Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kasai

Hotels.com üzerinden otium hotel seven seas den 1785 liraya 5 gece 6 gün aldım dün. Hotels uygulamasına %12 indirim kodu vardı gb12 onunla uyguna geldi. Booking ve TripAdvisor da yorumları oldukça iyi. Benim aldığım tarihler 15-20 Temmuz. Yalıhana 3 sene önce gittim. Denize 0 baya 0 yanlız havuzu çok küçük odaları geniş ve yepyeniydi ben gittiğimde. Yemek kalitesi ortalamanın üstünde en kötü yanı türk kahvesi ekstra idi. Yan taraftaki Ulusoy aspendosu da aldılar onun adınıda yalıhan aspendos yaptılar. Sahili kumluk ve hemen derinleşmiyor. Ama otelde aktivite sıfırdı. Ben eşimle kafa dinlemeye gittiğim için dert etmedim ama çocuk için sıkıcı olacaktır. Otium a bakın bir isterseniz.

Seven seas şu an 2700 çıkıyor hocam. Siz ne zaman aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Titanic deluxe Belek'in fiyatı uçuş gitmiş. 6 gece fiyatı 4992 TL'den 6000 TL ye çıkmış.Gelecek sene bu otelin fiyatı bu civarlarda olur. Umarım Sueno bize Titanic'i aratmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

https://tr.hotels.com/hotel/details.html?q-check-out=2016-07-20&tab=description&hotel-id=588715&q-room-0-adults=2&YGF=7&q-check-in=2016-07-15&MGT=5&WOE=3&WOD=5&ZSX=1&SYE=3&q-room-0-children=0

Bende hala aynı fiyat hocam.

Bende de 2410 çıkıyor en ucuz biseymi var acaba? Bu arada palm wings didim haKkinda bilgisi olan varmi 1 - 7 ağustos 2700 tatil.com

• alpergurel79 kullanıcısına yanıt
    Siz 6 gece 7 güne bakıyorsunuz. O sebeple 2410 çıkıyor. Eğer mobil uygulamasını kurarsanız gb12 kodu ile %12 daha inecek fiyat ve 2120 TL olacaktır. Ben 5 gece 6 gün aldım. O sebeple 1785 oluyor.

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Hocam cesars belek bu sene kapalıymış. Rezervasyonları iptal etmişler.

Cesars side nasıl? Tecrübe eden oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ancora

Hocam cesars belek bu sene kapalıymış. Rezervasyonları iptal etmişler.

Cesars side nasıl? Tecrübe eden oldu mu?

Ben cesars belek yaptirmistim acilmiyacak dendi asteria kaydirdim ama simdi bayramda acilacak dendi cesars sideye arkadasim gitti bu senede gidecek 4 gididsi olacak memnun tabiki ama tatil olayi goreceli ona iyi olan baskasina olmayabilir

• qun4L kullanıcısına yanıt
    Hocam biz de Ağustos sonu gideceğiz. Birkaç sorum olacak.

Çocuklu 2 aile olarak gideceğiz. Odalarda yerler parke mi ve su ısıtıcı var mıydı?Havuzlarda şezlong sorunu oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Titanic deluxe Belek'in fiyatı uçuş gitmiş. 6 gece fiyatı 4992 TL'den 6000 TL ye çıkmış.Gelecek sene bu otelin fiyatı bu civarlarda olur. Umarım Sueno bize Titanic'i aratmaz

Yaklaşik 4000 liraya 6 gece ayarlamistim 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: cesar2005

quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Titanic deluxe Belek'in fiyatı uçuş gitmiş. 6 gece fiyatı 4992 TL'den 6000 TL ye çıkmış.Gelecek sene bu otelin fiyatı bu civarlarda olur. Umarım Sueno bize Titanic'i aratmaz

Yaklaşik 4000 liraya 6 gece ayarlamistim 👍

Hangi tarihler kaç kişi ? Çünkü bu otel 4992 tlnin altını hiç görmedi
  • 29.08-04.09 arasi tatil.com dan avantajx vs dusulmus hali 2 yetiskin 2 cocuk

Hocam şimdi tekrar başka pc den baktım üye girişi yapmayınca dediğiniz gibi çıkıyor fiyatı. Üye girişi yaparsanız dediğim fiyatları göreceksiniz.
  • Geçen gün Titanyum delux 5 gece Temmuz sonu hotels com sitesinde 3200 falandı. Bana sueno mantıklı geldi. Hata mı yaptım acaba

Ege bölgesinden Antalya performansı beklememek lazım. Palm wings kışın kapalıdır çalışanları sezonluk olarak çalışır. Denizi harikadır. Balayını Sueno Deluxte geçirmiş biri olarak kıyaslama yapmak gerekirse orta sınıfta bir otel denebilir. Çocuğunuz varsa pek tavsiye etmem.

• Herkesin bayramini Kutlarım

• TDB T kullanıcısına yanıt
    Laminant parke galiba,
    Aşağıdaki resimde sol tarafta görünüyor

Odada su ısıtıcısı yoktu fakat istenirmi bilemiyorum.
    Havuzu ve şezlongunda hiç sorun yok gayet yer oluyordu boş şezlonglar bile vardı ben tatildeyken, havuzun heryeri 1.40 m, su kaydırağı yeri 1.10 çocuk havuzu daha ufak

Havuz konusunda sıkıntı yaşanmaz kanımca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qun4L -- 7 Temmuz 2016; 16:37:40 >
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı indirdim ancak 3 yetişkin girince fiyat veriyor ama birde 12 yaş çocuk ekleyince hiç fiyat vermeden hata veriyor. Heralde aile odası kalmamış.

• Ben de şu anda Deluxe otelde konakliyorum. Bize devasa bir suit oda verdiler jest olarak. Otel gerçekten çok iyi. 9/10 veririm. Ama şu da bir gerçek ki, 2011 yılında konakladigim Limak Atlantis yemek konusunda buradan daha iyiydi. Burada canlı yemek sunumu yok mesela. Limak'ta aşçılar bazı özel yemekleri misafirlerin içinde orada pişiriyodu. Hatta bir akşam resmen kuzu çevirme yapılmıştı. Şimdi de öyle mi, bilmiyorum.

Ancak sözüm meclisten dışarı, kalan bazı misafirler bu puanı hak etmiyor. Ben böyle fiyatı görece yüksek bir otele gelen erkekler en azından akşam yemeğine günlük şort tişört ile kadınlar da plaja inerken giyilecek tarzda elbiseler ile gelmez diye düşünürdüm, öyle değilmiş.

Kaldı ki, TripAdvisor'da yer alan bir fotoya göre restoran girişinde kıyafet ilgili uyarı da varmış ama artık otel yönetimi takan yok nasıl olsa diye kaldırmış sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 7 Temmuz 2016; 23:00:03 >

• kasai K kullanıcısına yanıt
    hocam otelle ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim? temizlik, deniz ve yemekler nasıldı?
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    Ayın 15 inde giriş yapacağım hocam. Ancak o zaman bu sorularınıza cevap verebilirim.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.