Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam,

gecen sene kaya belekte 7 gece rezervasyonum vardı. 1 gece kalıp otel degişikliği yaptık. odaları , koridorları kokuyordu. her yer beton taş sıcak bunaltıyor. meyve suyu istedik tozu sulandırıp veriyorlarmış. kızım gelen içecegi bana verdi baba bu ney diye.

ic otel çok iyi ondada kaldım. çok iyiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Bu otel güzel fakat otel ile deniz arasındaki mesafe çok uzun. Yaklaşık 300 mt. Ama otel yeni ve imkanları güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ic otellerin hangisi güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atlantice kullanıcısına yanıt
    Tesekkkur ederim yorumlarınız için.Aslında kaya yoktu aklımda ama fiyatı ve 95 olan puanı çeldi beni.O zaman 3 yasındakı kızım için de olan ıc seçmek mantıklı.300 mt uzak dedığınız ıc mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuphanfirat

Ic otellerin hangisi güzel

Green palace ve santai

• Merhaba 29 ağustos ya da 1 eylül başlangıçlı 6 gece kemer de denize sıfır, ultra herşey dahil en fazla 2600 tl ve deniz manzaralı oda da kalacağımız temiz, ilgili ve her gün ya da 2 güne bir minibarın dolduğu (sadece su ile dolmasın mümkünse :)) yeme içmenin en az gece 1 e kadar devam ettiği futbol, kort temisi gibi aktivitelerin bulunduğu bir otel arıyoruz eşimle ikinci tatilimiz olacak genç bir çiftiz önerilerinizi bekliyoruz.. Teşekkürler şimdiden

• özgüç55 Ö kullanıcısına yanıt
    hıc suphenız olmasın

kaya palazzo belekte top 5 dedir

oda yemek ıcecek ve hızmet kalıtesıyle luksun dıbıne vuracagınıza emın olabılırsınız

anımasyona oldukca profosyenel ekıpler gelıyor gorsel bır şolen yasatıyorlar

her gun otelın farklı bır yerınde canlı muzık eslıgınde partı görursun

arcadia ıle kıyaslamak elma ıle armut gıbı bır sey olduguna emın olabılırsınız
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    kaya belek basık bır otel ve bıraz karmasık havuuzda aman aman degıl yemekler fena degıl

ıc santai havuz olarak cok guzel otel daha ferah ben olsam ıc santai secerdim
  • Schengen vizesi ve çipli ehliyet veya uluslararası ehliyeti olan ve özellikle İstanbul'da yaşayanlar Yunanistan'a gelin, Kavala'da bir iki gün kalın, Thassos adasına geçin. Pişman olmayacaksınız. İsteyene detay iletebilirim.

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    sueno deluxe ( havuzları daha guzel)

voyage belek yemek ve ıcecek ve hzımet kalıtesi)

limak atlantis = sueno golf

benım sıralamam bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudo -- 10 Temmuz 2016; 1:30:21 >
  • yıllardır ılk defa belek dısnda bır tatıl yerı secımım oldu ( butcesi kısıtlı bır aıle ile gıdecegız daha eglencelı olacagını dusundugumuz icin)

nasıp olursa salı gunu sideye gıdecegım

tanıııdık vasıtasıyla yurtdısı fıyatındanda ucuz bulduk 5 gun ıcın ınaılmaz bır fıyat aldım ( fıyat paylasamam )

side star resort ve sıde star elegance arasında otellere bakıp tercıh edecez

yuksek ıhtımal side star elegance olucak (resımlerıne ımkanlarına ve fıyatına bakarak elegance %15 daha pahalı)

belek otelerı kalıtesı beklemıyorum beklemekte haksızlık olur belek ve laradakı otelerle turkıyede hıc bır otel genel olarak kıyasalanamaz

gıdıp gelmek nasıp olursa yorum gecerız
  • Çoğu kişi tatilde fakat kaldıkları oteller hakkında yorum yazan kişi sayısı çok az bence böyle olmamalı herkes fırsat paylaşımı kadar yorumda yazsa elimizde oteller hakkında çok iyi bir döküman olacak bence bu konuda da gayretli olmamız lazım herkese iyi tatiller.

• Crystal Sunset Luxury Resort
    Silence Beach Resort
    Daima Biz Hotel
    Otellerine gittim.

Hatta aralarından silence beacha 3 4 kez gittim.
    Yorumlarımı dikkate alacaksanız eğer;
    otellerin hepsi herşey dahil oteller ama aralarında en iyisi silence beach öneririm aquapark,yemekler,personel ve yabancıları olsun herşeyi çok iyi otelin biraz aile oteline yatkın burası ama gençlerde var.
    Crystal sunset luxury resort ise fotolarına bakarsanız eğer aquaparkı muhteşem,yemekleri orta,personeli iyi denilebilir bana kalırsa silence ve crystal kıyaslamasında yemekleri takıntı yapmazsanız burası gençlere daha iyidir.
    Daima biz hotel ise asla önermem kesinlikle gitmeyin sözde herşey dahil konsept fakat herşeyden ücret talep ediyorlar ve gerek personel gerekse yemekleri berbat fiyata aldanmayın.
    Tatmin edici olmadıysa soruları özelden alabilirim.
  • 5 geceye adam gibi 2000 liralık Otel yok hepsinin şikayetleri fena yukarıda bana Önerilenler 4000 e ulasmis yarın yola çıkacağız Otel yok😢😢

• Bence otele kapanmaktansa road trip tarzi birşey yapabilirsiniz. Antalyadan baslayip Kalkan Kas Fethiye Marmaris istikametinden geri donebilirsiniz arac varsa. Günlük 200 tl konaklamaya verseniz 200 tl yemek vs olsa toplamda 2000 liraya hem guzel yerlerde denize girip hem tatilinizi yaparsiniz. İstikametinizi Didim olarak değiştirebilirseniz Ramada Akbuke bakin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Crystal Sunset Luxury Resort
    Silence Beach Resort
    Daima Biz Hotel
    Otellerine gittim.

otellerin hepsi herşey dahil oteller ama aralarında en iyisi silence beach öneririm aquapark,yemekler,personel ve yabancıları olsun herşeyi çok iyi otelin biraz aile oteline yatkın burası ama gençlerde var.
    Crystal sunset luxury resort ise fotolarına bakarsanız eğer aquaparkı muhteşem,yemekleri orta,personeli iyi denilebilir bana kalırsa silence ve crystal kıyaslamasında yemekleri takıntı yapmazsanız burası gençlere daha iyidir.
    Daima biz hotel ise asla önermem kesinlikle gitmeyin sözde herşey dahil konsept fakat herşeyden ücret talep ediyorlar ve gerek personel gerekse yemekleri berbat fiyata aldanmayın.

Silence beachde kalmistim yemekler vasatin altindaydi o fiyata kalite dusuktu bence import ickilerde sadece lobby de veriliyordu

• Merhaba arkadaslar. 29 agustos 3 Eylül sueno golf de 2kişi konaklama aldım.
    Pazartesi havaalanından transfer almayı düşünüyorum. O tarihte Belek tarafına gidecek olan varsa transferi paylasabiliriz diye düsünüyorum.
    Bu sekilde düşünen kimse varsa görüşelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesar2005

quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Crystal Sunset Luxury Resort
    Silence Beach Resort
    Daima Biz Hotel
    Otellerine gittim.

Silence beachde kalmistim yemekler vasatin altindaydi o fiyata kalite dusuktu bence import ickilerde sadece lobby de veriliyordu

Yanılıyorsunuz yemekler için 2 3 tanede seçeneğiniz var ve ana yemekleri çok iyiydi o paraya hakkını veren bir otel ayrıca içecekleri almak içinde bol seçenekler mevcut sadece lobby değil.

• Burdaki yorumlardan yola çıkarak 25-30 Temmuz 5 gece sueno golf den 2 yetişkin 2 çocuk rezervasyon yaptırdım. Umarım memnun kalırız. İlk defa bu çapta bir otele gideceğiz

• Balayı için Sirius Deluxe Hotel (Alanya) rezervasyonumu yaptırmış bulunmaktayım.
    Otel tercihi konusundaki yardımlarından dolayı cesar2005'e ve özellikle extraordinaryman45'e teşekkür ediyorum.
    Herkese iyi forumlar, iyi tatiller.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.