Şimdi Ara

2016 YGS GENEL AÇIKLAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle forumdaki asılsız bilgilere inanmayın.Bazı aslında sizinde bildiğiniz bilgiler paylaşıcam

1-Sınavın açıklanma tarihi:25 Mart 2016 (Kaynak:twitter.com/osymbaskanligi?lang=tr)
    2-İptal edilmesi beklenen sorular sınavın sonucuyla eş zamanlı olarak açıklanacak
    3-Halam,amcam,dayım ÖSYM de görevli işte yarın bugun açıklanacak gibi söylentiler asılsızdır
    4-Kimse ÖSYM açıklama yapmadan optiklerin ne kadar okunduğunu yada okunduğu bölümün sonuçlarını göremez
    5-ÖSYM de olan gelişmeleri ÖSYM nin resmi web sitesinden yada twitter adresinden öğrenebilirsiniz

Verebileceğim Tavsiyeler:
    1-Forumdakiler (Ben dahil) uzman değil sıralamalar hakkında sadece tahmin yürütebilirler moralinizi bozmayın
    2-Forumda dolaşan troll dediğimiz insanlar var işte netlerini yüksek yazmak gibi yada insanların moralini bozmak gibi işlerle meşguller
    3-Nacizhane fikrim 2015 YGS ye göre kolay olup 2014 sıralamalarına hemen hemen yakın geliceğini söyleyebilirim
    4-Sıralamaların büyük oynamalar yapacağını hiç sanmıyorum
    5-Son olarak forumda 130 -140 net yaptım diyenleri 25 Mart tan sonra görmek istiyorum

Geçen senelere oranla sıralamlarınızı görmek için: puanza.com dan faydalanabilirsiniz

Herkez emeğinin karşılığını alması dileğiyle...

• İnşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naçizane
  • Puanza sorşaama laral da çok çok daha yüksek gösteritor sizce hangisinde inanmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müsterih

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cindy9

Puanza sorşaama laral da çok çok daha yüksek gösteritor sizce hangisinde inanmalıyım?

2014 sıralaması ile 2015 sıralamasının ortalamasını alsan daha yakın bir sonuç alabilirsin diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesAnders

Naçizane

Düzeltmen için teşekkür ederim
  • Up
  • Önemli değil trolcüm
  • Bi ışık geldi aydınladım kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.