araçtır. Lütfen, etrafınızdaki insanların gazına gelmeyin. Biz elhamdülillah Müslüman bir ülkeyiz. En azından biz inandığımız değerlere göre davranalım. Onlar da bize ayak uydursunlar.

Bu olumsuz durumun ve yaşanılan herşeyin geri dönüşünü maalesef mevcut hükümet üstlenecektir. Üstlenmelidir. Bunu yapmaz ise sizde "millet - devlet" olarak Halk olarak ! pusulada gerekeni yapmanız gerekir2017-2020 Arası Fiyatlar / Güncel Piyasa 

Şahsi öngörüm, ÖTV oranı eskisi gibi yada küçük bir indirme girebilir. EYT, çiftçiler, Z kuşağı ve emekliler ile ilgili bir çok konuyu çözebilir veya çözmek için adım atar ise onların lehine olacaktır. Gerçi elektrikli vasıtalara ÖTV zammı geldi 2017-2020 Arası Fiyatlar / Güncel Piyasa  Ama bunlar olmak zorunda. Olmak zorunda olduğunu hissettirmek lazım. Yoksa yönetimde biliyor bizim açığımızı. Sıfıra yöneleceğimizi. Bu durumda egoist, aç gözlü olduğumuzu. Şaşırtalım ya insanları. Anlamayalım !! Sineye çekelim. Nakit bizde güç bizde2017-2020 Arası Fiyatlar / Güncel Piyasa 

Konuşalım tartışalım seviyeli bir şekilde...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.