Şimdi Ara

2016 TR Elektronik Müzik Takvimi (2016 nın İLK Etkinligi ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: techniquest35

UMF Amerika'a sadece belli eyaletlerde yapılıyor. Başka ülkelerde gerçekleşmez. Yalnız birçok global parti festivalleri mevcut ve bazıları artık ülke ülke gerçekleşmeye başladı. Dah çok kitleye hitap etme ve daha çok ad bilindirme amacı da buna dahil. Ve bazıları bilinen ve iyi dj'ler ile gerçekleşirken bazıları ise yeni yeni ve gelecek vaadeden dj'ler ile gerçekleştiriliyor.

Yanlış biliyorsunuz hocam UMF Amerikada sadece Maimide diye biliyorum ayrıca Ultra music festival europa var Ultra music festival sout africa Ultra music festival japon var bu sene brezilyayada gidiyolar türkiyeye gelmeleride ihtimal dahilinde
  • googlex kullanıcısına yanıt
    Evet sadece Miami'de(florida) yapıldığını biliyorum. İkisin farklı zannedip "eyaletler" diye tabirde bulunmuşum. Yanlışi olmuş. Umf oalrka sadece Miami'ye özgü. Sizin dediğiniz de Umf'nini Avrupa'ya açılışnın snelerini kutlama festivalleri. Buna da dikkât ettim Son 1-2 yıldır mı ne yapılmış ve hepsi Crotia(Hırvatistan)'da gerçekleşmiş festivaller. Ne diyelim umarım Türkiye'de de gerçekleşir. Ama nedense ülkemizde gerçekleşen global bir festival yurwtdışı gibi heyecanlı olamıyor. Bu da ülkemizdeki bazı kısıtlamarladan ve çekimsenmekten dolayı sanırım.

Edit.:Yazmayı unutmuşum Ultra Europe 2016 yine Crotia(Hırvatistan)'da olacakmış. Temmuz ayında ve biletleri satışta. Türkiye için böyle bir etkinlik düşünülüyor mu diye bir ticket atılmalı aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 12 Aralık 2015; 20:07:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet sadece Miami'de(florida) yapıldığını biliyorum. İkisin farklı zannedip "eyaletler" diye tabirde bulunmuşum. Yanlışi olmuş. Umf oalrka sadece Miami'ye özgü. Sizin dediğiniz de Umf'nini Avrupa'ya açılışnın snelerini kutlama festivalleri. Buna da dikkât ettim Son 1-2 yıldır mı ne yapılmış ve hepsi Crotia(Hırvatistan)'da gerçekleşmiş festivaller. Ne diyelim umarım Türkiye'de de gerçekleşir. Ama nedense ülkemizde gerçekleşen global bir festival yurwtdışı gibi heyecanlı olamıyor. Bu da ülkemizdeki bazı kısıtlamarladan ve çekimsenmekten dolayı sanırım.

Global bir etkinlik derken cok gelmiyor top 100dj lic geliyor ama bunlar festival bile sayılmaz yazın gelicek büyük etklnlik 3 gün sürücek sanırım TR de yapabilceklerin en büyüğü en iyisi olucak bu yaz fazla konser olmaz fakat festivalle birlikte hepsi gelmiş olucak zaten

edit : Hırvatistanda her sene oluyor bu sene başka ülkere acılmaya başladılar ve yavaş yavaş acıklamaya başladılar 2 güün önce brezilyayı acıkladılar türkiyede etkinlikler gec acılanıyor umf TR icin büyük bir etkinlik Ama bu etkinlikler arasında youtubda canlı yayın yapan birtek umf var ama mysterland de gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi googlex -- 12 Aralık 2015; 20:14:59 >

• googlex kullanıcısına yanıt
    Ultra Europe olursa iyi olur bence. Tabi etkinlikte gelecek dj'ler aslıdna önemli rol oynuyor burada. Mysteryland da olabilir ama yakın tarihlerde birkaç ülke oalrak etkinlikleri mevcut. Çok ülke dolaştıklarından global gathering de olabilir diyeceğim ama dj konusu önemli ve bu organizasyondaki djler i çok sevemiyorum. Ve sanırım Türkiye oalrak da düşünceleri yok gibi. GElirse de umarım Ultra europe gelir diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dvlm tarihi belli olsun sabredemiyorum. İnşallah Mayıs bi olur yine.

Ayrıca 2016 'da hardwell kesin gelir diye düşünüyorum bu yıl efsaneydi bence.

Dvlm nin djmag de nasıl hardwell i geçtiğini açıklayabilcek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkb -- 15 Aralık 2015; 17:24:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Dvlm tarihi belli olsun sabredemiyorum. İnşallah Mayıs bi olur yine.

Hardwell gelsin ya efsanaydi

DVLm belcikada ipad dagıttı ipadler acıktı millet oy kullandı oy ve o ipadi hediye ettiler belcikada
  • Skrillex'in konseri kacirmistim. Jack Ü'nun gelmesi çok iyi oldu be.

• quote:

Orijinalden alıntı: googlex

quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Dvlm tarihi belli olsun sabredemiyorum. İnşallah Mayıs bi olur yine.

Hardwell gelsin ya efsanaydi

DVLm belcikada ipad dagıttı ipadler acıktı millet oy kullandı oy ve o ipadi hediye ettiler belcikada

Bence kesinlikle hakettiler sahne şovlarıyla ve parçalarıyla 1.liği. UMF, TML ve Bringing the world the madness setlerini izleyenler hak vericek zaten

• Martin garrix 5 Mart diyolar bilgi yok mu?

• Yaz dubvision😎

• Bu arada bahsedilen büyük festival en erken 2017 de olucağı söylendi
  • Jack ü Skrillex & Diplo gelicek değil mi ? mayısta
  • Skrillexe yaş siniri var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: White0F

Skrillexe yaş siniri var mi

Geçen yoktu ama -18 ler içki alamiyordu etrafta sivil geziyordu ben arkadaşa almiştim verdim elinden aldilar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Geçen yoktu ama -18 ler içki alamiyordu etrafta sivil geziyordu ben arkadaşa almiştim verdim elinden aldilar :D

kimlik kontrolü mü yapıyolar nerden anladılar 18 yaşından küçük olduğunu :D tipine mi baktıalr
  • quote:

quote:

quote:

kimlik kontrolü mü yapıyolar nerden anladılar 18 yaşından küçük olduğunu :D tipine mi baktıalr

tipinden anladilar ayrica girişte kimlik kontrolü var +18 lere beyaz bileklik takiliyor içki için -18 lere takilmiyor
    ben aldim arkadaşa verdim tam aldi içiyordu sivil geldi işte

• Arkadaşlar dj blend ve steve oiki biletleri icin ulaşabilirsiniz teamda çalışıyorum

• quote:

Edit.:Yazmayı unutmuşum Ultra Europe 2016 yine Crotia(Hırvatistan)'da olacakmış. Temmuz ayında ve biletleri satışta. Türkiye için böyle bir etkinlik düşünülüyor mu diye bir ticket atılmalı aslında.

UMF nin Tr'ye gelmesi şu an için hayal.Dibimizde birçok müzik konusunda aşmış Avrupa şehirleri varken buraya gelmezler.Biz daha top bir DJ'i getirmekte zorlanırken bunların hepsini paket halinde birde worldwide bir organizasyon altında getirmek şu aşamada biraz hayal...

• Steve nzmn geliyor

• quote:

Steve nzmn geliyor

Bu akşam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.