Şimdi Ara

2017-2018 Şampiyonu GALATASARAY (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
6.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Manchester is Red

Sen kahin misin?
    Böyle bi durum için kahin olmaya gerek yok
  • Yenildik..

Bu tarz maçlardan hep korkardım ve korktuğum başımıza geldi. Yenilmeyi de hakettik açıkçası. Kimse hakem falan demesin.

Şimdii

Bu akşam kuşlar sevinebilir. Bırakın sevinsinler.

Bu yenilgi bizi daha çok kenetleyecek.

Kimse merak etmesin Mayısta şampiyonuz!
  • Değişen ne ? Başakşehir ve Beşiktaş maçları ile zaten şampiyon olursun ve bu maçlar evinde... Bu mağlubiyet daha çok kenetleyecektir herkes içini rahat tutsun. Beşiktaş ve başakşehir’inde düşme hattındaki takımlarla maçı var. Ayrıca beşiktaşın akhisar maçında puan kaybedeceğini düşünüyorum yeter ki biz yenelim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

Değişen ne ? Başakşehir ve Beşiktaş maçları ile zaten şampiyon olursun ve bu maçlar evinde... Bu mağlubiyet daha çok kenetleyecektir herkes içini rahat tutsun. Beşiktaş ve başakşehir’inde düşme hattındaki takımlarla maçı var. Ayrıca beşiktaşın akhisar maçında puan kaybedeceğini düşünüyorum yeter ki biz yenelim...
    Aynen hocam, yukarda da belirttiğim gibi. Haftaya full çekecek zaten maç. Kaçarı yok yani. Başak-Bjk adım kadar eminim.
  • Başakşehir bu galatasarayı şimdi daha rahat yenecek. Adamların istediği oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

gülmeye devam et :) dediğim gibi bu akşam sevinebilirsiniz, bu takım şampiyon olacak.
  • Basaksehir ve bizimle icerde oynuyor olmaniz sadece mac oynanmadan once avantaj. Birini bile yenemezseniz evinizde puan birakmis olacaksiniz. İkisini de alacagina inaniyosaniz hayal kirikligina ugrayacaksiniz. Konyaspora benzemez bu iki takim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Basaksehir ve bizimle icerde oynuyor olmaniz sadece mac oynanmadan once avantaj. Birini bile yenemezseniz evinizde puan birakmis olacaksiniz. İkisini de alacagina inaniyosaniz hayal kirikligina ugrayacaksiniz. Konyaspora benzemez bu iki takim.
    Hocam görünmüyorsun bu aralar
  • quote:

Eğleniyor muyuz arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Hocam görünmüyorsun bu aralar

Alıntıları Göster
    Bu çıkarıma göre bu iki takımda KONYASPOR'a mı benziyor şimdi ben tam anlayamadım ?
  • quote:

Kendi evimizde büyük maçlarda puan vereceğimizi düşünmüyorum. Fb ve Bjk dışarda kaldı zaten. Başakşehire gelirsek 1 puan fark olsa da yine puan kaybedeceklerdir.

İçeride Başak ve Bjkyi 3ler gönderir şampiyonluğumuzu ilan ederiz. Bu kadar da net konuşuyorum.
    3leseydik iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAMPİYONLUK YAKIN MEŞALEYİ YAKIN
  • quote:

Kendi evimizde büyük maçlarda puan vereceğimizi düşünmüyorum. Fb ve Bjk dışarda kaldı zaten. Başakşehire gelirsek 1 puan fark olsa da yine puan kaybedeceklerdir.

İçeride Başak ve Bjkyi 3ler gönderir şampiyonluğumuzu ilan ederiz. Bu kadar da net konuşuyorum.
    Selam
  • quote:

hahahahahaha
  • quote:

• Hayret konuya hiç fbli ile bjkli gelmemiş. Niye acaba
  • Selam
  • quote:

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.