Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
8.214
Cevap
87
Favori
303.903
Tıklama
Giriş
    9482 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Horoz Nuri

The Revenant 2160p UltraHD.Bluray 4k bu mükemmel filmin 4k sürümünü seyredin beyler.

Bu arada herkesin bayramını kutlarım.
    |
    |
    [23 Mayıs 2020 00:13:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: serkanpro

adam ıspat koyuyo karsılastırıyo bunu yaparken urasıyokı ınsanlar yanlıs tercıhler yapmasın dıye ama onada mazeret buluyolar yok efendım x9000b nın ayarlarıyla oynanmıstr yok efendım resımlen bellı olmazmıs daha ne yapcak adamda sızı ıkna edecek bılmıyom lafla peynır gemısı yurumez demekkı oguzhan resım koymakla hata yapmış

Herkes düşüncesini yazar sorun yok hocam ama sorun samimiyetsizlik insanların ahlaki etikten uzak olması ahlakı süslü kelime olarak lanse eden samimiyetsiz insanlar sürekli sahte nicklerle insanları taciz eden saygısızlık forumu saptıran insanlara tek kelime etmezler hadlerini bildirirsin bi bakmışsın sana insanlık dersi vermeye cüret ediyor :) çünkü multiface insanlar artniyetliler bu sinsiler her yerde son derece beyefendice ihaleye fesat katıyorlar komşunun arazisini yeşil alan yapıp kendi tarlasına imar aldırırlar son derece güzel türkçeyle çok güzel adam kayırır ablasının kızına pozisyon açarlar istanbul türkçesi ile... bu tipleri işim gereği hep görürüm onları 500 m den tanırım sorun tv filanda değil sorun ülkeyi kemiren ahlaki gelişimi olmayan canlılar ve hukuksuzluk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 5 Temmuz 2016; 11:49:40 >
    |
    |

• Yarbay
    2959 Mesaj

Bu filmi xd9305 dahili media playerlemi oynattın yoksa himedia pro ilemi bende martians 4k izledim x8505c dahili media player ile çok güzel tavsiye ederim ama nvidia shild ile daha bir başka
    Tüm formdaşlarımın mubarek ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: volkan-
    Horoz Nuri

Himedia pro ile oynattım. Ayrıca avatar 4k çok iyi upscale olmasına ragmen tvlerin hakkını veriyor. 65 inç çok daha güzel olucaktır.
    |
    |
    tema59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

2016 model FHD Tv lerde hem motion hızı düşük (200Hz) hem Panel Hızı 50 Hz gözüküyor..

2015 model 50W805C, 3000 Tl olarak sizin bütçenize uygun..

Biraz daha para koyup 2015 model X8505 model veya 2016 model X8D alınabilir ama 5000-6000 seviyesi..

@sdcvn cevap için teşekkürler.
    tavsiye ettiğin model SONY KD49X8505B mı? teknosa, vatan gibi sitelere baktım ancak bu modeli bulamadım. galiba bitmiş.

50W805C elektronik markette 2600 tl buldum ancak iade edilmiş yada işlem görmüş ürün olabileceği için tereddüt ettim.
    sdcvn, bazı televizyonlar sd yayınları çamur gibi gösteriyor.
    50W805C modeli sd, hd gibi yayınlardaki görüntüsü nasıl?
    Harektli sahnelerde, maç, basketbol karşılaşmalarında titreme, takılma yapıyor mu?
    Birde televizyonu dahili uydu alıcısıyla kullanacağım, Televizyonun kanal geçiş hızı nasıl, kanal sıralaması kolay mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arashan -- 5 Temmuz 2016; 13:39:03 >
    |
    |
    Bahsedilenler: sdcvn

• Yarbay
    6958 Mesaj

Hocam aman dikkat..Fhd lerde 43 inch(43W), 4K larda 49 inc (49X) tavsiye edilmez..görüntüleri diğerlerinden düşük..

50w805c,55x8505c…tavsiye edilir…2015 yılı

b serileri tarih oldu..

2016 yılı modeller de belli..

50w8505c kullandığım cihaz, fiyat perfonmansa göre iyidir..SD ler iyi, HD, FHD iyidir…Teledünya vizyon kanallar çok süperdir mesela..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdcvn -- 5 Temmuz 2016; 15:18:48 >
    |
    |
    arashan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben bu Sony anlamadım. Yaklaşık 1 ay önceki fiyatlar şimdikinden daha uygundu. 2015 model 50w805/807 ve 55x8505 modellerin fiyatları almis basını gidiyor. Güya Euro 2016 fiyatlar düşecekti. Bırakın düşmeyi 2015 55x8 fiyatı malum VA panel nedeniyle 2016 xd8 fiyatının cok üstüne çıktı. Sanırım satıcılar buradaki eğilime göre fiyatları belirliyor!..

Kardeş bana oradan ezbere laf atmışsın oturduğun yerden camera ile çekilmiş resimleri hangi ekrandan baktığında değişkenlik gösterir camerada olduğu gibi bunları yazarken biraz beynini çalıştırıp bunları bir düşün

|
    |
    serkanpro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: osdorp

quote:

Orijinalden alıntı: osdorp

Sony tv kullaniyorum turksat ta 433 kanal bulmus gosteriyordu tv yi her kapatip acmamda kanal numarasi 10 bin in uzerine kanallar birdaha gelmeye basladi tv ye trt 1 den basladi kanal nurasi 10002 gorunuyor ordan yukari kanalar gunden gune cogaliyor silmeye ugrastim olmadi cunku 10 binli kanal numaralari yok ulasamiyorum bulamiyorum bilgisi olan varmi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Gonullu uzman yokmu?

Arkadaslar sayenizde ugrasarak problemi hallettim bayaaa yardim ettniz

|
    |

• Binbaşı
    1244 Mesaj
    Hayırlı Bayramlar Herkese,

X9005B / Xd9305 Hangisi Daha Olduğu İle İlgili Birkaç Arkadaşımız Fİkrimi Sormuş Ancak Bu Konudaki Fikrimi Söylemeceğim.Çünkü Bir Kişi Çıkıp Yersiz Bir Yorum Yapacak Ve Kızıp Bir Daha Bir Cümle Bile YAzmayacağım Buraya,Bunun Olmasını İstemiyorum. Bir Tanesi Zaten 2 Seri Önceki Ürün,Güncel Modeller Xd8 / Xd9 Farkı Sorulursa Fikrimi Söylerim , Kaldiki Daha Önce Söylemiştim Zaten / XD8 Modelini Çok Beğendiğimi Özellikle Belirtmiştim ( İPS Diye Baştan Karalamalar Yapıldığı İçin Özellikle Israrla XD8 Hakkında Yazmıştım ki Şu Ana Kadar Da Ürünün ARtı Ve Eksilerini BilerekALıp da Memnun Olmayan Kimse Görmedim / Ki Memnun Olmayan Kullancılar Olmasıda Çok Normaldir ) Bu Konu Hakkında Sadece Bir Bilgi Yanlışını Düzelteceğim, X9005B De 4k 60p Desteği Yok Denilmiş ANcak Bu Üründe / H.D.C.P 2.2 / HDMI 2.0 Ve 4k 60P Desteği Mevcutdur. / Sony 2013 MOdellerine Bile Yazılım GÜncellemesi İle HDMI 2.0 Ve 4k 60P Desteğini Daha Sonradan Vermişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 5 Temmuz 2016; 18:23:03 >

Mütevazi Koleksiyonum ; Sega MegaDrive - Sega Dreamcast - Psp - Ps1 - Ps2 - Ps3 -Ps4 - Xbox - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Gamecube - Nintendo Wii - Nintendo Wii U - Nintendo Gameboy Advance SP Brighter Edition - Nintendo DSI XL - Nintendo 3DS - Nintendo Switch --> Loading....

• Binbaşı
    1281 Mesaj
    [23 Mayıs 2020 00:13:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    45 dk pro cihazlarla herkes kalibrasyon yapıp asıl performansı göremeyeceğine göre default ayarlara bakılıp alınır kaldı ki defaultta hatalı resim üreten rv lerde zaten markanın o seriye özeninide genel kalitenin düşme eğilimininde göstergelerinden sayılabilir yıllar önceki modellerin yeni serilerle karşılaştırılıyor oluşu bile açık zihinlere bir mesaj verir ayrıca milleti fikrini beyandan çekindiren (tabi ki saldırmadan düzeyli olarak fikrini beyan edenler hariç) provakatör samimiyetsizler kendileri ile gurur duyabilir siz bir bu işte iyisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 5 Temmuz 2016; 19:00:35 >
    |
    |

Ürünler ithal olduğu için döviz kuru ilk etkendir fiyatlara.

|
    |
    mesmusum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bencede kardesım sımdı x900b daha dogal vs dıceksınkı onu dıcenı adım gıbı bılıyorum ondan sonra uzatacaklar ve tartısmaya donecek konu bnm en cok merak ettıgım 4k da 60p destegınn olmasıydı bunada acıklık getrdın cok ıyı oldu cunku 2016 modellerı ıcın 60p destegınn geldını solemıslerdı uzatmaya gerek yok sanırım desteklıyorsa sorun yok
    |
    |
    leonskennedy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mesmusum

Ben bu Sony anlamadım. Yaklaşık 1 ay önceki fiyatlar şimdikinden daha uygundu. 2015 model 50w805/807 ve 55x8505 modellerin fiyatları almis basını gidiyor. Güya Euro 2016 fiyatlar düşecekti. Bırakın düşmeyi 2015 55x8 fiyatı malum VA panel nedeniyle 2016 xd8 fiyatının cok üstüne çıktı. Sanırım satıcılar buradaki eğilime göre fiyatları belirliyor!..

Yeni vergi geldi.
    |
    |
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar,

40" civarı TV bakıyorum. TVlerden az çok anlıyorum ama bu sezon çıkan TVleri pek incelemedim. Zaten çoğu TVyi 4K yapmışlar sanırım, FHD istersen daha alt serileri alacaksın; resim kalitesi düşecek.

Akıllı özellikler hiç önemli değil, genellikle dahili uydu alıcısından TV yayını izlenecek.

Geçen sezonun ürünü olan 43W805C'yi almayı düşünüyorum. Bu TV hakkında yorumunuz nedir? FHD TVler arasında en mantıklı gördüğüm TV bence ama bu sezonda diğer markalar da dahil olmak üzere başka bir model öneriniz olur mu? Sony olmazsa Samsung olur herhalde ama Sony latency konusunda biraz daha iyi galiba genel olarak.

Hepsiburada'dan yaklaşık 2000TLye alacağım. Geçen sezon ürünü olduğundan iade ürün gelme ihtimali de epey yükseliyor ancak fark ettiğim kadarıyla W805Cde daha çok 50/55" tercih ediliyor, 43" 'e talep düşük. O yüzden TVnin ilk sahibi oluruz diye düşünüyorum. Hepsiburada iade konusunda sıkıntı çıkartıyor mu? Deneyimleyen arkadaşların yorumunu bekliyorum.

• Binbaşı
    1244 Mesaj
    43w805c özellikle şu anki fiyatı ile çok iyi bir tv. Kullanılmış cihaz gelme olasılığı içinde çok canınızı Sıkma yın en kötü ihtimalle servis menüsünden kullanım saatini kontrol edersiniz geldiğinde tv.

|
    |

Mütevazi Koleksiyonum ; Sega MegaDrive - Sega Dreamcast - Psp - Ps1 - Ps2 - Ps3 -Ps4 - Xbox - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Gamecube - Nintendo Wii - Nintendo Wii U - Nintendo Gameboy Advance SP Brighter Edition - Nintendo DSI XL - Nintendo 3DS - Nintendo Switch --> Loading....
  • Teğmen
    219 Mesaj
    Arkadaşlar, xd85 için media player almayı düşünüyorum sizce gerek varmı ? Himedia Q10 PRO nasıl kullanan varmı?

Orijinalden alıntı: dexter1905

Arkadaşlar, xd85 için media player almayı düşünüyorum sizce gerek varmı ? Himedia Q10 PRO nasıl kullanan varmı?

Banko nvidia şhild alın hocam asla pişman olmazsınız son yazılım ile dahada iyi oldu

Orijinalden alıntı: tema59

quote:

Orijinalden alıntı: dexter1905

Banko nvidia şhild alın hocam asla pişman olmazsınız son yazılım ile dahada iyi oldu

xd85 olsun , xd93 olsun 4k televizyonlar değil mi.

usb3 girişinden 4k flimleri oynatamaz mı..

özellikle 4k flimler için harici media oynatıcıya gerek var mı ??
    |
    |

Evet hocam oynatıyor ama profosyonel cihazlar kadar değil benim düşüncem tv kendi işini yapsın yani güzel görüntü versin yeter tv min internet media player işleri beni çok bağlamıyor ha kullananada saygı duyarım illaki herkez media player kullanıcak değil mesela adam tv 7.000 tl vermiş bu özellikleri istemekte çok haklı ben şahsi görüşümü söyledim

|
    |
    Bahsedilenler: yusufziya
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.