Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Namaste.

Didim garden of sun otelden 3-10 eylul arasi 1430 TL ye aldim bakalim nasilmis.

Denize sıfır değildir.halk plajına 400 metre falan var.Ulaşımı nasıl yapıyorlar bilmiyorum.Karşısındaki Didim Beach otel denize sıfır.Keşke ordan alsaydınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher22

quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

Didim garden of sun otelden 3-10 eylul arasi 1430 TL ye aldim bakalim nasilmis.

Denize sıfır değildir.halk plajına 400 metre falan var.Ulaşımı nasıl yapıyorlar bilmiyorum.Karşısındaki Didim Beach otel denize sıfır.Keşke ordan alsaydınız.

Didim beach biraz tuzlu geldi manzarasina gore odalar 2400-2500 civarinda.

• teacher22 T kullanıcısına yanıt
    5 gece 1857 TL

• Kaldığınız otellerle ilgili yorumları yazarmısınız arkadaşlar

• Amara Kuşadası fiyatina göre gidilebilecek bir otel. 3 gun kaldım bugun cikis yaptim. Ana restoran yemek yonunden biraz zayif ama alacarte lar gayet kaliteli. Yeme icme bol ve kaliteli. Denizi sığ ileri kısımları yosunlu. Deniz önemli değil diyorsaniz eğer gidilebilecek bir otel. Fakat öncesinde daha luks yerlere gittiyseniz burasi biraz yavan kalabilir. http://www.etstur.com/Amara-Sealight-Elite

• 1-5 Ağustos arası Paloma Grida tatili sonucu görüşlerimi belirtmek isterim. Bazı ince ayrıntılara da değinebilirim hani biri için değilse bile başka biri için önemli bir ayrıntı olabilir.

Kendi aracımızla gittiğimiz için ulaşımı kolay direk oteller bölgesinde karşınıza çıkıyor otel. Girişte işlemler için açık alanda beklemek gerekse de işlemimiz kısa sürdü. Önceden ets temsilcisine aldırdığımız notlar uygulanmıştı. Otel peyzaj olarak muntazam güzellikte. Odaların konumu da rahatça ana restorant ve havuzlara yakın bulunmakta.

Otel içinde bulunduğumuz sıkıntılara rağmen gayet doluydu. En az 400 kişi konaklıyordu. Genellikle Avrupalı turistler kalıyordu. Rus ve Arap turist sayısı Türkler kadardı.

Standat oda genişliği çok küçük olmasa da kuzeye bakan oda tercih etmiştik serin olması açısından ve rutubet kokusu rahatsız etti bizi. Ayrıca yerlerdeki derzlerin de görüntüsü kirli gibi. Banyoları temiz. Oda temizliği de muntazam yapılmakta. Banyo ve lavabolar temizdi. Ancak klozet takılıyordu.Mini bar 2'şer adetsu,soda,pepsi, fruko veya yedigün ve tuborg ile saat 16:00'a kadar yenileniyor. Balkonları çok küçük çamaşır asmaya bile yetemiyor.

Havuzları geniş ve kullanışlı ama derin havuzu yok (göl evlerini bilmiyorum ).En derin havuz sanırım 160cm. Serinlemek için havuza girince daha bi terliyosunuz çünkü gerçekten sıcaktı sular. Duş alsam daha serin suda alırım inanın. Çocuklar için olan havuzlar gerçekten eğlenceli ve büyük. 2 yaşındaki çocuğumuz çok eğlendi. Ama büyük çocuk havuzu kirli geldi bana.

Denizi resmen çamur bi kere ayağımız soktuk, çıktık. Benim Akçay'da eş tarafımın Erdemli'de evi var. İki bölgeye göre de çok kötüydü gerçekten.

Otelde her öğünde etli 1 ana yemek mutlaka çıkıyordu. Öğle yemeklerinde tavuz ızgara akşam yemeklerinde 2 çeşit et ızgara mutlaka oluyordu. Bunun yanında etli pide de yapılıyordu. Pideler güzel yapılsa da iç harçları çok kötüydü. Her öğün 3 çeşit balık ızgara da yapılmaktaydı. Öğünlerde Algida dondurma servisi vardı. Ara öğünde safran restorantta hergün hamburger veriliyordu. Waffle ve dondruma servisi havuz başında vardı ama lezzetli değillerdi. İçeceklerin kapalı kutu verildiğini görmedim. Pepsi türevleri 24 saat sunuluyordu. Yemeklerde organik şarap sunumu vardı. İçki içmediğim için içki kalitesine çok bi şey diyemeyeceğim. Ama barlar emrinize amade olabilir çünkü herkes çocuklu ve 23:00 gibi otelde in cin top oynuyor resmen :)) Kahvaltılarda taze sıkılmış portakal suyu veriliyor. Hiç bir yerde sıra beklemedik her şey bolca elimizin altındaydı.
    Ben özel eğitimciyim eşim de rehber öğretmen bu gözle bakarak söylüyorum şu çok övülen polly kidsde de bi halt yok. Tamam çocuklarla ilgilenen kızlar var ama orda oyun alanında bakan eden yok. Yerler resmen leş. Terlik çıkartıyosun ayağınız leş gibi oluyor. Oyun odasında düzgün oyuncak kalmamış.

Kendi adımıza verdiğimiz paraya değse de daha bu bölgede otel almayacağım. Daha çok denize girebileceğim bölgelere yöneleceğim. Amaç çocuğumuz iyi vakit geçirsin diyorsanız bu oteli tavsiye edebilirim. Zaten herkes çocuklu. Yoksa başka otellerden yer bakmanızı tavsiye ederim.

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Deniz için hangi tarafı seçmek lazım hocam?

• cLk kullanıcısına yanıt
    Biz Bodrum Bitez'i beğenmiştik ama herşey dahil otel sayısı sınırlı sanırım. Aslında sadece deniz diyorsak Asos'un denizi kayalık olsa da çok güzeldir bence
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Bende bu sene oraya gideceğim İNŞALLAH yani izinler açılırsa.Ama söyledikleriniz beni düşündürdü.Denizind n bende pek birşey beklemiyorum zaten bu saatten sonrada uygun biryer zor bulurum bu fiyata.Sizce 2400 TL bu otel için 6 gece için çokmu.Birde şu an bakıyorum 3700 TL aynı şartlarda.Artı yer yok.

• Yok hocam o paraya hayli hayli değer tatiliniz. Biz memnun kaldık ama olumsuz taraflarına değindim bilgilendirme amaçlı. Biz 4 geceye 2250 tl vermiştik
  • Arkadaşlar annemle tatile çıkacağız. O daha çok konaklama değil de gezip görmek istiyor. 7 8 gün boyunca bir kaç farklı yerde kısa süreli konaklama yapmak istiyorum. Ancak neredeyse heryer 1 hafta şeklinde satıyor. Ne önerirsiniz.

• Merhaba arkadaslar,ben de ozellikle iki otel arasinda kalmıs durumdayım.
    http://www.etstur.com/Crystal-Green-Bay-Resort-Spa
    http://www.etstur.com/Sentido-Bellazure

Bu iki otelde kalmıs olan ve olumlu olumsuz bisiler soyleyebilecek olan var mi acaba?tripadvisorda yorumlar o kadar degisken ki,hangisi dogru hangisi yanlis isin icinden cikamadim.Ayni konu hakkinda nasil olur da akla kara kadar farkli seyler soylenebiliyor anlayamadim.
    Bi de su son gunlerde tavsiye edilen kusadasindaki Sealight oteli bunlarin yaninda nasil bi secenek olur,lutfen yardimci olabilirmiainiz arkadaslar??
    Tesekkurler

• otellerde yurtdısından gelene bu kadar acık bir sekilde farklı fiyat verilmesi normal mi acaba? otelin sitesine tr den girince aynı tarihlere 2400 küsür vpn ile amerikadan girince 1750 ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

otellerde yurtdısından gelene bu kadar acık bir sekilde farklı fiyat verilmesi normal mi acaba? otelin sitesine tr den girince aynı tarihlere 2400 küsür vpn ile amerikadan girince 1750 ...

Tamamen anormal,resmen bizi keriz yerine koyuyorlar,bu sezon turizim %30 düştü diyorlar az bile,bi çok hotel iflas etse sevinirim,yıllarca yerli turistin kanını emiyorlar

• İzinler pazartesi açılır mı arkadaşlar ne diyorsunuz, yada memur arkadaşlardan duyum alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

otellerde yurtdısından gelene bu kadar acık bir sekilde farklı fiyat verilmesi normal mi acaba? otelin sitesine tr den girince aynı tarihlere 2400 küsür vpn ile amerikadan girince 1750 ...

kazıklaniyoruz!!

ukraynada satış yapan tur firması

http://www.king-travel.com.ua/turkey/331-turcya-garyach-putvki.html

7 gece-8 gün herşey dahil+uçak gidiş-dönüş+transfer bu fiyatlara dahil

birde bu otelleri türkiyeden bakın fiyatlarına,zaten durumu anlarsınız.. 2 yıldır yurtdışındaydım tr ye yeni geldim kaz yolma ülkesi gibi hissediyorum.aslında ülkemle sorunum yok vatanım bura..ama kazıkçı insanlar mide bulandiriyor!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: berbes

İzinler pazartesi açılır mı arkadaşlar ne diyorsunuz, yada memur arkadaşlardan duyum alan var mı ?

Şahsen pazartesi sali bekliyorum bugun bile mitingde aciklanabilir

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    Hocam Tatil.com'un internet sitesinden kodu girecek bir yer bulamadım. Nereden gireceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Orijinalden alıntı: berbes

İzinler pazartesi açılır mı arkadaşlar ne diyorsunuz, yada memur arkadaşlardan duyum alan var mı ?

Şahsen pazartesi sali bekliyorum bugun bile mitingde aciklanabilir

Bugün değilde, benim umudum yarınki bakanlar kurulu toplantısının ardından yarın akşam gibi açıklanması..Zaten eğer yarın ki bakanlar kurulundan da çıkmazsa artık ağustos ayını unutabiliriz..
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Rezervasyon özeti kısmında hediye çeki kullan var. Kullan deyip oraya yazılıyor kod

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.