Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gezinomiden almıştım paraf karta avantajlıdır.
    Su an benzer kampanya devam ediyor.

http://m.gezinomi.com/delta-beach-resort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cakin kullanıcısına yanıt
    Pek güvenli acenta değil

• radko kullanıcısına yanıt
    Şimdi ben aldım, tatilim yanar mı.

İptal mi etsem acaba

Otelle direkt gorusun teyid edin.Sorun iptal isinde cikarsa cikar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakin

İptal mi etsem acaba

Ben daha önce kullandım. Tatilimde herhangi bir sorun yaşamadım. Eğer diğer acentalara göre iyi bir fırsat yakaladıysanız yasa kampanyaya denk geldiyseni iptal etmeyin. Otelden rezv. Teyidi almanız yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: Elano_Blumer

hotels.com da taksit imkanı var mı acaba?

Bildiğim kadarıyla taksit yok. Ben kullandığımda taksit yapmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cakin

İptal mi etsem acaba

Ben en iyi en sağlam acentadanda tatil alsam, ertesi gün oteli arar teyit ettiririm. Nedense bu acentaların hiçbirine güvenmiyorum..Birkaç en iyi diye tabir edilen acentalarla başıma gelenler olduğu için o zamandan beri mutlaka oteli arar teyit alırım.Ayrıca her acenta ile olan görüşmemden önce telefona ses kayıt programı yükler programı çalıştırır öyle açarım telefonu..Paranoyak diyebilirsiniz ama bu acentalar çok dengesiz..Ne yapacakları belli olmuyor..
  • berbes kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde doğru olan bu maalesef. Ben suana kadar sorun yasamadim acentelerle. Benimde aramam lazim. 800 km az değil😃

TÜRSAB belgeleri var görünüyor ve bir çok alanda faaliyet gösteren bir holdinge ait bir site.
    Güvenilmez bir şirketin bankalar nezdinde bu denli bir kampanya yapabilecek kabiliyeti olmaz diye düşünüyorum.
    Ama içinizi rahatlatmak amacıyla arkadaşların dediği gibi otelden teyit alın.
  • Ben anı turdan tatil almıştım oteli de arayip teyit almama ragmen 2 ay sonra tekrar aradigimda rezervasyon gozukmuyordu iadesini aldim tabi ama aramasaydim ne olacakti acaba onu bilmiyorum

• ETS JOLY TATİLSEPETİ ANITUR bunlarla şimdiye kadar sorun hiç yaşamadım.Hatta bazı otelleri direk aradım rezervasyon için anlaşmalı turlara yönlendirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 5 Temmuz 2016; 10:43:29 >
  • Bu arada acentadan yaptiginiz kayitlar hemrn dusmuyor otele 2 3 gun bekleyip aramanizi tavsiye ederin. Gecen sene bavul com dan rezervasyon yapmistim bu sene 4 gunluk uzatmayi bavul.com dan yaptim bir sorun olmadi

• Antalya Kemer'de tatil yapmayı düşünenlere tek tavsiyem o da Elegance Hotel Kemer'dir. bir çok yerde tatil yaptım her yerde belli başlı oteller vardır. Fiyat-Hizmet açısından en üst düzey verim alınabilecek. onlardan biriside kesinlikle Elegance Hotel'dir.

konum olarak deniz 200 metre uzaklıkta meşhur liman caddesi ise 30 metre uzakta. Kemer otogardan, yada Antalya Havalimanından otelden istediğinizde sizi araba ile alabiliyorlar. uzun uzun yazmaya gerek yok. Elegance hotel kemer yazıp görebilirsiniz.

ha şunu da eklemekte fayda var. bu sene otel baştan sona tadilata girmiş ve kendi içinde müthiş bir evrim yaşamış son hali 5 yıldızlı otelleri aratmayacak seviyeye gelmiş. yeni fotoğraflarına bakın derim.
  • Nacizane fikrim anı turdan uzak durmanız rezervasyonu yapana kadar iyi yaptıktan sonra arkasında durmayan bir firma rezervasyonu yaptık girtik otele rezervasyonumuzun olmadığını söylediler sonra otelde uğraştık durduk inanın koca günü rezik ettiler uzak durun bence

• Ani tura bak bi de yillarin firmasi aniturun fislenmesi iyi oldu. Bu arada tatil.com da iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 5 Temmuz 2016; 15:31:53 >
  • Valla ben otelden biriyle samimiyet kuruyorum :)..Gerek facebook, gerek mail yolu ile..Sonrada telefonlaşıyorum falan..Gidene kadar adımı iyice ezberletiyorum..Bu durumda aksilik yaşamak pek mümkün olmuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: forceturk06

Nacizane fikrim anı turdan uzak durmanız rezervasyonu yapana kadar iyi yaptıktan sonra arkasında durmayan bir firma rezervasyonu yaptık girtik otele rezervasyonumuzun olmadığını söylediler sonra otelde uğraştık durduk inanın koca günü rezik ettiler uzak durun bence

Ben yıllardır anı tur aracılığıyla tatil yaparım hiç.bi sıkımtı yaşamadım şahsen,o senin kısmetsizliğinmiş. Anı,jolly,ets bu şirketler dışında rezarvasyon yaptırmamayı tercih edin,çünkü bu firimalar köklü ve kurumsal

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

Orijinalden alıntı: forceturk06

Nacizane fikrim anı turdan uzak durmanız rezervasyonu yapana kadar iyi yaptıktan sonra arkasında durmayan bir firma rezervasyonu yaptık girtik otele rezervasyonumuzun olmadığını söylediler sonra otelde uğraştık durduk inanın koca günü rezik ettiler uzak durun bence

Ben yıllardır anı tur aracılığıyla tatil yaparım hiç.bi sıkımtı yaşamadım şahsen,o senin kısmetsizliğinmiş. Anı,jolly,ets bu şirketler dışında rezarvasyon yaptırmamayı tercih edin,çünkü bu firimalar köklü ve kurumsal

Anı tur bu sene bozdu aralık ayında rezervasyon yaptırmıştım crystal sunset luxury'ye.Gecen sene de ani turdan crystal water world alip memnun kaldigimiz icin yine ani turu tercih etmistim. Subat ayinda sitede dolasirken aldigim otelin fiyati yazmiyordu telefonla irtibat kurun yaziyordu. Icime kurt dustu aradim. O otelle bu sene anlasmamiz yok dendi. Nasil yok ben aldim diyince de hic bir sorun yok tatiliniz gecerli dendi. Garantiye alayim diye oteli aradim kayit gorunmuyordu. Ani turdan aldigim fiyatin uzerine cikmisti fiyat ve bonus karttan 100 lira kazanip harcamistim bu yuzden iade almak isime gelmiyordu. Bana bu sene acilacak bir oteli ikna etmeye calistilarsa da o oteli istedigimizden iade alip tatil.comdan satin aldim bundan sonra ani tur digerlerinden daha ucuz olsa dahi tercih etmem.

• çalışan hotels.com kodu bulabilen var mı?
  • Arkadaşlar yalıhan Una nasıldır 5 gece 1700tl 2 yetişkin 5 yaşında çocuk nasıl?

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.