Şimdi Ara

2017-2018 Ygs-Lys Tüm Youtube Ders Kanalları ve Önerileri [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
265
Favori
87.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faydalı konu.
  • Sormadin farz ediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • upss
  • reZZers
  • ewdewdwe kullanıcısına yanıt
    :)) onlarda bZZers bizde reZZers . Anlayan anladı :*)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 22 Temmuz 2017; 19:53:42 >
  • Çok güzel konu. Konuyu açan arkadaş, sağol ihtiyacımız vardı.

• ciddi misin ? sanki şaka yapıyon :) Şimdi diyeceksiniz bu yaz kim ders çalışacak belki öyle diyorsunuz bu yüzden böyle yazdınız :)
  • Güzel konu. Beyza hocanın ya da diğer hocaların hesabı olan varsa benimle 1 günlüğüne paylaşabilir mi? Videoları indirmem lazım

• kadir_150 kullanıcısına yanıt
    olsaydı dukkan senin. maalesef yok
  • Benim Fizik hocam Umut Öncülden bahsedince beğenmediğini söyledi, ama sevmeyen öğrenci yok galiba. Ben son günlerde izlediğim videoları sayesinde beklediğimden fazla net yaptım.
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Evet herkes Umut hocayı beğeniyor. Ama bence 4 4 lük değil. Mesela az soru çözümü yapıyor. Bir de teknolojiden yararlanmıyor.
  • Ygs Tarih yeni kanal : Burak ÜNSUR || Video çekimleri yeni yeni. 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 23 Temmuz 2017; 18:28:26 >
  • KokceliMehmet kullanıcısına yanıt
    playlist linkini atabilir misin hocam sorun olmazsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.LeonelMeNaldo

Evet herkes Umut hocayı beğeniyor. Ama bence 4 4 lük değil. Mesela az soru çözümü yapıyor. Bir de teknolojiden yararlanmıyor.

Aynen hocam, ama benim öğretmenimin eleştirdiği kısım, kendisi çok acayip metotlar öğreterek birçok konuda bize kolaylık sağlamıştı. Umut Öncül'ün kendisi kadar pratik olmadığını, müfredatta nasılsa öyle anlattığını söyledi. Ama bir videosunu açmış yarısında kapatmış . Bazı videolarında pratik yöntemler var.
  • Bilgi:
    Tek Önder Yayıncılık video çekimlerine başladı. Türkçe , Felsefe , Kimya , Biyoloji ilk konular Youtube ye yüklenmiş.
  • YGS 2018 Konu Başlıklarını Nasıl Bulabilirim Acaba Her Yerde Farklı Hiç Ortak Konu Başlıkları Yok Gibi Müfredat Değişmedi Denildi Ama Sağlam Hiç Kaynak Bulamadım. Bilginiz Var İse Paylaşabilirmisiniz ?
  • yavuz tuna da kesinlikle olmalı. behzat ve umut kendi alanlarında ne kadar iyiyse yavuz tuna da en az o kadar iyi.

biyolojide bekir avşar açık ara en bilgilisi ama yazımı çok kötü. hiçbir şey anlaşılmıyor. yine de bakılmalı.

tarihte osman kılık son çare de güzel ama detaylı değil.
  • Jezxy kullanıcısına yanıt
    Ya zaten müfredat 2016 yılında değişmişti kökten. Artık değişmez en az 4 - 5 yıl. Değişse bile ufak ufak değişmeler olur.
    https://www.universitego.com/ygs-matematik-konulari/ ben bu siteden bakıyorum konulara. Güveniyorum o bilgilere.
    Bence sitedeki konular doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 24 Temmuz 2017; 15:9:42 >
  • Elevator E kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkürler. Dikkate alacağım. İlk mesaja da eklemeyi düşünüyorum.

Edit: Yavuz Tuna yı ekledim. Ama Bekir Avşarı' ı eklemedim önerilere.
    Sebebi ise Teknolojiden yararlanamıyor olması. Kağıda yazıyor notları yazısı kötü gözüküyor.
    Biyoloji de Selin Hoca efsane bence.

Edit: Hocam vazgeçtim. Bekir Avşar'ı da ekledim. Kaliteli gerçekten.Sadece yazısı kötü.Bakmak isteyen bakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 24 Temmuz 2017; 15:32:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.