Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu arkadaslar hala ayni yerdesiniz kimse o bundan iyi demiyor. Bahsettiguniz tv suan piyasada yok iyi olsa ne olur olmasa ne olur ne degisecek? Suan piyasada olan Xd85 daha iyi derseniz millete bir yarari olur bu boş bir muhabbet uzatmanin mantigi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ole ama yenılerde ıyı olsa eskılere gıtmeyız bn ve bır arkadsda alcaz x9000b almasak zaten burda konusmayız vede su ankı 9 serısı 6-7 tllerı haketmıyor dememızde alıcak kısılere ssdece mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Ben BElli Aralıklarla Kullandığım Tv'leri Değiştiriyorum,Hobi Gibi Bir Nevi. Ve Uygun Fİyatlı Ürün Denk GEldiğinde ALıyorum Belli Bir Süre Kullanıp Satıyorum.Farklı Cihazlar İle Denemeler Yapmak,Kalibrasyon Yapmak Hoşuma Gidiyor.65X8505C Aldım,Bir Süre Bunu Kullanıyorum.Ancak Hala Yoğunluklu Olarak 55X9005B De İzliyorum Günlük Tv Yayınlarını.Film İçin Kullanıyorum 65X'i . Selamlar.

65x8505 ile xd93 ü kabaca karşılaştırırsanız neler söyleyebilir siniz ? x8505 çok güzel seviyelerde şu anda mağazada oldukça fazla haşır neşir oldunuz diye düşünüyorum iki modelede.

• serkanpro kullanıcısına yanıt
    Parası çok oldugunu bende eleştirdim. Hatta salona 65xd95 alıcam 13 bin tl büyük para, gelecek yıl yeni modeller çıkınca bu model alınabilir seviyelere düşecek, döngü malesef böyle kimsenin tüketiciyi düşündügü yok, öte yandan herkes görüntüye takık bence ses performansı diger tvlerin hepsindende daha kötü bu sony yakışmadı.
  • mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    x805 serısı 60p destegı yok vede cok kısı o tvyı nedense sahıbındede satıyor beya memnun olmayan var ama xd8 serısınde bı sıkayet duymadım bn
  • aynen katılıyorum ses cok kotu ama x9000b hoperloru beya ıyı oldunu soluyor oguzhan tabı onunda etkısı var almmda vede lag degerı cok onemlı 35ms cok ama yapcak bısey yok dıgerlerıde aynı lag degerı zaten
    Üstadım iyilik kavramı herkese göre değişken birşeydir neye göre iyidir neye göre kötüdür bizim burada paylaştıklarımız emin ol aylarca harcadığımız emeklerimizin sonuçları inanıp inanmamak senin bileceğin birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: osdorp

Sony tv kullaniyorum turksat ta 433 kanal bulmus gosteriyordu tv yi her kapatip acmamda kanal numarasi 10 bin in uzerine kanallar birdaha gelmeye basladi tv ye trt 1 den basladi kanal nurasi 10002 gorunuyor ordan yukari kanalar gunden gune cogaliyor silmeye ugrastim olmadi cunku 10 binli kanal numaralari yok ulasamiyorum bulamiyorum bilgisi olan varmi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 SONY ANDROİD TV

Gonullu uzman yokmu?

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    100 hz..
  • arashan A kullanıcısına yanıt
    2016 model FHD Tv lerde hem motion hızı düşük (200Hz) hem Panel Hızı 50 Hz gözüküyor..

2015 model 50W805C, 3000 Tl olarak sizin bütçenize uygun..

Biraz daha para koyup 2015 model X8505 model veya 2016 model X8D alınabilir ama 5000-6000 seviyesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 4 Temmuz 2016; 23:16:41 >
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    alper bu 9000b serısı 4kda 60p destegı varmı bulamadımda
    Bildiğim kadarıyla olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanpro

x805 serısı 60p destegı yok vede cok kısı o tvyı nedense sahıbındede satıyor beya memnun olmayan var ama xd8 serısınde bı sıkayet duymadım bn

Güncelleme ile o destek gelmiş bazıları trt 4k ekran görüntüsü paylaşmış sahibinden de daha sonra bir sorun filan mı oldu ?

• quote:

Tam tersi durum sözkonusu..XD8 serisi çıkalı daha kaç ay oldu?? Ayrıca IPS panel olması başlıbaşına alıcılarda şüphe sebebi..

XD8 model maalesef XD9 nın gölgesinde kaldı..Fiyat pahalı olduğundan X8D modeli tercih edildi..Fiyat eşit olsa kimse Xd8 almazdı IPS olması sebebi ile..

X8505 ise serisinin iyi ve alınacak Tv si idi..

X8505 serisinde şikayet olmadığı gibi, 2015 senesinin olumlu yorum alan TV si..VA panel olmasının etkisi var..

4K/60p desteği konusunda da bana 4K 60p ne izleyeceğinizi, kaç kanal izleyeceğinizi söyleyin, cevabımı ona göre vereyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 4 Temmuz 2016; 23:45:28 >
  • quote:

alper bu 9000b serısı 4kda 60p destegı varmı bulamadımda

4k-60p desteği 2016 modellerde geldi..Önceki modeller 4K/30p, yazılımla 50p olarak gözüküyor (video sinyal özelliklerine bakınız)

Yazılımla 50p desteği de yoktu öncesinde..X serisi Tv alanlar güncelleme yapmadan TRT 4K izleyemiyordu..
  • İki adet sony 55x8505c tv kullandım ikisindede hem usb hemde hdmi olarak 4k 60fps film oynattım hiçbir sorunla karşılaşmadım tv hiç güncelleme yapmadan trt 4k yayınlarını açıyor ve yağ gibi akıyor ama son güncelleme ile mation problemleri oluştu keşke hiç güncelleme yapmasaydım s.comda birtane x8505c ilanı var oda benim tv satma sebebimde kafamda iki tv var bunlar sony 55x9005b ve xd9305 inşallah ikisinden birini almak nasip olur

• dostum haklısın ama bn ılersını dusundugum ıcın alcam zırt pırt tv degıstren bırı degılım aldımı 3-4 sene kullancam o yuzden 60p olması sart
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Dün Forumdan Bir Arkadaşımız Telefon Etti Ve Forumda X9005B Ve Xd9305 Tartışması Yaşandığını Söyledi.Bu Aralar İş YOğunluğundan VAkit BUlamadığım İçin Giremiyordum.Bir GÖz Atmak İStedim,Mavi13 Nickli Arkadaşın Mesajı GÖzüme Çarptı.Benle İlgili İthamda Bulunup Beni KOnudan Bİlgilendirme Gereği Dahi Duymamış,Bana Bir Söz Hakkı Doğmasına Rağmen.Birincisi Bu Mesajdaki Görüntüden Yola Çıkarak Herkes İçinde Beni Satıcı Olduğum İçin Görüntü Ayarlarında Oynamak Ve x9005B Yi Daha İyi Göstermekle Gizliden İtham Etmişsiniz. Öncelikle Açıp Bir Zahmet Önceki MEsajlarımı Okuyun,Eğer Sizin İma Ettiğiniz Gibi Satıcı Olarak Yazsaydım Burada,Daha Önceki Mesajlarımda Samsung Smart Sisteminin Bir Adım Önde Olduğunu Söylemezdim,2016 Modellerinde Kanal Geçişlerinin Daha Yavaş Olduğunu Belirtmez,Üzerine Birde Video Eklemezdim Bunu AÇıkça Gösteren Şekilde.Bu Resimleri Paylaştığımda 55X9005B Yeni Almıştım,Ve Tamamen Kendi Hobim Sonucu Sabahlara Kadar Uğraştığım Test Sonuçlarınıda Burada Paylaşım Adına Yayınlamıştım,Özelliklede Her REsim Eklememde Belirttiğim Gibi ; REsimler Gerçek Sonuca Göre Yanıltıcı Olabiliyor.Ve Yorumlarımdada Yazmıştım,İki Cihazında ARtı Ve Eksileri Var Birbirine Göre.Bu Mesajdan Daha Sonra 65 İnch. Aldığım İçinde Diğer Cihazı Satışa Koydum.Aslında BUnların Hiçbirinie Bİle Yazmama GErek Yok Ancak Bir Kişinin Bİle Yazdığınız Şeyden DOlayı Aklında Bİr Şey Kalmasını İstemem. Ben 2005 Yılında Üye Oldum Bu Foruma,Ve 2012 Yılında SOny Center'da Çalışmaya Başladım Ve Bunuda İmzamda da olmak üzere her seferinde dile getirdim ki kimsenin aklında bir şey kalmasın.ancak buraya her yazdığım yorumda ve yaptığım paylaşımda sony center çalışanı olarak değil, bu işe gönül vermiş, yıllardır, Yabancı forumlarda dahil tv piyasasını hobi olarak takip eden bir forumdaş olarak yazdım,her zaman objektif oldum. şu dünyada ne üç kuruş için birinin hakkına girerim,nede ucuz planlar yapıp insanları yönlendiriim nede sizin mesajınızda kendiniz için söylediğiniz gibi herhangi bir ürünün yada fikrin savunuculuğunu yaparım.yorumumu yaparım sadece.Size Hakkımı Helal Etmiyorum.Bu Gibi YOrumlardan Sonra Ne Paylaşım Yapmak İstiyor İnsan Nede Bir Kişiye Bile Yardım .Hep Aşağı Çekelim Birbirimizi,Hemen Taşlayalım Meyve Vermeye Çalışan Bir Ağaç Var İse.

Herkese Hayırlı,Mutlu,Huzurlu Ve Güzel Bayramlar Dilerim.

Öncelikle herkesin ramazan bayramını kutlar,tüm cemaati müslime esenlikler dilerim...Sevgili kardeşim leo (leonskennedy) bana ithafen cevap yazmışın:) Eğer yazdıklarımdan dolayı alınganlık gösterdiysen buna şahsen üzülürüm doğrusu...Ama ben realist bir karaktere sahip birisi olarak,bu sunumu etik bulmadım...Mesele sizin yapmış olduğunuz karşılaştırmalar değildir...Yapmış olduğunuz mesleğe ve var olan emeklerinize saygım var ve olacaktırda...Şimdi esasa gelirsek,bir ürün hakkındaki değerlendirme sonuçları nasıl oluşur? Bağımsız editörler,araştırmacılar ve teknik uzmanların sunduğu raporlar doğrultusunda oluşur ve son kullanıcı yorumlarıda buna eklenmek suretiyle tamamlanır...Bu görüntüler kendisinde bulunması gereken kriterlere sahip olmadığından bunların karşılaştırmada esas alınmasının doğru olmayacağına kanaat getirdim ve bunu forumdaki diğer arkadaşlarada uyarı niteliğinde paylaştım...Sizin tarafınıza dair ne bi şuçlama nede bir ithamda bulunmadım ki,ben şeçdiğim her sözü dikkatlice seçer öyle yazarım...Vede bazı adı uzman içi azman,kalbinde fesatlık olan kişiler gibi ağzımdan salyalar akıtarak kelam yazmam ve onların seviyelerinide inmem,yan yana adımız geçsin dahi istemem...Son olarak tarafınıza bir haksızlık yaptığıma inanmıyor fakat,bulunmuş olduğunuz kırgınlığın ve mübarek günlerin sebebiyetiyle yanlış anlaşılmalardan doğan bu halden üzüntü duyduğumu ifade eder,size çalışma ve meslek hayatınızda başarılar dilerim...tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi 13 -- 5 Temmuz 2016; 7:29:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Birisi süper bu tv der birisi harika ya der biri alın alın yok böle bir tv der kimi yavaş menü kanal yavaş açılıyor malzemmesi kötü der der der... kimse hangi kritere hangi bağımsız kuruluş ölçümlerine hangi teknik test ölçümlerine göre diyorsun bunu bunlar baz alınamaz demez çünkü forumdur burası herkes fikrini yazar ancak bir kaç resim konuldumu hemen meslekler teknik ölçümler istenir neler " hangi teknik datalar dikkate alınmalı" cılar çıkar ortaya çünkü artık forum değildir nasa ve tübitak deney labaratuvarıdır burası... İnsanlara saygısızlığın bir çok yolu vardır en sahtekar saygısızlıkta emeğe araştırmaya yapılan saygısızlıktır bir de bunlar beyefendicilik taslayarak beyaz renkli göründüklerini sanarlar şahsen bende forumu içten provake eden bu tip sinsi insanlarla aynı çerçevelerde olmaktan haz etmiyorum saygısızlık yapılsın ama kimse laf etmesin ne güzel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 5 Temmuz 2016; 10:26:55 >

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    adam ıspat koyuyo karsılastırıyo bunu yaparken urasıyokı ınsanlar yanlıs tercıhler yapmasın dıye ama onada mazeret buluyolar yok efendım x9000b nın ayarlarıyla oynanmıstr yok efendım resımlen bellı olmazmıs daha ne yapcak adamda sızı ıkna edecek bılmıyom lafla peynır gemısı yurumez demekkı oguzhan resım koymakla hata yapmış
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.