Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz kazıklanıyoruz resmen,yabancı turist fiyatlarıyla yerli turist arasında dağlar kadar fark var. Bu sene şuna şahidim temuz ayında bodrum'da 5yıldızlı 24saat herşeydahil hotelde 3kişi 4gece 1800 tl konaklıya bilirken bu sene 2400 ,bu yıl inanılmaz zamlı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer işini en uygun nasıl halledebiliriz antalyatransfer'de side kumköy için 1-4 kişi tek gidiş 94 lira çıkıyor bu firma viatransferle ayni sanirim daha uyguna bulunabilir mi? Bir de servis araciyla mi goturuyorlar yoksa otomobille mi?

• Sensimarda tatil yapan var midir daha once? Yorumlar iyi gibi geldi bana ama yasayan bilir

• Bayramda tatil için Antalya da otel önerisi olan var mı? Fiyatı uygun olursa iyi olur. Ayrıca indirim kampanyaları var mı yakın zamanda bildiğiniz?

• Forumda çok fazla sayfa var, soran oldu mu bilmiyorum ama Marmaris Tropical Beach hakkında bilgisi olan var mı? Yorumlar genel olarak olumlu, fiyat biraz pahalı duruyor ama denize 0 olmasından dolayı uygun duruyor. 5 gece için 2160 lira fiyat veriyor ets, başka bir firma ile sezon anlaşması yok. Fikri olanlar alıntı yaparsa sevinirim.

• Paloma Grida Resort 5-8 Temmuz 1746TL ye rezarvosyon yaptirdim umarim memnun kalirim , otel hakkinda bilgisi olan var mi?
  • blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    Kaç kişi acaba birde memnuniyet durumunuzu yazarsanız bende ayırttım 22-27 ağıstoa 2 yetişkin 1 çocuk 2500 tl

• 2 yetişkin , tatil dönüşü tecrübe aktarımı yapabilirim tabii ki.

• maarul M kullanıcısına yanıt
    çalışan kod bulamadım hocam yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

AFAVAN616

denedim çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

GB12 Mobilden yaparsanız bu da varmış.
  • Hotels.com için mobilden GB12 veya GD12 olması lazım. Bu kodu kullanırsanız %12 indirim yapıyor direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Paloma Grida Resort 5-8 Temmuz 1746TL ye rezarvosyon yaptirdim umarim memnun kalirim , otel hakkinda bilgisi olan var mi?

Hocam palomanın başka bir otelinde arkadaşım kaldı inanılmaz memnun kalmış onun önerisi ile aldım bende Gridayı.Geçenlerde mail attım yemek ve etkinlik listesini dönüş yapmışlar gayet güzel görünüyor bakalım kalitesi nasıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Kaç kişi acaba birde memnuniyet durumunuzu yazarsanız bende ayırttım 22-27 ağıstoa 2 yetişkin 1 çocuk 2500 tl

Hangi siteden yaptrdn hocam. Ben bakiyorm 3400 fiyat cikardi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Şu an o tarihlerde yer yok.Ben ocakta yaptırdım 100 tl de bonus verdi 2400 e geldi bana.ETS dışında yok.

• Arkadaşlar merhabalar temmuz 20 gibi 2 3 günlük bir tatil dusunuyorum Kuşadası Marmaris Fethiye didim civarı 5 yıldız, herşey dahil falan olmasına gerek yok orta halli bir otel motel onerebileceginiz bir yer varmı. Büyük otellerde genel yorumlardan ne olduğu belli oluyor ama daha orta halli olanlar taammamen şans. O yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Sirene Belek otel hakkinda bilgisi olan var mi?

Biraz arastirdim ve burasi mantikli gibi gozukuyor.

Ayrica bu fiyat bandinda onerilerinizi soylerseniz sevinirim.

Tarih, agustos sonu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lykia world, tui magic life jacaranda, ic green palace, limak arcadia.

1 yasinda bebegimizle hangi oteli tavsiye edersiniz acaba? Bunlardan birini secicem gibi gozukuyor

• Avantajix hotelsde %8 iade etmesi bu %8lik kismin hepsi iade olacagi anlamina geliyor bir siniri var mi? Bilgisi olan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: noook

Avantajix hotelsde %8 iade etmesi bu %8lik kismin hepsi iade olacagi anlamina geliyor bir siniri var mi? Bilgisi olan varmi

Ben geçen sene iade almıştım herhangi bir sınır yok. Ancak iade şartlarında kupon kullanılması durumubda iade yapılamayabilir gibi bir ibare vardı. Ben geçen sene hem indirim kuponu kullanıp iade de almıştım ama %8 olmamıştı. 5-6 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.