Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
24
Favori
104.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: absolu

Sese cidden bir ayar lazim. Bluetoothlu hoparlore baglayip gitar antremani yapacaktim ama cizirti had safhada. Arabanin bluetoothuna baglayinva da ayni sekilde.

Sonraki güncellemede düzeltilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decomplier

quote:

Orijinalden alıntı: EmRe42TRK

quote:

bende kurdum bir süre kullandım hatta zil sesi değiştirmek için burada soru sormuştum
    ama telefon birden kapandı ve hiç açılmıyor hiç bir şekilde ses+ ses- açma kapama tuşu hepsini denedim maalesef olmuyor
    telefon tamamen simsiyah nasıl kurtarabilirim

Hocam sizin sorun donanımsal gibi görünüyor. Bence bi telefoncuya götürün. Batarya falan yanmış olabilir.

yok hocam en son dün sabah twitter bildirimleri şişirdi sanırım telefonu daha sonra ekranı açayım dedim açılmadı
    ilk başta teli ne kapayabildim nede açabildim sürekli kırmızı ışık yanıyordu sonra +-kapama tuşlarına basınca bu sefer açıldı ama turkcell ekranında kaldı en son bugün bir şekilde twrp ekranına geldi içinden update.zip dosyasını buldum yükle dedim yüklendi sonra yeniden başlat dedim kapandı ve bir daha açılmadı bu sefer ışık bile yanmıyor şarj full doluydu
    bilgisayara format attığımdan driverlarda silindi telefon açılmadığı için bilgisayara tanıtamıyorum sorun yazılımsal ama nasıl çözeceğimi bilmiyorum

Kırımız ışık yandığında yapmanız gereken sadece güç tuşuna 10 saniye basılı tutmaktı. O zaman açılırdı cihaz.

TWRP üzerinden stock ROM yüklemesi yapmaya çalıştığınız için cihazı tamamen öldürmüşsünüz malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

quote:

quote:

bende kurdum bir süre kullandım hatta zil sesi değiştirmek için burada soru sormuştum
    ama telefon birden kapandı ve hiç açılmıyor hiç bir şekilde ses+ ses- açma kapama tuşu hepsini denedim maalesef olmuyor
    telefon tamamen simsiyah nasıl kurtarabilirim

Hocam sizin sorun donanımsal gibi görünüyor. Bence bi telefoncuya götürün. Batarya falan yanmış olabilir.

yok hocam en son dün sabah twitter bildirimleri şişirdi sanırım telefonu daha sonra ekranı açayım dedim açılmadı
    ilk başta teli ne kapayabildim nede açabildim sürekli kırmızı ışık yanıyordu sonra +-kapama tuşlarına basınca bu sefer açıldı ama turkcell ekranında kaldı en son bugün bir şekilde twrp ekranına geldi içinden update.zip dosyasını buldum yükle dedim yüklendi sonra yeniden başlat dedim kapandı ve bir daha açılmadı bu sefer ışık bile yanmıyor şarj full doluydu
    bilgisayara format attığımdan driverlarda silindi telefon açılmadığı için bilgisayara tanıtamıyorum sorun yazılımsal ama nasıl çözeceğimi bilmiyorum

Kırımız ışık yandığında yapmanız gereken sadece güç tuşuna 10 saniye basılı tutmaktı. O zaman açılırdı cihaz.

TWRP üzerinden stock ROM yüklemesi yapmaya çalıştığınız için cihazı tamamen öldürmüşsünüz malesef.

keşke böyle bir açıklamayı konunun içinde yapsaydınız şuan telefondan olmazdık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: absolu

Sese cidden bir ayar lazim. Bluetoothlu hoparlore baglayip gitar antremani yapacaktim ama cizirti had safhada. Arabanin bluetoothuna baglayinva da ayni sekilde.

Sonraki güncellemede düzeltilecektir.

güzel haber güncelleme için beklemedeyiz
    @-forumber-
  • 3 kez indirdim arşiv hasarlı hatası alıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • forumber, hocam ben bu sürümü uzun zamandır kullanıyorum. Öyle büyük sorunları yok ama sadece 1,2 küçük sorum var.

Bazen ekran kapalı iken açtığında kablosuz ve hücre seviyesi üzerinde ünlem oluyor, internet falan kullanılmıyor. Ancak telefona yeniden başlatınca düzeliyor.

Telefon uykudayken dahil çok fazla pil gidiyor. Gece 80% sabah 50% düşüyor. Arkaplan'da fazla ram yiyen uygulama filan yok. Pil ekranın'da başlarda telefon beklemesi,telefon boşta var.
  • quote:

forumber, hocam ben bu sürümü uzun zamandır kullanıyorum. Öyle büyük sorunları yok ama sadece 1,2 küçük sorum var.

Bazen ekran kapalı iken açtığında kablosuz ve hücre seviyesi üzerinde ünlem oluyor, internet falan kullanılmıyor. Ancak telefona yeniden başlatınca düzeliyor.

Telefon uykudayken dahil çok fazla pil gidiyor. Gece 80% sabah 50% düşüyor. Arkaplan'da fazla ram yiyen uygulama filan yok. Pil ekranın'da başlarda telefon beklemesi,telefon boşta var.

Geribildirimleriniz için çok teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba hocam yükleme sırasında farklı driverlar denememe rağmen telefon tcell ekranında kalıyor ve "TWRP algilanamadi! Tekrar kontrol ediliyor..." hatası alıyorum yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: interalia

merhaba hocam yükleme sırasında farklı driverlar denememe rağmen telefon tcell ekranında kalıyor ve "TWRP algilanamadi! Tekrar kontrol ediliyor..." hatası alıyorum yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

PM atmışsınız, cevap verdim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: interalia

merhaba hocam yükleme sırasında farklı driverlar denememe rağmen telefon tcell ekranında kalıyor ve "TWRP algilanamadi! Tekrar kontrol ediliyor..." hatası alıyorum yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

PM atmışsınız, cevap verdim

Teşekkürler çok ilgilisiniz

• Kuvvetle muhtemelen 1-2 güne romu atacağım eski telefonuma telefon rootlandıktan sonra hiç güncelleme yapılmadı 2. çıkan b14 güncellemesi ile duruyor sanırsam atacağım atmasınada tam bir sistem yedeklemesi yapmak istiyorum uygulamalar uygulama veriler resimler müzikler rehber ıvır zıvır bir ton program buldum fakat güvenemiyorum isteğim şey için nandroid oluşturmam lazımmışsiz bunun için ne önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangal

Kuvvetle muhtemelen 1-2 güne romu atacağım eski telefonuma telefon rootlandıktan sonra hiç güncelleme yapılmadı 2. çıkan b14 güncellemesi ile duruyor sanırsam atacağım atmasınada tam bir sistem yedeklemesi yapmak istiyorum uygulamalar uygulama veriler resimler müzikler rehber ıvır zıvır bir ton program buldum fakat güvenemiyorum isteğim şey için nandroid oluşturmam lazımmışsiz bunun için ne önerirsiniz ?

Uygulamalar ve uygulama yedekleri için Titanium Backup kullanabilirsiniz.

Rehberi Google hesabınıza senkronize ederek yedekleyebilirsiniz.

Diğer verileri ise cihazı bilgisayara bağlayıp verileri bilgisayara kopyalayarak yedekleyebilirsiniz.

• bana bi yardım edin ya :D kilit ekranı wallpaperini değiştiremiyorum hiçbir şekilde bende telefonu sıfırlıyorum yeniden

onun dışında bi problem yok birde forumber senden bi ricam olacak nova launcher i kaldırıp google now koyarsan daha stabil oluyor rom
  • 20170707 yeni rom çıkmış galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 12 Temmuz 2017; 1:35:14 >
  • telefonunuz çalışıyorken orjinal romunuzdan şaşmayın
  • Son güncellemeden sonra telefonu brick ettim sanırım pmden de yazmıştım yapabilcek bişey varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qdarkboltq

Son güncellemeden sonra telefonu brick ettim sanırım pmden de yazmıştım yapabilcek bişey varmı ?

Cevap verildi, sorun halledildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

20170707 yeni rom çıkmış galiba

Yoğunluktan dolayı sayfayı düzenleyememiştim.

İlk sayfa düzenlendi
  • Merhaba. Romu telefonuma yükledim, tüm güncellemeleride yaptım ardından Play Store'deki "Sor Bakalım" adlı uygulamayı yükledim fakat yükler yüklemez telefona birşey oldu. Uygulamaya bastığım an telefon yeniden başlıyor. Ayarlar kısmında uygulamalar vb. bölümlere girilmiyor, anında çöküyor. Ygsye hazırlandığım için uygulamayı da çok kullanıyorum. Lütfen yardım eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1618

Merhaba. Romu telefonuma yükledim, tüm güncellemeleride yaptım ardından Play Store'deki "Sor Bakalım" adlı uygulamayı yükledim fakat yükler yüklemez telefona birşey oldu. Uygulamaya bastığım an telefon yeniden başlıyor. Ayarlar kısmında uygulamalar vb. bölümlere girilmiyor, anında çöküyor. Ygsye hazırlandığım için uygulamayı da çok kullanıyorum. Lütfen yardım eder misiniz?

Aynı durum bende de var greenifyi yükledim uygulamayı açmadan telefon kapandı. açıldığında nova launcher durduruldu diyor. tamama tıklıyorum tekrar başlıyor. Çözüm yolunu bulduysan yazarsan sevinirim. :)
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.