Şimdi Ara

2016'yı zararla kapatan Teknosa yenilenme için yatırım yapacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazonda 50 euroya satilan urunu 500 liraya satiyorlar zarar etmeyi nasıl basariyorlar anlayamiyorum

• Kar'dan zarardir o. Yoksa mensei ithal olan, elektronik esya satan bir isletmenin kur bu kadar yardirirken zararla kapatmasi icin afedersin mal olmasi lazim.
  • ya sabancı koskoca sabancı ne batması,sabancı batarsa herkes batar
  • Yatırım mı? Masraflarını daha da azaltıp zararı kapatmalı bence. Daha uzun sure boyle gidecek, yoksa 1-2 yıla kalmaz nalları diker bimeks gibi. 100 milyon zarar etmiş, 25 milyon yatırım yapıcaz diyor.. habera bak
  • Önce kafayı yenilesinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece güncel ürünlere bakmak için gidiyorum.Eskiden turuncu indirimlerle ciddi fiyat indirimleri yapan iyi bir firmaydı.Her firma gibi parayı bulunca bi tarafları kalktı.Temennim batması ve adam gibi teknolojiyi ucuz tedarik edecek şirketler kurulması.
    Çalışandan verim almamaları normal.Adam asgari ücretle çalışıyor ne beklersin.Genelde çalışanları,harçlığını çıkarmaya çalışan öğrenciler.Tv satarken özellikle inanılmaz atmasyon yapıyorlar ve doğrusunu söylediğinde kendi bildiğinin doğru olduğunu ısrarla savunuyorlar.
    Adam bana philipsin android 2015 satılmayan berbat tv sine OLED'ten daha iyi diye iddia etti.
  • htc 10 alması için gönderdiğim kıza snapdragon 610'lu lenovo'yu bu daha iyi hem htc'nin servisi kapandı falan diye satmaya çalışan mağazaları varken batsa zerre üzülmem. arada işte mouse falan almışımdır en fazla. gereksiz mağaza.

• Yorumlara bakarsanız 2017 de teknosanın işi zor

• Teknosa ve Vatan inanılmaz gereksiz.

Mediamarkt iyidir
  • şu piyasada gold vatan varken bu mediamarkt ayakta kalmaz derdim. Gelen yabancı firmaları bir bir yediler şimdi kendileri batıyor. Nasıl iştir çözemedim
  • Televizyoncu Teknosa
  • internetten uygun fiyatlı ürün satmaya çalışsalar daha kolay olucak. yok illa gidip kliksa sitesini kapatacaksın.
  • Bu teknosa hala nasil ayakta kalabiliyor sasiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

İnternetten alış veriş tekno mağazaları etkiliyor

Bu da bir etken ama magazada fiyatlar cok ucuk. Teknosadan simdiye kadar ucuza alabildigim tek cihaz, Microsoft Bluetooth klavye ve mouse.

Casper gibi dizustulerin disinda bir sey bulamiyorsunuz. Diyelim cep telefonu inceleyeceksiniz, camekanli bolmeden cikariyorlar, bakiyorsun. Cihazlarda sarj yok, denemek imkansiz. Birde tezgahtar( pardon reyon gorevlisi,teknoloji asistani) surekli tepende, sanirsin telefonu kaptigin gibi kacip gideceksin. sana poransiyel hırsız muamelesi yapıliyor

Vatanin konsepti daha guzel....

Bir sey satin alma kararini veriyorsun, tezgahtar urunu bulamiyor. Cok basima geldi. Efendim kapali urun elimizde kalmamis diyor.

Daha sattiklari urunun stoklarindan bihaberler.

Fiyatin tuzlu olacak,musteriye adam gibi muamele yapmayacaksin sonra ben neden zarar ettim...

Beter olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 15 Şubat 2017; 14:47:38 >

• Koca mağazada 1 çeşit usb type c satan. Onunda her telefona uyumlu olmadığı teknoloji mağazası.

• A101 ve Carrefour 1150 liraya 43" 4k TV satarken kampanyayla 1999 liraya FullHD TV satmaya çalışan firmadır Teknosa. Hiç bir zaman da 4k uydu alıcı satmamıştır, halen de satmamaktadır, inanmayan sitesine yada mağazalarına bakabilir.

• yaşı geçmiş internetten bi haber amcalara,teyzelere tekno oyuncaklar satarak insanları kazıklayan şirket.
    beter olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 15 Şubat 2017; 17:25:25 >
  • Saçma sapan işler yaparsalar olacağı budur, çok zor değil niye bu haldeler anlamak.

1.si geçtiğimiz 1 yıl içinde 4 kere teknosaya telefon almak için gittim, hiç kimse bir şeye yardımcı olmadı, sadece özelliklerini soracağım yani ama en az 15 dk her seferinde bekletildim, tüm personel birbiri ile sohbet halindeydiler yani başkası ile falan ilgilenen yoktu. Neyse hepsini anlatmaya gerek yok, 1 tanesi anlattı etti işte şöyle böyle kartı yanıma almamışım eve gittim geldim 40 45 dk sonra o personel yoktu neyse işte bir başkası başka alaksız özellikli olarak anlattı. O bahsedilenler yok. Teşhir ürününün kılavuzunu istedim birinin 3 birinin 4gb ram olarak bahsettiklerü ürün 2gb ram çıktı. Gelde telefon al oradan şimdi. İnsanların önünde yaşandı bu. Yanında fiyat yazmayab ürüne 2 ayrı elemanın 2 ayrı fiyat söylemesine girmiyorum bile. Çıktım media markttan aldım.

2. Si teşhir ürününü neredeyse sıfırı fiyatına, asla etmeyeceği fiyatlara satmaya çalışmaları ayrı bir olay. Teşhir ürünün piyasası az çok bellidir yani, başka satan yerlerde var sonuçta.

Daha 4,5 madde daha çıkar lakin gerek yok başkalarına kalsın onlarda.

• o ukala personellerini eğitip adam etmedikleri taktirde seneye komple kapatır giderler.

• Arkasında holding olan kodamanların teknolojinin "t" sinden anlamadan yaptıkları iştir teknosa :) Tek amaçları daha fazla para kazanmaktır... Ülkenin gençlerini köle gibi çalıştırırlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 16 Şubat 2017; 1:31:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.