Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
24
Favori
104.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumber kardesim lolipop romunu yükledim denegim eline saglık güzel olmus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telfondan mı bilemiyorum ama büyük ihtimalle ısındığından yazılımsal olarak yeniden başlatıyor telefonu arada bir@-forumber-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 427 -- 25 Temmuz 2015; 14:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 427

Telfondan mı bilemiyorum ama büyük ihtimalle ısındığından yazılımsal olarak yeniden başlatıyor telefonu arada bir@-forumber-

Bende de testler sırasında cihaz ısındı, ama herhangi bir reset olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Ben biraz acemiyimde backup'ı restore etmek ne demek bildiğim kadarıyla ikisi ayrı şeyler bi de nasıl yapıcaz onu yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem_klnc

Ben biraz acemiyimde backup'ı restore etmek ne demek bildiğim kadarıyla ikisi ayrı şeyler bi de nasıl yapıcaz onu yardımcı olursanız sevinirim

Backup yedek demek. Restore'de yedeği geri yükleme işlemi.

ROM kurulumu anlatımınında da gördüğünüz gibi, TWRP'den Backup bölümüne girip backup almanızı istemişim. Bu işlem tüm sistemin yedeğini telefonun hafızasına alıyor. Daha sonra herhangi bir durumda TWRP'den Restore bölümüne girerek yedeği geri yükleyebiliyorsunuz.

Restore'ye girdikten sonra yedeğinizi seçin, ardından sadece Boot, System ve Data seçenekleri seçili olacak. Bunları seçtikten sonra alttaki çubuğu kaydırın, yedek aldığınız sistem geri yüklenmiş olacaktır.

• Dedimya biraz acemiyim twrp yi bilmiyorum en iyisi yüklememek galiba brick olursa geri döndüremem diye korkuyorum
    Ha bi de ben ispanya romunu belleğe atıp sd kart güncellemesinden yapmıştım bunuda öyle yapamaz mıyım ?

• quote:

Dedimya biraz acemiyim twrp yi bilmiyorum en iyisi yüklememek galiba brick olursa geri döndüremem diye korkuyorum
    Ha bi de ben ispanya romunu belleğe atıp sd kart güncellemesinden yapmıştım bunuda öyle yapamaz mıyım ?

Aslında aynı mantık, ama TWRP kurmanız şart.

Brick olacak diye korkmayın. Ana sayfada yazılanları yapmanız yeterli. Eğer herhangi birşey olursa TeamViewer'dan yardımcı olabilirim.
  • İnternetten de twrpyi biraz araştırdım en azından romu yükleyebilecek kadar bilgi topladım ama merak ettiğim bişey var eğer ben şuan ki romu yüklersem siz kamerayı düzeltince tekrar mı rom yükleyeceğim yoksa güncelleme gibi mi olacak
    ha bi de son olarak hafıza birleştirme ve hafıza ayırmayı yapmama gerek var mı

• quote:

İnternetten de twrpyi biraz araştırdım en azından romu yükleyebilecek kadar bilgi topladım ama merak ettiğim bişey var eğer ben şuan ki romu yüklersem siz kamerayı düzeltince tekrar mı rom yükleyeceğim yoksa güncelleme gibi mi olacak
    ha bi de son olarak hafıza birleştirme ve hafıza ayırmayı yapmama gerek var mı

TWRP'yi yüklerken zaten otomatik olarak hafıza birleşiyor.

ROM'un kamerasını düzeltemeyeceğim muhtemelen. Zira hem beni aşıyor, hemde bana yardım eden yok. Ha düzeltecek olursam da ROM gibi yükleyeceksiniz.
  • Twrp manager da t50 ismi yok nasıl yükleyicem twrp yi

• quote:

Twrp manager da t50 ismi yok nasıl yükleyicem twrp yi

Ana sayfada "Hafıza Birleştirme" işlemini yaparak yükleyeceksiniz.

• Adb ve fastboot un bilgisayarda kurulu olup olmadığını nasıl anlarım kurulu ise telefondan bilgisayara adb için nasıl izin veririm kurulu değilse de nasıl kurarım ve adb için nasıl izin veririm
    bide çalıştır.bad dosyası nerede olur

• quote:

Adb ve fastboot un bilgisayarda kurulu olup olmadığını nasıl anlarım kurulu ise telefondan bilgisayara adb için nasıl izin veririm kurulu değilse de nasıl kurarım ve adb için nasıl izin veririm
    bide çalıştır.bad dosyası nerede olur

calistir.bat dosyasını çalıştırdığınızda işlemler başlarsa ADB sürücüleri yüklü demektir.

Bahsettiğimiz dosya TWRPv2.8.7.0_repart_T50_forumber.zip arşivinin içinde.

• aga şu kamerayıda bi yapsan müthiş olurdu yüklerdimde bi çözümü yokmu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkytncl13

aga şu kamerayıda bi yapsan müthiş olurdu yüklerdimde bi çözümü yokmu ya

;;

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

ROM'un kamerasını düzeltemeyeceğim muhtemelen. Zira hem beni aşıyor, hemde bana yardım eden yok.
  • Hocam xda dan destek cikmadimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1905gs

Hocam xda dan destek cikmadimi ?

Yok hocam, çıkmadı.

• twrp de kaldı olmuyor ya yardım edermisinz ne yapsam açılmıyor pm attım forumber duy sesimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak5321

twrp de kaldı olmuyor ya yardım edermisinz ne yapsam açılmıyor pm attım forumber duy sesimi.

PM'e cevap yazdım.
  • Daha Çözüm Olmaz Gibi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.