Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
24
Favori
104.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetalix

Rom yüklerken örneğin tstar, p82564 (sayıları hatırlamıyorum rastgele yazdım) diye hata veriyor .

zip dosyasının içerisindeki "assert" ile başlayan satırları kaldırmanız gerekiyor. Ama eğer T50'nin ROM'u hariç başka ROM kurarsanız root etmeniz çok sıkıntılı olur ve bootloader kilitleneceği için bir daha TWRP yükleyemeyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    O bootloader sorununu çözdüm bende önceden orange rono yazılımını yüklemiştim root etme yöntemi çıkınca rashr ile twrp flaşlayıp tekrar türkcell roma döndüm türkcele dönünce bootloader açıldı.

• İyi günler . Custom rom işi nasıl gidiyor nerden bakabiliriz çalışmaların ne aşamada olduğuna ve çıkma ihtimali nedir? Iyi çalışmalar güzel haberlerinizi bekliyoruz benim gibi bekleyen çok sayıda insan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0144

İyi günler . Custom rom işi nasıl gidiyor nerden bakabiliriz çalışmaların ne aşamada olduğuna ve çıkma ihtimali nedir? Iyi çalışmalar güzel haberlerinizi bekliyoruz benim gibi bekleyen çok sayıda insan var.
    Dostum ellerine sağlık ama rebootlar çalışmıyor reboot system-bootloader-recovery ne seçersen seç kitleniyor kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 427

Dostum ellerine sağlık ama rebootlar çalışmıyor reboot system-bootloader-recovery ne seçersen seç kitleniyor kalıyor.

Recovery açıldıktan yaklaşık 1 dakika sonra reboot işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Recovery açıldıktan sonra 1 dakika içinde reboot etmeye çalışırsanız reboot ediyor ama etmesi çok uzun sürüyor.
  • quote:

quote:

Recovery açıldıktan yaklaşık 1 dakika sonra reboot işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Recovery açıldıktan sonra 1 dakika içinde reboot etmeye çalışırsanız reboot ediyor ama etmesi çok uzun sürüyor.

Sağol bilgilendirme için az önce de zar zor norveç romundan kurtuldum şimdi adam akıllı bir hal aldı telefon.
  • quote:

quote:

quote:

Sağol bilgilendirme için az önce de zar zor norveç romundan kurtuldum şimdi adam akıllı bir hal aldı telefon.

Alıntıları Göster
    Ellerine sağlık ta telefon sıfırlanmıyo bide wipe de o halkayı kaydırım orda bşeyler yazıyo kalıyo hiç ilerlemiyo yardım!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat142

Ellerine sağlık ta telefon sıfırlanmıyo bide wipe de o halkayı kaydırım orda bşeyler yazıyo kalıyo hiç ilerlemiyo yardım!!!

Ne yazdığını söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Yada telefonun ekranını hata verdikten sonra çekip buraya atmanız daha iyi olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berat142

Ne yazdığını söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Yada telefonun ekranını hata verdikten sonra çekip buraya atmanız daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    forumber sen çalışmalara başladınmı sınav zamanı geçti de :D merak ettim başladınmı diye bi cevaplarsan sevinirim.

• mehmetalix M kullanıcısına yanıt
    android 5.1.1 i boot etmeyi başarmıştı en son ama iş baya uzun sürecek felan demişti inşallah halledebilir. tek başına yapıyor bu bile büyük başarı bence.
  • quote:

forumber sen çalışmalara başladınmı sınav zamanı geçti de :D merak ettim başladınmı diye bi cevaplarsan sevinirim.

Sınav zamanı benim için şimdi başlıyor asıl, seneye sınava gireceğim. Ders çalışırken bir yandan da telefonla uğraşmak gerçekten zor oluyor.

Tabiki, telefon üzerinde çalışıyorum yine de
  • quote:

quote:

Sınav zamanı benim için şimdi başlıyor asıl, seneye sınava gireceğim. Ders çalışırken bir yandan da telefonla uğraşmak gerçekten zor oluyor.

Tabiki, telefon üzerinde çalışıyorum yine de

Alıntıları Göster
    Bir sen ilgileniyosun zaten saolasın başka ilgilenen yok sanırım bende kendi çapımda denemeler yapıyorum

• quote:

Bir sen ilgileniyosun zaten saolasın başka ilgilenen yok sanırım bende kendi çapımda denemeler yapıyorum

Alıntıları Göster
    Twrp için teşekkürler. Peki cihazı stok haline çevirmek istediğimizde turkcell romunu ayarlar/hakkında/güncelleme bölümünden update yaparsak twrp buna engel olurmu ? Sonuçta stok cwm değil ? Ve stok cwm ye nasıl döneriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdi9050

Twrp için teşekkürler. Peki cihazı stok haline çevirmek istediğimizde turkcell romunu ayarlar/hakkında/güncelleme bölümünden update yaparsak twrp buna engel olurmu ? Sonuçta stok cwm değil ? Ve stok cwm ye nasıl döneriz ?

Güncellemeler sıkıntı yaratabilir. T50'nin stock ROM'unu kurarsanız stock recovery'ye de dönmüş olursunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferdi9050

Güncellemeler sıkıntı yaratabilir. T50'nin stock ROM'unu kurarsanız stock recovery'ye de dönmüş olursunuz.

Alıntıları Göster
    TWRP güncellenmiş ve Hafıza birleştirme eklenmiştir!

İlk sayfa güncellenmiştir, her şeyi dikkatli okuyun.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam Telefon twrp modunda açılıyor niyeyse ? açıp kapatıyorum oraya geçiyor otamatik
  • quote:

Alıntıları Göster
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokerci19 -- 25 Ağustos 2016; 0:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerci19

Hocam Telefon twrp modunda açılıyor niyeyse ? açıp kapatıyorum oraya geçiyor otamatik

Son adımda bir şeyi yanlış yapmış olmalısınız.

TWRP'den Reboot bölümüne girip Bootloader'ı seçin. Cihaz Turkcell yazısında kaldığında bilgisayara bağlayın cihazı. Daha sonra bilgisayarınızdan Komut İstemi'ni açın, dosyaların bulunduğu dizine gelin ve;

fastboot.exe flash boot boot.img

kodunu yazıp enter'a basın. İşlem tamamlandıktan sonra ise

fastboot.exe reboot

kodunu yazıp enter'a basın. Cihazınızın açılmasını bekleyin.
  • quote:

quote:

Son adımda bir şeyi yanlış yapmış olmalısınız.

TWRP'den Reboot bölümüne girip Bootloader'ı seçin. Cihaz Turkcell yazısında kaldığında bilgisayara bağlayın cihazı. Daha sonra bilgisayarınızdan Komut İstemi'ni açın, dosyaların bulunduğu dizine gelin ve;

fastboot.exe flash boot boot.img

kodunu yazıp enter'a basın. İşlem tamamlandıktan sonra ise

fastboot.exe reboot

kodunu yazıp enter'a basın. Cihazınızın açılmasını bekleyin.

Alıntıları Göster
    Hocam Yaptım Ama Gene Aynı

pardon hocam bu sefer de bootlaoderde kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokerci19 -- 9 Temmuz 2015; 10:44:41 >

• quote:

Bootloader'da kalamazki cihaz?

TWRP'ye geçtiğinizde (v2.8.7.0'da iken) Reboot'dan bootloader'a bastığınızda ekran bir süre siyah olabilir, ama sadece bekleyin ve bahsettiğim kodu girin.
  • quote:

quote:

Bootloader'da kalamazki cihaz?

TWRP'ye geçtiğinizde (v2.8.7.0'da iken) Reboot'dan bootloader'a bastığınızda ekran bir süre siyah olabilir, ama sadece bekleyin ve bahsettiğim kodu girin.

Zaten Dedikleriniz Yaptım Kodu Filan Girdim Reset Attı Xmax Yazısında Takılı Kaldı.

Tw Felan Versem Siz Yapsanız Hocam sahabtan beri ugraşıyom olmadı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.