Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akıllı bir uydu alıcısı alıp yoluma devam ederdim. TV' nin internet bağlantısını, servislerini kapatırdım.

Youtube ve bazı sitelerde hard reset vb. konuları inceleyin. Android 6 veya 7'ye dönme yöntemleri vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 16 Aralık 2019; 7:24:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49 xd 7005 cihazına uyumlu multimedia klavye ne önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topsakalc

Merhabalar

Benimde 55xd7005 cihazım var cihazı oreo 8.0 a güncelledim güncellemez olaydım cihazda takılmalar donmalar olmaya başladı wi fi bağlantısında kopmalar olmaya başladı ses var görüntü yok ilk açılışta ciddi donmalar açılmamalar olmaya başladı benzer durum yaşayan varmıdır? Yardımcı olabilecek kimseler varmı? :) Aklıma eski sürümü yüklemek geldi eski sürüme dönsem düzelirmi acaba? Dönebilirmiyiz eski sürüme ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.
    https://www.youtube.com/watch?v=bDP_fY8CLQ4

ENDE BİR ÜST MDOELİNİ 7596 ONDAN ONCE DE 7505 KULLNAIYORDUM SANMIYORUM PANEL DISINDA FARK OLSUN ..

BENCE SORUN SIZDE HARD RESET YAPIN

HERŞEY DÜZELECEKTİR

• topsakalc T kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Kumandanın pillerini yenileriyle değiştirirmisiniz belki düzelir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bluetooth kulaklık kullanan varmı Sony marka kulaklık tanıyor mu diğer markaları görmüyor da bluetooth olupta nasıl kulaklık ekleme olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

ENDE BİR ÜST MDOELİNİ 7596 ONDAN ONCE DE 7505 KULLNAIYORDUM SANMIYORUM PANEL DISINDA FARK OLSUN ..

HERŞEY DÜZELECEKTİR

Alıntıları Göster
    Benim yazılım anroid 7 de kalmış son güncelleme 1.subat 2019 siz nasıl 8. Sürüme gectiniz. Ben basınca güncelleme yok diyor. XD 8505 modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

HERŞEY DÜZELECEKTİR

Alıntıları Göster
    Benim yazılım anroid 7 de kalmış son güncelleme 1.subat 2019 siz nasıl 8. Sürüme gectiniz. Ben basınca güncelleme yok diyor. XD 8505 modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

Alıntıları Göster
    Bırak oyle kalsın sorun yoksa
    And tv ler için Yeni sürün yeni dert demek
  • diabl0 kullanıcısına yanıt
    En güncel yazılım linkteki
    https://www.sony.com.tr/electronics/support/downloads/00016450#download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 4 Şubat 2020; 11:24:52 >
  • Yüklemeye kararsız kaldım flash da duruyor. Herkes te mi sıkıntı çıktı 8 sürümü. Birde ne gibi bir fark var ara yüz disinda

• bugun güncellemyi denedim verdiğiniz lınki yenıden indirdim flasa attım tv kabul etmedı ilginç 3 kere denedim olmadı flash görüyor usd güncelleme yapılamadı diyor ve . adıma geçmeden duruyor.
  • yukarıdaki sürüm benim tv değilmiş. ilgiç kendi modelimi yazınca halloldu. 2015 model miş bizim tv ler xd8505. şu an yükleniyor acep 8 mi olcak yoksa 7 de mi kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

En güncel yazılım linkteki
    https://www.sony.com.tr/electronics/support/downloads/00016450#download
    Listede 65xd9305 i göremedim eklemeyi unutmuş olabilirler mi ?

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Sağolun benim tv güncel mis galiba 2015 model galiba anroid 7 de kalmış

2. Olarak bluetooth kulaklık işini çözdüm keşke da önce aklıma gelseydi

Xbox one kolunun üstünde kulaklık girişi var oraya kulaklık bağladım sorun çözüldü süper birsey . Yani game Ped üzerinden bağlantı kurdum.

• Herkese merhabalar, çok eski sayfalara gitmedim ancak bir problemim var. Aileme aldığım 50w805c televizyonda belirli bir süre sonra görüntü ve ses gidiyor ancak aşağıdaki Sony logosu hala yanıyor. Tvyi kumandadan kapatıp açınca tekrar normale dönüyor ancak bir süre sonra tekrar oluyor. Bu sorunla karşılaşan var mı, nasıl bir çözüm bulabiliriz.

• Arkadaşlar merhaba Google Asistan son güncellemeden sonra çalışmıyor bu sorunu yaşayan varmı Android 8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 gündür açmadığım tv yi bugün açayım dedim. Ekranın neredeyse ortasında ölü piksel oluşmuş. Nasıl oldu anlamadım. Bir şekilde bu ölü piksel hatasının geçmesi için bir yöntem var mıdır?

• sagropa kullanıcısına yanıt
    tv. ekranını kapat. Piksel üzerine parmakla basarken ekranı aç. belki işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 27 Şubat 2020; 19:49:44 >
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.