Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berbes

İzin yasağı kalktı..Tam zamanında..Bu haftasonu rezervasyonum vardı..Riske girip iptal etmedim..Mükemmel bir zamanlama..Şimdi tatil zamanı..

Hocam denk gelcegiz demek ki carsamba girip persembe cikmayi dusunuyorum ben de 8 gun kalcaz toplamda tripadvisor booking ten cok forumdaki yorumlara guveniyorum forumdan gidip de memnun kalmayan olmadi daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurin

1 - 6 Agustos 2.650 Tl Club Mega Sarayda konakladım.Yemekler şahane kalmarından tutunda kuzu fırına biftek ızgaraya kadar herşey vardı ve lezzetliydi.İçecekleri merak edenlere absolut votka tekirdağ rakı meyve suları cappyniin %100 kutu meyve suları minibar hergün doluyor 2 adet efes malt şişe 25cc'lik fanta ve kola plastik 500 ml 2 şer tane su soda çukulata ve kraker var. Havuzlar 1 tane büyük aktivite havuzu 1 tane gene büyük havuz bu ikisinde pool bar var ayrıca çocukların giremediği relax havuz oda baya büyük. Animasyona gelince anfi tiyatroda her akşam gösteri var ama kendi animatörleri yapıyor çok profosyenel değiller.
    Kaydıraklar küçük bence daha çok çocuklara yönelik dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım bu arada ben memnun kaldım bence verdiğim paraya değdi herkeze iyi tatiller

Yorumun icin tesekkurler arkadasim gitmek icin sabirsizlaniyorum artik

• Arkadaşlar 4 yetişkin aile, 1500-2000 tl aralığında 4-5 gece otel tavsiyeniz var mıdır? otelün çok lüks olmasına gerek yok ama sahile,denize yakın bir yer olması tercihimizdir. Havuzu da orta boy olsa yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

İzin yasağı kalktı..Tam zamanında..Bu haftasonu rezervasyonum vardı..Riske girip iptal etmedim..Mükemmel bir zamanlama..Şimdi tatil zamanı..

Hocam denk gelcegiz demek ki carsamba girip persembe cikmayi dusunuyorum ben de 8 gun kalcaz toplamda tripadvisor booking ten cok forumdaki yorumlara guveniyorum forumdan gidip de memnun kalmayan olmadi daha

Bende cumartesi girip cuma çıkıyorum 6 gece..Tanışalım hocam orada..Yani son yorumlarıda okudum..Oldukça güzel yorumlar var..Güzel fiyatlara aldık ayrıca..Yani gidip geldikten sonra, bundan sonra gidecek arkadaşlar için uzunca bir yazı yazmayı düşünüyorum..Bunu önemsiyorum çünkü, şahsen bende böyle bir yazıyı okumak isterdim giden bir arkadaştan..

• Arkadaşlar 2 aile kurban bayramında 5 yıldızlı uhd otele gitmek istiyoruz. aile başı 5 gecelik limitimiz 2000 tldir. Antalya ve ilçerinden tavsiyeniz var mıdır?

• quote:

quote:

quote:

Bende cumartesi girip cuma çıkıyorum 6 gece..Tanışalım hocam orada..Yani son yorumlarıda okudum..Oldukça güzel yorumlar var..Güzel fiyatlara aldık ayrıca..Yani gidip geldikten sonra, bundan sonra gidecek arkadaşlar için uzunca bir yazı yazmayı düşünüyorum..Bunu önemsiyorum çünkü, şahsen bende böyle bir yazıyı okumak isterdim giden bir arkadaştan..

Tamamdir arkadasim orada gorusuruz. Su benim izin isini bi halletsem iyi olacak insallah sorun cikarmazlar kurumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: ozcan4257

Merhabalar. Side Amara perestige icin ne dersiniz. Jollyde uygun gibi.yemek havuz nasildir.onerirmisiniz acaba ?

Amaralarda yemek olayi ultra superdi. Hala iydir sanirim

Amara prestige Kemer de hocam side de degil

• Bu sene Amara Dolce Vita'ya giden oldu mu son sayfalarda göremedim. Yorumu, tavsiyesi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: ozcan4257

Merhabalar. Side Amara perestige icin ne dersiniz. Jollyde uygun gibi.yemek havuz nasildir.onerirmisiniz acaba ?

Amaralarda yemek olayi ultra superdi. Hala iydir sanirim

Amara prestige Kemer de hocam side de degil

Tum Amaralarda iyi diye biliyorum. Ben sidede bir otelinde kalmistim 6 yil once

• Floransa merkeze yakın kahvaltı dahil 2 kişilik 2 gece satılık rezervasyonum var...
    Detaylı bilgi için PM atabilirsiniz.
  • Arkadaşlar 1-8 eylül tarihlerinde 6 yada 7 gece konaklayabileceğim 2 kişi totalde 1400 lirayı geçmeyecek bir otel varmı bildiğiniz ve tercihen antalya bölgesinde.Herşey dahil olan.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamdir arkadasim orada gorusuruz. Su benim izin isini bi halletsem iyi olacak insallah sorun cikarmazlar kurumda.

Sorun olacağını sanmıyorum hocam..Hani şöyle bir açıklama yapılmadı ; " Memurlar kademeli olarak izne çıkacak "...Yani direk kamu personelinin izinleri açılmıştır denildi, aması, şartı falan yok..Bizim hanım dün Numan Kurtulmuş açıklar açıklamaz konuşmuş tamam istediğiniz zaman izninizi alın demişler..Kaldı ki zaten, şu ana kadar ne zaman açılacağı belli olmadığı için, insanlar uçak bileti falan almadı, rezervasyon yaptırmadı..Yani birden yığılma olmasıda zor..Eminim oteller ve havayolu şirketleride bu fırsattan faydalanıp halkın üzerine çökeceklerdir..

• ozgurin O kullanıcısına yanıt
    Merhaba.oteli incelemeye aldim.fena gozukmuyor.cocuk icin eglence nasil acaba ? Sehir merkezime yaknmi? Klimalar bozuk diye sikayetler okudum.sahil nasil acaba ? Kum cakil ? Iyi bir fiyat performans secmek kolay degil

• İzinlerdeki yasak kalkınca tekrar otel arayışına girdim.
    Amara Prestige Hotel Kemer-Göynük nasıldır?
    22.08-28.08 arası 6 gece 2 kişi için 1.938 TL.ye alabiliyorum. Almalı mıyım?

EDİT: Sherwood Club Kemer bakarken bu oteli gördüm. 22-27.08 arası 5 gün 2000 TL.

Tavsiye verebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatu38 -- 9 Ağustos 2016; 14:06:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

İzinlerdeki yasak kalkınca tekrar otel arayışına girdim.
    Amara Prestige Hotel Kemer-Göynük nasıldır?
    22.08-28.08 arası 6 gece 2 kişi için 1.938 TL.ye alabiliyorum. Almalı mıyım?

Amara markasina güvenip 5 gece 2 yetiskin 2 cocuk 1780 e aldım(22-27 ağustos) inşallah pişman olmayız

• seçim yapanlara iyi tailler iyi eğlenceler kazasız belasız gidip gelmek nasip olsun. bende çalışmalar devam
    ets nin sayfasından 17/09/2016-24/09/2016 ve 24/09/2016-01/10/2016 tarihleri müsaitliğe göre ve en ucuz odalar baz alarak yaptım belki birinin işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkit -- 9 Ağustos 2016; 12:47:49 >

• ozcan4257 O kullanıcısına yanıt
    Ben daha almadım hocam ama Sherwood Club Kemer de fena değil gibi. Az bir fiyat farkı var ama bakalım.
  • Merhaba Arkadaşlar. Kış sezonu için otel nasıl olur sizce? Eşimin doğum günü için düşünüyorum ocak ayında. Antalya için 2 kişi gidiş dönüş bilet aldım 80 TL ye. Antalya için bilet alınca aklıma anca otel geldi. Ne düşünürsünüz siz kışın otel? Birde fiyatlar nasıl olur aceba?
  • ozcan4257 O kullanıcısına yanıt
    Amara larda artık crsytal grubunun
    Telefon ile fiyat veriyorlar
    Amara Göynük ü beğenen cok begeniyor
    Begenmiyende yerin dibine sokuyor anlamadım ben

Gecen yıl yenilenmiş otel kalite brz artmış arkadaşım begenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: okitai

tatil.com da geçerli %10 kod Y5XURE 31 Ağustosa kadar geçerli, avantajixte var unutmayın onu da arkadaşlar. Ayrıca telefondan da fiyat alın bazen daha da uygun veriyorlar sanırım... herkese iyi tatiller..

Hocam, kod bu hedefte kullanılamaz diyor.Nasıl kullanıyoruz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.