Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55xe9005 veya 65xd7505 hangisini tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

55xe9005 veya 65xd7505 hangisini tavsiye edersiniz.

65 xe9005 tv kullanıyorum mükemmel arka odamdaki xd9305 den bile daha çok hoşuma gitti.
  • 9005 demedim 7505 dedim
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Büyük her zaman güzeldir fakat detaylara önem veren ve hafif takıntılı biriyseniz 55xe9005 alın. Çok takıntılıysanız OLED almaktan başka seçenek yok.
  • Arkadaşlar merhaba. bende şöyle bi okudum forumu fakat son sayfalarda 55xe9005 ile ilgili pek yorum göremedim. Şu an istanbul bilişimde 5000TL fiyatı var. 3500 üst limitim vardı fakat iyi bişey olsun diye diye bu fiyata ve ürüne kadar çıktım. sSiz ne dersiniz, alınır mı? fiyat/performans iyi midir? bu bahsedilen android sorunları bu tv'de de var mıdır? Yol gösterebilirseniz sevinirim. Ya da önerilere açığım. Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattici

Arkadaşlar merhaba. bende şöyle bi okudum forumu fakat son sayfalarda 55xe9005 ile ilgili pek yorum göremedim. Şu an istanbul bilişimde 5000TL fiyatı var. 3500 üst limitim vardı fakat iyi bişey olsun diye diye bu fiyata ve ürüne kadar çıktım. sSiz ne dersiniz, alınır mı? fiyat/performans iyi midir? bu bahsedilen android sorunları bu tv'de de var mıdır? Yol gösterebilirseniz sevinirim. Ya da önerilere açığım. Teşekkürler şimdiden.

XE9005 Ana Konusu açıldı
    https://forum.donanimhaber.com/sony-xe9005-serisi-android-tv-ana-konu--127732540-12#127958937

Son güncelleme ile görüntü problemleri var..Güncelleme yapmamanız gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 26 Temmuz 2017; 21:55:29 >

• The Older version of the Exodus has been stopped, and you can not play any type of the video content with that Kodi Exodus. Here is working and update Kodi Exodus add-on guide

https://kodidownloadapp.net/exodus-kodi-addon/
  • murattici M kullanıcısına yanıt
    Görememeniz normal çünkü xe9005, 2017'nin TV'si.

2017 sony ana konusu ve xe9005te bulabilirsiniz detaylı yorumları. Kullanıcı yorumları da mevcut.
  • Beyler pc için Sony KD49XE8005 araştırıyorum kullanan var mı acaba 3500 tl bandında oyun için hangi tv tavsiye edersiniz.
  • inyourserve İ kullanıcısına yanıt
    Kodi üzerindeki Add Onlar, online çalışıyor, zamanla Hizmet vermeyi durudruyor, yani çalışmıyorlar..Kurulabiliyor ama Online hata veriyor..

Bazı add onlar desteğini çekiyor veya baika isimler ile yayınlanıyor..mesaj bu anlamda..Exadus güncelleyin diyor, yenisi varmış..
  • Exodus yerine Covenant kullanılabilir. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeyi yaptım. Ne iyi ne de kötü anlamda hiçbir değişiklik yok. Bakalım Android 7 de ne olacak. İyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Son güncellemeyi yaptım. Ne iyi ne de kötü anlamda hiçbir değişiklik yok. Bakalım Android 7 de ne olacak. İyi günler...

Hangi model sizin tv
  • alos2000 kullanıcısına yanıt
    50W807C

• Merhaba arkadaşlar eve geldim tv kendi kendini güncelliyor sanırım yarım saat oldu hala ekranda android yazısı gelmedi. Sanki bir yükleme sorunu var. Güncelleme ne kadar sürüyor? Kumanda da aktif değil fişten çıkarıp taksam mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player75 -- 30 Temmuz 2017; 23:51:9 >
  • televizyon 55x8505c
    ses olarak sony ht nt5 ekstra 2 hopörlör daha var

DOLBY®
    Dolby TrueHD, Dolby® Digital, Dolby® Digital+, Dolby® Dual Mono

DTS®
    DTS-HD HR, DTS-HD LBR, DTS®, DTS®-ES (MATRIX6.1 / DISCRETE6.1), DTS® 96 / 24, DTS® HD

sorum şu ben tv kodi yada başla bir uygulama ile TrueHD -DTS-HD fılm actıgımda uygulama ses sistemine bunu aktarıyormu yoksa benım andrıod box almam gereklımı
    hdmı uzerınden baglı sıstem optıkte DTS-HD truehd destegı yok
  • lg de sensörlü kumanda var.samsung ta klavye ile ayrı satılıyor.sony dede sensörlü kumanda varmı satılıyormu tv ile uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

lg de sensörlü kumanda var.samsung ta klavye ile ayrı satılıyor.sony dede sensörlü kumanda varmı satılıyormu tv ile uyumlu

2016 SONY ANDROİD TV

RMF-ED004
    RMF-TX100

Tv uyumunu sormanız lazım

http://www.hepsisony.com/sony-rmf-tx100-one-flick-dokunmatik-tv-kumandasi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

http://www.hepsisony.com/sony-rmf-ed004-touchpad-uzaktan-kumanda?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    DTS bile görmedim, resimdeki destek var..Ama DTS en temel, olması lazım emin değilim..Ama DTS-HD vs yeni formatlar yok gibi..
    https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/x8500c-series/specifications

Yapmanız gereken, media Player alıp sesi Soundbara verip soundbardan çözdürmek..

Tv den ses alırsanız TV desteklediği formatı alırsınız..

Doğrusu zaten sesi Media Player/Amfiden/Soundbardan almak

2016 SONY ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 2 Ağustos 2017; 19:55:30 >

• önerin media Player varmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.