Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın 8 gece Sueno Golf alacağım ama haala sağa sola bakınıyorum. Avantajix iadesi alınmıyor mu acaba artık?

Tatil.com'da Sueno'da boş yer yok diyor. tatilgo'da var gösteriyor. Tatilgo'dan %5.5 iadeyle alıcam sanırım

Edit: tatil.com'da avanttajix %7 , tatilgo'da %5.5 iade varmış. Bu sene hiç bahsedilmedi burdan. Kaçırdığım bişey mi var bu avantajixle alakalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riquelme76 -- 30 Haziran 2016; 19:37:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maarul

Selam
    Fırsat olarak gördüğüm bir durumu paylaşayım hala tatil arayışında olanlar için.
    Adalya elit lara hotels.com da bayram sonrası 6 gece için 3200 tl. %10 indirim kuponu kullanabilirsiniz. İnternetten bulunabiliyor. Avantajix te %8 veriyor.
    Yani 2700 lere falan geliyor galiba.

Harika firsat. Daha önce hotels.comdan tatil aldinizmi? Alan var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: noook

quote:

Selam
    Fırsat olarak gördüğüm bir durumu paylaşayım hala tatil arayışında olanlar için.
    Adalya elit lara hotels.com da bayram sonrası 6 gece için 3200 tl. %10 indirim kuponu kullanabilirsiniz. İnternetten bulunabiliyor. Avantajix te %8 veriyor.

Ben geçen sene almıştım. Kuşadasında iyi bir fırsat yakalamıştım. Rahat olun sıkıntı olmuyor. Hatta sonra sitede rakam düşünce iade bile almıştım

• quote:

quote:

quote:

Selam

Ben geçen sene almıştım. Kuşadasında iyi bir fırsat yakalamıştım. Rahat olun sıkıntı olmuyor. Hatta sonra sitede rakam düşünce iade bile almıştım

%10 indirimi ve avantajix yok ama o tarz birsey bulunursa harika kombo olur

Edit: avantajix %8 varmis. Bu durumda ets 2300 lira olan otel bu sekilde 1900 baremine geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noook -- 30 Haziran 2016; 20:48:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selam

%10 indirimi ve avantajix yok ama o tarz birsey bulunursa harika kombo olur

Edit: avantajix %8 varmis. Bu durumda ets 2300 lira olan otel bu sekilde 1900 baremine geliyor

%10 indirim içinde google a yazın kod çıkıyo hotels indirim kodu diye. Çalışan kod bulmak zor değil. Yeterki iyi bir fırsat yakalayın

• Bodrum torba mevkinedeym bayramda 4yıldızlı herşey dahil otel 3kişi 3gece 4gündz 2200 o hotelide zor buldm full heryer jolly turdan buldm(izer hotel_torba)

• quote:

Orijinalden alıntı: okitai

baya bahsedildi hocam , hatta dün bir arkadaşa da yazdım .. Tatil.com da türk telekom kampanyası da var iadeye ek olarak 1500/100 vs vs ( ben aldığım tatili tatil.comdan aldım iade vs hepsi geldi )

hocam avanrajixten başka neler var? tatil.com'da sueno yok malesef kalmamıs boş yer
  • 2014 ağustos ayında 4 gece 1500 tl ye kaldığım Starlight Resort sırf sanatçı getiriyorum diye 3400 tl ye çıkmış vay be!Kesinlikle vasat bir otel.
  • 25-30 temmuz arasında benle bir arkadaşım ( 2 sap) tatile gitmek istiyoruz arkadaşlar aquası güzel alkolü yemesi içmesi iyi olan bir otel bakıyoruz arkadaşlar bütçe kişi başı max 1500 tl var mı önerebileceğiniz bir yer
  • JollyTur'dan Golf Belek 8 gece aldım 5130 TL'ye.. 50 TL De iptaal sigortasıyla birlikte..

Havalimanından otele transfer için gidiş dönüş 120 TL istediler. Fiyat için hiç yorum yapamadım. Daha önce gidenler nasıl ulastı otele ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

JollyTur'dan Golf Belek 8 gece aldım 5130 TL'ye.. 50 TL De iptaal sigortasıyla birlikte..

Havalimanından otele transfer için gidiş dönüş 120 TL istediler. Fiyat için hiç yorum yapamadım. Daha önce gidenler nasıl ulastı otele ?

Ben ;

Havaalanı - Megasaray arası 3 kişi özel araçla gidiş dönüş 140 TL ye bir firma ile anlaştım..

Yakınmış anlaştığımız fiyatlar..
  • 27 agustos 1 eylul arasi 5 gece yine sueno almamak icin zor tutuyorum kendimi :( 27 agustostan sonra indirimli doneme giriyolar yine.. 5 gece 2880 cikiyor..

o fiyata tatil mi yoksa gtx 1070 sistem mi :).. evde de havuz var gerci..ikizler olmak zor :)
  • Yalnız Ebru Gundes'in sahne alacagi gun orda yokum.Sibel Can konserinde ordayim. ISTANBUL'da alkollü bi mekanda bu isimleri dinlemeye kalksak en az 2-3 bin veririz.Gunay'da çıkıyorlar ve cok pahali bi gazino istanbulda.Sueno'nun bu hizmeti harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

27 agustos 1 eylul arasi 5 gece yine sueno almamak icin zor tutuyorum kendimi :( 27 agustostan sonra indirimli doneme giriyolar yine.. 5 gece 2880 cikiyor..

o fiyata tatil mi yoksa gtx 1070 sistem mi :).. evde de havuz var gerci..ikizler olmak zor :)

Hocam bu sene tatile gittiysen ve 2.tatil düşünüyorsan boşver bence sen GTX 1070 al...Canavar oyunlar geliyor :)..Ama yok bu sene hiç tatil yapmadıysan, hazır 27 sinden sonra ucuzluyorsa Sueno ya git..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbes

quote:

27 agustos 1 eylul arasi 5 gece yine sueno almamak icin zor tutuyorum kendimi :( 27 agustostan sonra indirimli doneme giriyolar yine.. 5 gece 2880 cikiyor..

Hocam bu sene tatile gittiysen ve 2.tatil düşünüyorsan boşver bence sen GTX 1070 al...Canavar oyunlar geliyor :)..Ama yok bu sene hiç tatil yapmadıysan, hazır 27 sinden sonra ucuzluyorsa Sueno ya git..

zaten forumda sueno yu ılk ovenlerden ve bu sene ılk gıdenlerden bırısıyım :)
    Gerci dedigin gibi bu sene gittim sonucta.Gelecek sene maxx royal icin ayiriyim bu sene verecegim 2. tatil parasini :) bi de evimde ki havuz suenodakinden guzel.en azindan oyle idare ederim..

• quote:

Yalnız Ebru Gundes'in sahne alacagi gun orda yokum.Sibel Can konserinde ordayim. ISTANBUL'da alkollü bi mekanda bu isimleri dinlemeye kalksak en az 2-3 bin veririz.Gunay'da çıkıyorlar ve cok pahali bi gazino istanbulda.Sueno'nun bu hizmeti harika

seda sayan filan sueno side de cikiyor sanirim ? orayi pek onermiyolar hic gitmedim.ama konser icin denenebilir.
    tutupta gunayda ki gibi siz masaniz da ickinizi yudumlarken ebru gundes izleyeceginizi pek sanmiyorum..konser havasinda olur galiba..
  • quote:

quote:

Yalnız Ebru Gundes'in sahne alacagi gun orda yokum.Sibel Can konserinde ordayim. ISTANBUL'da alkollü bi mekanda bu isimleri dinlemeye kalksak en az 2-3 bin veririz.Gunay'da çıkıyorlar ve cok pahali bi gazino istanbulda.Sueno'nun bu hizmeti harika

seda sayan filan sueno side de cikiyor sanirim ? orayi pek onermiyolar hic gitmedim.ama konser icin denenebilir.
    tutupta gunayda ki gibi siz masaniz da ickinizi yudumlarken ebru gundes izleyeceginizi pek sanmiyorum..konser havasinda olur galiba..

Altay'ın konserini izledim herkes masada oturuyor bişeyler içiyordu. Su değildir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ya burda 3bin 5bin tl'ye erken rezervasyon tatili yapıom diyenler okusunhttp://www.hurriyet.com.tr/rus-turizmciler-hesap-cikardi-turkiyede-her-sey-dahil-tur-paketi-kac-para-olacak-40124637?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=rus-turizmciler-hesap-cikardi-turkiyede-her-sey-dahil-tur-paketi-kac-para-olacak-40124637&utm_term=post

Bende bunu anlamıyorum..Bizimi kekliyor bu oteller..Yani aradaki fark inanılmaz..Eğer gerçekten bunun bir açıklaması yok ve Ruslara bu fiyatlar veriliyorsa, önümüzdeki sene artık bu lüks otel mantığını bırakacağım..Çıralı gibi yerlere gideceğim, yada Fethiye Marmaris Bodrum gibi yerlerde Oda kahvaltı yada günlük kiralık ev oda gibi yerlerde tatilimi geçireceğim..
    Yani şu ekonomik krize rağmen bizler bir sürü paralar ödeyip rezervasyon yatırıyoruz, sonra bir bakıyoruz ; Aaaaaaaaaa kazığı bir yerlerimize yemişiz..
    Nedense kendimi aptal gibi hissetmeye başladım

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.