Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada sanırım Bluetooth Kulaklık sorulmuştu, C ve D serilerinde Ad2p desteği yok idi ve olmuyor demiştişm ben de , yeni E serilerinde bu profil var ama denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 22 Mayıs 2017; 23:56:54 >
  • sony tv alanlar bilmem hic dikkat ettiniz sony hiç kampanya yapmiyor her sene LG samsung vestel beko grundig arcelik bunlar yanında birşeyler veriyor ama sony kampanya yapmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Tok satıcı..Kampanya vs ile uğraşmıyor..Pazarlama stratejisi de yok..Koreliler ise, Pazarlama, Reklamla sanki Dünyanın en iyileri gibi gösteriyor kendi ürünlerini..

Dışarda insanlara sorsanız ya Samsung ya LG der :) Neden diye sorsanız Dünya Devi derler..Ama teknolojilerini sorsanız haberleri yoktur..

Pazarlama taktikleri, kar marjı olsa gerek Pek Sony satmaya yanaşmıyor marketler, sony bayiler de bir zamanlar Samsunga dönüyor diye konuşuluyordu..
  • sony ;

sony alacağımızı biliyorlar :))
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Yakın zamana kadar sony reklamı görmezdim ben, derdim niye reklam yapmıyor...Son zamanlarda biraz reklam var ama yine yetersiz..Gerek yok..

Nasıl Mercedes, Audi reklamı pek görmüyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 23 Mayıs 2017; 19:51:56 >
  • abi sony reklama ihtiyacımı var belirli bir müşteri potansiyeli var onlara yetiyor:))
  • Şampiyonlar Ligi maçlarında sık sık reklamı çıkıyor.Sony nin kemikleşmiş müşteri grubu var ona güveniyor.Ayrıca dikkatimi çekti son izlediğim kaliteli filmler Sony yapımı.Film ve Ps4 işi çok iyi kar bırakıyor olabilir.

• Daha önce de sordum ama yanıt alamadım. Kendi ayarladığım kanal listesini yükledikten sonra liste sapıtıyor. TRT kanalları kayboluyor,fox TV normalde 07 numarada iken 245'ten çıkıyor, 76 numaradaki disney channel 151 kanala geçiyor. Kanal güncellemeleri kapalı. Bu sorun başkasında da var mı?
  • Sony yurtdışında kampanya yapıyor, örneğin Kuzey Avrupa pazarında Xperia z serisinin yanında ön sipariş verenlere üst düzey kulaklık verdiğini hatırlıyorum. Abd pazarında da dönemsel kampanyalara gidebiliyor.

Samsung ve lg konusunda ise, Samsung kirli pazarlama taktikleri mahkemelere düşmüş bir firma. Htc forumlarına maaşlı trolleri göndermiş bir firma. Lg için bu tür şeyler duymadım, okumadım. Ama özellikle Samsung'un Intel gibi mağazalarda maaşlı personelleri var ve siz Sony diye gitseniz ağzınızdan girip burnunuzdan çıkıyorlar. Intel tişörtlü personel çalışıyordu Vatanbilgisayar ve bimeks'te. Sony de teknomarketlerde personel bulunduruyor ama bir samsung kadar değil.
    Bu nedenle teknomarketlerde standda soru sorup danıştığınız kişi rakip firmanın personeli olabilir, dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan0075 -- 24 Mayıs 2017; 0:27:40 >
  • erkan0075 kullanıcısına yanıt
    Intel de geçmişte oem üreticilerine gizli ödemeler, rebate'ler, şantajlar uygulayarak Amd'nin pazar payıno baltalamış ve bunun için ceza da almıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Daha önce de sordum ama yanıt alamadım. Kendi ayarladığım kanal listesini yükledikten sonra liste sapıtıyor. TRT kanalları kayboluyor,fox TV normalde 07 numarada iken 245'ten çıkıyor, 76 numaradaki disney channel 151 kanala geçiyor. Kanal güncellemeleri kapalı. Bu sorun başkasında da var mı?

Benim soru arada kaynayacak yine.
  • quote:

quote:

Daha önce de sordum ama yanıt alamadım. Kendi ayarladığım kanal listesini yükledikten sonra liste sapıtıyor. TRT kanalları kayboluyor,fox TV normalde 07 numarada iken 245'ten çıkıyor, 76 numaradaki disney channel 151 kanala geçiyor. Kanal güncellemeleri kapalı. Bu sorun başkasında da var mı?

Benim soru arada kaynayacak yine.

Modül kullanıyor musun? Yani tercih edilen uydu mu yoksa genel uyduda mı problem var? Bu sorunu ben de anlatmıştım zamanında buralarda.

Yani şöyle oluyor: ben d-smart modülünü takıp tercih edilen uyduda kanal sıralamasını değiştirmezsem problem yok. Zaten dsmart gibi platformlar kendi uydu alıcılarında da kanal sıralamasını yaptırmıyor. Sony'de bunu yapabiliyormuşsun gibi geliyor ilk başta ama sonraları kanallar kayıyor sonra.

• Goday kullanıcısına yanıt
    Dahili alıcı ile problemler hiç bir zaman bitmedi Sony için..

Bu işi Sony editör ile çözen arkadaşlar çokça yazdı, sıralamadaki incelikleri vs..

Arada boşluklar, birden başlamaması vs çözümler yazıldı ama kaynadı gitti..Şu siteyi incelerseniz açıklamalı anlatım var belki çözüm olur :
    http://www.akifturan.com/sony-tv-kanal-listesi-editoru/

**Benim tavsiyem hiç uğraşmayın, alın bir harici cihaz, cihaz üzerinden güncelleme, ekleme çıkarma, favorileri yapın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 24 Mayıs 2017; 10:28:55 >
  • Android 6 Marshmallow güncellemesinden sonra harici usb belleğini depolama şeklinde tanıtıp, içerisine uygulama yükleyen oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony tv si olupta digiplay izleyebilen varmi varsa video yukleyebilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Sony tv si olupta digiplay izleyebilen varmi varsa video yukleyebilirmi

Bende çok araştırdım ama yükledim çalışıyor diyeni görmedim. Hatta bir forumda çalışmıyor diyen vardı.
    Muhtemelen bir şekilde yüklesen bile desteklemediği için çalışmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samaha

quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Sony tv si olupta digiplay izleyebilen varmi varsa video yukleyebilirmi

Bende çok araştırdım ama yükledim çalışıyor diyeni görmedim. Hatta bir forumda çalışmıyor diyen vardı.
    Muhtemelen bir şekilde yüklesen bile desteklemediği için çalışmayacaktır.

Bir arkadaş yüklemiş, çalışıyor diye yazdı (50W805c sanırım Tv si)..puhu Tv de çalışıyor imiş..

.apk olarak internetten bulup kurmanızı tavsiye ederi, çok yazdım ama ısrarla denemeden olmuyor diye mesajlar geliyor :)

Olduğunu söyleyen arkadaşı da yazdım..
  • samaha S kullanıcısına yanıt
    Digiplay indirip calistirabilen varsa video yuklesin gorelim.

• Opera, sayfaları mobil uyumlu olarak göstermiyor yeni farkettim. Bununla ilgili bir ayar da bulamadım.

Chrome yükleyeyim dedim, o da google play'dan yüklediğim halde home sayfasında görünmüyor. ES'den görüp açabiliyorum sadece.

Ayrıca son 2 aydır home ana ekranında sayfa başında öneriler çıkmıyor.

Sizde de böyle mi yukardaki durumlar?
  • barsoy kullanıcısına yanıt
    Sony Opera desteğini çekti sanırım..

Ana menude olmuyor kurulan apk.lar, ES dosyadan görüyorsunuz..

Chrome yanına Adobe Flash Player kyrarasanız Chrome ile güzel çalışıyor..

Web sayfalarının Mobil (m) versiyonları maalesef farklı, menuler değişik , Tv de bir garip olabiliyor..

En boy oran oturtma olarak Chrome+Flash Player bana iyi geldi ama PC gibi değil yinede, akıllı kumandasız zor..
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.