Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Tarihler ideal nerede yasiyorsunuz bilmiyorum ama 600 km yol gidecekseniz ilk gunu oldurmemek icin konaklayacaginiz yere yakin bir pansiyonda kalin derim. Burada yazan bir arkadaşin tavsiyesiydi bana gayet mantıklı geldi. Mega Saraya giden arkadaşlar yorum yaparlar ancak ben Sueno golften memnun kalacaginizi dusunuyorum. O tarihlerde Bodrumdaki oteller pahali kalabilirler.

Hocam öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Bodrum da bana yakın olmuyor. 700 km gösteriyor google haritalarda. Bursadayım ben.

İlk gün pansiyonda kalma fikri bana da mantıklı geldi aslında. Dediğiniz gibi öyle bir şey yapılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dincerZ kullanıcısına yanıt
    Otobüsle mi gideceksiniz arabanızla mı?
  • Pazartesi günü Antalya ya gideceğiz arabayla hala Otel bulamadım 5 güne en fazla 2 kisi için 2000 lira verebilirim f/p oteli önerin lütfen ve hangi siteden kampanya yada son dakika oteli bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuphanfirat

Pazartesi günü Antalya ya gideceğiz arabayla hala Otel bulamadım 5 güne en fazla 2 kisi için 2000 lira verebilirim f/p oteli önerin lütfen ve hangi siteden kampanya yada son dakika oteli bulabilirim

Hocam o paraya bu mevsimde size önerebileceğim tek otel Lonicera World ( Alanya ) olur..Bizzat gitmişliğim var..Fiyatına göre oldukça yeterli bir otel..Ayrıca 2000 TL den bile aşağı ayarlayabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Otobüsle mi gideceksiniz arabanızla mı?

Arabamızla hocam.

• eyuphanfirat E kullanıcısına yanıt
    5 gece değilde 4 gece giderseniz dediğiniz fiyatlara yakın fena olmayan oteller var.Kervansaray kundu,Q premium resort,sirene Belek,kervansaray lara.

TUİ magic life jaracanda dediğiniz fiyatlara uyuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemnalbant -- 9 Temmuz 2016; 14:26:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbes

quote:

Orijinalden alıntı: eyuphanfirat

Pazartesi günü Antalya ya gideceğiz arabayla hala Otel bulamadım 5 güne en fazla 2 kisi için 2000 lira verebilirim f/p oteli önerin lütfen ve hangi siteden kampanya yada son dakika oteli bulabilirim

Hocam o paraya bu mevsimde size önerebileceğim tek otel Lonicera World ( Alanya ) olur..Bizzat gitmişliğim var..Fiyatına göre oldukça yeterli bir otel..Ayrıca 2000 TL den bile aşağı ayarlayabilirsiniz..

Çok teşekkürler o otele de bakmistim tekirova da phalesis Princess rose otelini bilen var mı bir phalesis daha var hatta

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Kervansaray lara ve kervansaray Kundu da kaldık daha önce biliyorum iyi oteller ama 6 geceydi fiyat düşsün diye 5 e indirdik zaten şimdi bir de 4 e indirmeyelim istanbuldan yol gideceğiz o kadar😢

Magic jaracanda ya bakın.Jolly de baya övülüyor bu otel.

• Arkadaşlar bu fiyat düşürme olayı nasıl oluyor? Taktik lütfen.

• gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Benim yaptığım şöyle. Hotels.com a üye oldum orada üye olunca gizli fırsatlar çıkıyor + olarak GB12 koduna %12 indirim yaptı. Burada bir arkadaşın otele sorup 4400 lira fiyat aldığı oteli 1785 liraya maletmiş oldum. Bugün kontrol ettim kur düşünce fiyatlar dahada gerilemiş. Bir not kredi kartınıza döviz ekstreside tanımlarsanız bankanın yüksek kurundan değil şansınıza sertbest piyasa fiyatı neyse kurun ondan ödersiniz. Ayrıca ben talep etmememe rağmen ykb adios 3 e bölmüş ödemeyi sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasai -- 9 Temmuz 2016; 16:04:53 >
  • 24-29 temmuz tarihlerinde 2 kişi tatil yapmayı düşünüyoruz. Kişi başı 120 lirayı geçmeyecek şekilde bir öneriniz var mıdır ?
  • Hotels.com a güvenebilir miyiz peki

Ben dün oteli alıp konfirme ettim rezervasyonumu sıkıntı yok ama müşteri hizmetlerinden şikayet var internette. Benim işim düşmediği için bilemiyorum ilk rezervasyonum oldu buradan. Cumaya giriş yapacağım otele .
  • Arkadaşlar 2 otel arasında kaldım. Temmuz sonu için. Fiyat hemen hemen aynı.

1)Kaya Belek

2)Ic santai famıly resort.

Hangisini seçmeliyim sizce??
  • Arkadaşlar merhaba okuduğum kadarıyla baya da bilgilisiniz size bir sorum olacak,sevgilimle gideceğim bu tatilde
    Temmuz-Ağustos tarihleri arası 5* veya 4* yıldızlı Herşey Dahil maks ise 2 Bin Tl olmak üzere Akdeniz ve Egeden önerebileceğiniz her öneriye açığım ilk tatilimiz olduğundan biraz önemsiyorum mazur görün.
    Verilecek cevaplara şimdiden teşekkür.
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Gün olarak da 7 günlük tatiller arıyoruz.
  • Son dakika kararı ile haftalar önce aldığım limak arcadia rezervasyonumu iptal sigortasını kullanarak iptal ettirip kaya palazzo rezervasyonu yaptırdım, haftaya ordayım nasipse... İnşaallah doğru karar vermişimdir... Dönüşte değerlendirmelerimi yazarım....

• Ultra herşey dahil olan ve çok ucuz otel lazım :( tanıdığı olan çar mı max 3000 lira

• Merhabalar
    Tatilini fethiyede gecirmek isteyenlere yardımcı olabilirim
    Fethiye ye 10dk mesafede 2 koyu mevcut olan denize 1 buçuk km uzaklikta doga ve yeşillik icindeki aileye uygun dairemize bekleriz..
    2+1 klimali balkonlu bahçeli garajli dolmus hattina yakın ana yola yakin bir bolgedeyiz.
    fiyatimiz 150tl memnun kalacaginiza eminim.detayli olarak fotoğraf ile de bilgilendirmek isterim mesaj atabilirsiniz.

Dairemizin ve en yakın denizin fotoğraflarını görmek isteyenler aşağıdaki linkten bakabilir

https://imageshack.com/user/ttuna13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttuna13 -- 10 Temmuz 2016; 13:37:12 >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.