Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sergeant43

Valla iyi fiyat vermiş eğer konuşup forum olarak aynı fiyatı verecekse forumda almak isteyenler topluca alım yapar böyle bir niyetleri olursa iletişim bilgilerini buradan yazıp ulaşmayı sağlayabilirsin
    Milletin de hayır duasını alırsın çünkü bu seviyelere hiç düşmemişti

Tamamdır konuşup bilgi veririm. Aynı fiyat ise iletişim bilgilerini özelden paylaşırım. Düşünen herkes alabilir. Sence Philips mi Sony mi?
  • paliogo P kullanıcısına yanıt
    Sony tabi ki.o fiyata kaçmaz ben kullanıyorum çok da memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar merhaba,hafta sonu yaptığım fiyat araştırmasında sirkeciden aldığım nakit fiyat 4000 TL'dir(xd85). bu hafta içi gidip almayı planlamaktayım. Size şoyle bir sorum olacak arkadaşlar, mayıstakı duğunum için alıyorum TV'yı o yüzden aldıktan sonra bir köşede mayısa kadar bekletsem mi yoksa ailemle oturduğum eve geçici olarak kurdurup gerekli kontrolleri yaptırdıktan sonra problem yoksa tekrar paketlesem mi acaba_? Saygılar sevgiler. (diğer sony başlığına yazdığım yazıdan alıntı)
    28.12.2016 günü 4000 tl ve son bi pazarlıkla almayı duşunuyorum, eğer söylenen fiyatlar geçerli ise bi kaç güne her yerden alabilirim :) eğer bir organizasyon yapılacaksa da +1 yazabilirsiniz beni sevgiler saygılar.
    Tercih meselesi buradan kabaca bilgileri öğrenip tekno markette kendi gözünle test etmen bana göre panasonic evde 55 et5 e var çok çok memnunum ondada hatalar yok değil ama göz yumuyorum ama hoş tv gelelim philips mi sony mi sorusuna bi tv daha alacağım büyük ihtimal tercihim 55xd8505 olacak gibi
    Ama tekrar ediyorum göz senin 1-2 seçenek içinden kendin seç
    Bu arada yeni gelen panasonicleri pek tavsiye eden yok forumda ama zaman gösterecek şu an favorilerin içinde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: doksanartıbeş

Xd9405 te dse sorunu ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz çok fazla, ayrıca smearing sorunu da cabası. Ama bunlar dışında 8505 ile 9405 kıyas dahi kabul etmez. 9405 ezer geçer. Saygılar. 9405 e karar verirseniz Almadan önce dse ve smearing için test yapın. Saygılar...

smearing ve dse testlerini nasıl yapabilirim ?
    dikkat edilecek hususlar nelerdir?
  • 55xd9305 için 6700 civarında dolaşan bir rakam var. Yılbaşından sonra bir düşüş olur mu, beklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paliogo

quote:

Orijinalden alıntı: farpan630

Merhaba 55xd85 e 3400 fiyat nerden aldınız ?

Dediğim gibi bir arkadaşım sony ana bayisinde çalışıyor. Fiyat sordum 3400 TL dedi.

Bu fiyatlar stok eritme amaçlı "Şahsa özel" fiyatlardır..Sony fiyat düşmez, beklerseniz piyasada ürün bulamazsınız ve teşhir ürünlere denk gelirsiniz..

İlk gördüğünüz düşük fiyattan alın..(ilk 6 aydan sonra alınacak her ürün teşhir veya Arızadan Onarım görmüş ihtimali artar)

3400 TL fiyat bir sürelik O satıcının özel fiyatıdır..Heryerde bunu beklemeyiniz tavsiyem..

4000- 4700 civarı piyasası

http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-sony-kd-55xd8505-led-fiyati,6415957.html

https://www.cimri.com/televizyonlar/en-ucuz-sony-kd-55xd8505-led-tv-fiyatlari,19151620

Sorunsuz olsun 500 TL fazla verin, yoksa başınız ağırır

• Arkadaşlar xd85 ile xd93 ü tam yanyana aynı görüntüyü izleyenleriniz var mı? Eylül ayında evleneceğim öyle genel bir tv araştırması içerisindeydim. Kafamda xd85 şekillenmişti. 65 inç düşünüyorum. Ankara kentpark avm sony'de her ikiside 65 inç olan xd85 ve xd93 de aynı demo görüntüyü oynatıyorlardı. Hatta satış danışmanının aslında çok doğru değil iki tv dede aynı görüntüyü oynatmamız istenmez dedi. Diyeceğim şu ki siyah ve beyazlarda inanılmaz fark var ya :( xd93 fena eziyor. Bunu aynı görüntüye baktığınızada anlıyorsunuz. Bireysel ikisinide ayrı izlediğinizde ikiside süper geliyor insana ama aynı görüntüde xd85 çok flu gri kalıyor xd93 ün yanında. Malum aslında fiyat farkı var baya aralarında. Aslında kentpark sony peşin alımda 65inç sony xd93 için 10.000 liraya kadar düştü ama seneye evleneceğim için görmek istiyorum piyasa ne olacak 2017 de. Sizce 2017 yılında xd93 fiyatları ne olur? Kalır mı xd93? Satışcının daha pahalı olacağı yönündeydi siz ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.o.spawn.o.O -- 28 Aralık 2016; 13:59:27 >

• farpan630 F kullanıcısına yanıt
    ciddimi diyosun. Nerden almak lazım. cepada var. Siz nerden vardınız bu kanıya?
  • Raelro R kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım, bende senin gibi evlenmeden önce almıştım evde durdu 6 ay kurdurmak için servis çağırdım tv panel darbe görmüş mürekkep dağılmış ne kargo firması kabul etti çok zaman geçtiği için ne de satıcı (weblebi.com) o yüzden şahsi kanaatim hiç gerek yok erkenden almaya yeni modeller çıkar düşüncen değişir o tarihte... nacizane tavsiyem.
  • Selamlar ;

Arkadaşlar Ps4 üm için tv arayışı içindeyim. Halihazırda kullandığım 82 inç vestel'del kurtulma vakti geldi. Kafama göre bir model bulamadım henüz. Tek bildiğim oturma odasında kullanacağımdan max. 49 inç bir sony tv arıyorum. Genelde online oyunuyorum lag olayı önemli bir sorun benim için. Konsolum Pro değil ama ileriye yönelik 4K olsun istiyorum 49 inch 4K hangi ürünü tavsiye edersiniz saygılar...
  • Doğuhan elektronik'ten tv alan var mı?
  • zorbey_td Z kullanıcısına yanıt
    4K 49inch olmaz, alınmaz da..Alacaksanız en az 55 inch olmalı

49 inchler hem görüntü/donanım olarak düşük hem 49 inch Tv üzerinde 4K--1080p yayın farkı çok hissedilmez..Gereksiz..

55 inch ve üzeri olmalı o da 4K izleyecekseniz..

Artı, 4K Tv lerin LAG seviyesi Full HD olanlardan 2 Kat fazladır..Son Tv lere HDR de eklendiğinden, Android+HDR+4K = çok fazla LAG demek, Game Mode olmadan oynamak zor..O da LAG seviyesini ancak FHD seviyesine düşürür..

Oyun için Düz Tv, mümkünse smart olmayan tercih edilmeli ama smart olmayan Tv yok W serisi iyidir Oyun için...O da 2016 dan önceki modeller, A-B-C diye sıralayın artık kalite olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 28 Aralık 2016; 15:24:14 >
  • Cevap için çok teşekür ederim, ohalde FHD KDL-49WD755 gibi bir modele bakmalıyım veya önerebileceğiniz başkabir ürün varmıdır? Oturma odasında kullanacağım, izleme alanım maksimum 3 metre mesafe olduğu için 49 inç üzeri düşünemiyorum.

Ve son olarak Eğer 4K TV tercih edersek oyun moduna alınca lag olayı tölere edilemiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorbey_td -- 28 Aralık 2016; 16:40:04 >
  • zorbey_td Z kullanıcısına yanıt
    2016 modeller hariç dedim ...200 hz motion hız, 50 hz panel hızı var 2016 WD (D model) serilerinde..

50W805C bakın...veya B serisi 43 inch

Oyun modunda Grafikler soluklaşır, güzel olmuyor..

Oyun Modu var X serilerinde ama dediğim gibi Oyun Modu devreye girince Grafiklerden ödün veriliyor..Deneyin bir magazada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 28 Aralık 2016; 17:29:45 >
  • Buraları biraz hareketlendirelim ;)

• kuzdere79 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, açıkcası benimde bu tarihlerde alma niyetim yoktu, ama dolar kurunun 1 ayda fırlaması düşüncelerimi değiştirmedi değil, biliyorsunuz ki yeni yil ile birlikte yeni vergiler ve artan döviz kurunu düşününce şimdiden almalıyım diye düşünüyorum. Görüştüğüm satıcıdan TV'yi kendim seçip özel arabamla alacağımdan paket bazında hasarlı bir ürün olmayacaktır ama kafamdaki deli sorular hiç bitmiyor yahuu poffffff
  • tw1s kullanıcısına yanıt
    Dse testi için kamera hareketli görüntü yetecektir. Özellikle futbol maçında veya YouTube Dan dse testi derseniz birkaç video çıkacaktır. Ekrana baktığınızda varsa dse muhakkak görürsünüz. Şayet deneyecekseniz tv yi standart modda kullanın. Smearing için ise parlak arka plan üzerine koyu renk ön plan özellikle siyah ön planı deneyin. You tube da bunun için önerebileceğim unfinished swan diye bir demo var. Şayet siyahlarda dağılma beyaza karışma iz bırakma veya halka halka ekrana yayılma görüyorsanız smearing de var demektir. Smearing herkesi rahatsız etmeyebilir. Ama dse futbol seviyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken konu. Saygılar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki senedir planlıyorum nasip olursa 55xd9305 alacağım.

hangi siteyi yada mağazayı tavsiye edersiniz n11 de birkaç şirket var güvenilir olanı hangisidir bilgi veren olursa sevinirim.

mağazadan alırsam nelere dikkat etmeliyim?
  • ACIL ARKADASLAR BEN SONY55X9005B ARIYORUM LUTFEN PIM ATSIN SATAN YADA 90005A
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.