Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.304
Cevap
74
Favori
340.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Şu Üç Günlük DÜnyada Ucunda Ne Olursa Olsun ( Prim,Satış,Hırs .. ) Kimseye Yalan Söyleyip Hakka Girmeye Değmez :) Elimden GEldiğince Doğru Şekilde Yardımcı Olmaya Çalışacağım.Ve Dünya Kupası Zamanı Ortalık Bayağı Kızışacak Diye Tahmin Ediyorum,Pusuda Beklemeye Devam

Yılın tiosu geldi sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50" için bir geliÅŸme var mı? X80D olacak sanırım modeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRuTe35

Kanal geçiş hızı nasıl hocam malum 8505c de çok yavaştı. Xd8505 lerde nasil.
    Senden merakla bi inceleme videosu bekliyoruz. Artıları eksileri görmüş oluruz.

kanal geçişleri , herkes dem vurmuş..

harici bir uydu anteni ile bu halledilemez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

Orijinalden alıntı: metalmilita

Evet panel ips ve incelemede bundan kaynaklı kontrast düşüklüğünden bahsedilmiş, geçen seneki x8505c modelinde va kullanıp güzel bir görüntü kalitesi yakalamışken neden ips kullanmış Sony, neyse bu seneki tv x930d olacak gibi tabi biraz tuzlu.

Esasında tabiri caizse Sony kendi ayağına sıkmaya devam ediyor 2014 teki 55x8505b modeli Direct Led di. 2015 de 65 ve 75 inch haric 55 inch de Edge Led 'e döndüler, 2016 da yine 55 ve 65 yine Edge Led. Sony malesef hala ismini satmaya uğraşıyor hemde diğer markalardan daha fazla ücrete !

İşin komik kısmı ise 2015 X8505C modelinde verdikleri ikinci kumandayı(akıllı kumanda) 2016 XD8505 modelinde kaldırmışlar.
    Kumandasını smartını ıvırını zıvırını geçtim Sony'ler görüntü için alınır gerisi önemli değil diyoruz ama her şeyden kıstığı yetmemiş gibi üstüne IPS panele geçip 5.500 TL isterse benden Sony'e kuruş çıkmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• XD8 Serisinde 55 den ufak boyut gelmeyecek arkadaşlar.Daha Düşük Serilerde Geliyr Ufak Boyutlar.

XD8 Serisi VE kutu İçeriği Hakkında Benim Görüşlerim Şu Şekilde, Malzeme Kalitesi Geçen Seri X85C ye göre bariz yükselmiş,özellikle alüminyum Kenarlar Ve Yine Panel in arkasında Kalite Farkı Hissediliyor.Sanırım Maliyeti Aynı Tutmak İçin ( Hatta Yurtdışında Xd8 Serisi Eski Seriye GÖre Daha Ucuz! çıkış fiyatı olarak ) içinden Akıllı Kumandayı Elemişler.Doğru Bir Politika mı bence Değil,Benim Fİkrim Gerekirse 5799 Tl olsaydı Ancak İçinden Akıllı kumanda çıksaydı. Bu Ürünü Alıp Akıllı Kumanda Almak İSteyen Arkadaşlar Ayrı Olarak RMF-Tx100 modelinden satın alabilirler.Bu Seneki Ürünler İle de Uyumlu,Yada Benim Çok Sık Kullandığım Gibi, Sony Side View Uygulamasını Akıllı Telefonlarına İndirip Dİrek Telefon Üzerinden Kullanabilirler;

http://info.tvsideview.sony.net/tr/

• Harici Bir Uydu Alıcı Kullanırasanız Tabiki Receiver Kalitenize Bağlı Olarak daha iyi sonuç elde edersiniz.
  • Sony xd8505 mi sizce oled 4k tv mi benim için görüntü kalitesi arızasızlık akıcı görüntü lag değeri düşük ve tabiki maçlarda sıkıntı yaratmaması önemli sanki xd8505 gibi geliyor bana siz ne dersiniz leonskennedy kardeşim teşekkürler....

• leonskennedy kullanıcısına yanıt
    Avrupa sampiyonasi mi demek istediniz? Cunku dunya kupasina cok var.

Klasik kampanyalar o zaman. Futbol topu ve bir kramponun oldugu fotograf.

Euro 2016 futbol maclarini bizim tvlerimizden izleyin

• Kupalar Karışmış,Haklısınız :) Bu Sene Türkiye'de Turnuvada olacağı için ben daha agrasif kampanyalar bekliyorum şahsen, türkiye desenli futbol topu ve türkiye desenli krampon gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 20 Mart 2016; 21:44:20 >
  • Oledlerde Hareket İle İlgili Bazı Sıkıntılar Yaşanılıyor,Ve LAg Seviyeleri de XD8 den biraz daha yukarıda.Xd8 Bahsettiğiniz Oyun Ve Futbol İçin Çok İdeal Bir Panel Ancak Önerim Şu,Bir Usb ye futbol ile ilgili bir görüntü alıp her iki tv de deneyin,gözünüze hangisi hoş gelirse bu panele yürüyün,sonuçta en kötü göz zevki bile en iyi tavsiye den her zman daha iyidir,izleyecek olan sizsiniz , En doğru Seçimi Yapmanız dileğiyle
    Bekliyoruz o zaman. Hocam incelemelerinizi takip ediyorum. Sizden ps4 icinde inceleme bekliyoruz.

Ben KDL40V3000 modeli LCD kullaniyorum. Artik son nefeslerini veriyor. Ekranda lekeler ve cizgiler var.

Bundan sonra alacagim tvde pismanlik yasamak istemiyorum.Gunluk kullanim ve ps4 amaciyla almayi dusunuyorum. Mevcut televizyonumdan yeni televizyona gecince cok cok fark gorebilir miyim?

• Kısaca Evet,o Dönemden Bu Yada Tv'lerde Renk Konusunda Gelişmeler Oldu. ps4 konusunda Özellikle Çok Ciddi Bir FArk Olacak.Uydu Yayınlarında da iyi veya kötü yönder fark olabilir.Boyut Büyüyeceği İçin Kalitesi Düşük Kanallarda 55 inc de kusurlar biraz daha ön plana çıkar ancak doğru mesafe ve ayarlar ile,özellikle hd kanallarda özellikle renklerde olmak üzere çok ciddi iyileşme Görürsünüz diye tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 20 Mart 2016; 22:25:11 >
  • Leonskenedy hocam 55x8505c almayı düşünüyorum sizden de fiyat almak isterim bir de 2016 modelini mi alsam kararsız kaldım ama bin liralık farka değer mi. Digiturk ve tivibu var hd. Benim için sinema ve futbol önemli görüntü açısından. 2015 modeldeki 60p olmaması 4k yayın için problem teşkil eder mi? Yardımcı olabilirsen sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratua58 -- 20 Mart 2016; 23:35:49 >
  • Merhabalar ,

Benim Tavsiyem Ve Kendi Tercihim Kesinlike XD8 Serisi Olur. Daha İyi HDR Performansı,Daha İyi Renk Kalitesi,Dağlar Kadar Farklı İzleme Açısı, Daha Güzel Tasarım.Eski X85C Serisinin Tek ARtısı Daha İyi Siyah Seviyesi. Pm'den Fİyat GÖnderiyorum,Verdiğim Fiyat ile Fark 1.000 TL ALtına İniyor. Yİnede İmkanınız Var İse İki Ürünü İnceleyip Nihai Kararı Siz Verin,

Selamlar.
  • Arkadaşlar ,

55X9 Seriside Satışa Sunuldu.Yarın Geliyor Mağazamıza Aksilik Olmazsa,Teşhire Açıp İncelemek İçin Sabırsızlanıyorum.Ürün GEldiğinde Yine Eve Alıp Bir Gece Boyunca İncelemeler Yapıp, Burada Paylaşacağım. Benimde Tv Almaya İhtiyacım Var Ve Hali Hazırda XD8 i beğendim, Xd9 U İnceleyip Aradaki Fİyat Farkına Girip Girmemeye Karar Vereceğim.Benimle Birlikte Aynı Soruya Cevap Arayan Arkadaşlarada yardımcı olmaya çalışacağım.
  • içerenköy carrefour sony center da 55xd9305 ve 55xd8505 bugün teşhire açılacaktır, incelemek isteyenleri bekleriz.
  • Bugün Istanbul Kanyon Sony Center magazasinda da acilacakmis.

N11 de falan satisina baslanmis fiyati 9900 civarlari pahali fiyat olarak.

• Ürünü ALmayı DÜşünenler Fiyat İstesin Lütfen Benden PM'den. X9 Serisi İÇin Yabancı FOrumlarda İyi Yorumlar Var Görüntü Kalitesi İle İlgili,Benimde Kişisel Fİkrim Şu, XD8 Renk Kalitesini Verip Üzerine Başarılı Bir Backlight Çalışması,Sİyah Seviyesi Verirse Bu Senenin LED-TV'ler İçinde EN ALınacak MOdeli Olabilir. Cihaz Geldiğinde Detaylı İnceleme Yapacağım,

• Avsforum'dan ;

Kullanıcı YOrumu ;

Model ; 65XD9305

Kutudan Çıkan Ayarlar İle Cihaz Oldukça İyi Görüntü Kalitesi Veriyor,Daha Doğru Ve İyi Renkler İçin Bazı Ayarlar Yapılması LAzım.Native 4k Görüntüler Muhteşem,Hareket Ve Upscale Yeteneğide Harika.HDR Videolar Büyüleyici GÖrünüyor.Siyah Seviyesi Sahip Olduğum EDge lit Modeller İçinde En İyisi Samsung Js8500 Ve JS9000 De Dahil.

EKsi Olarak Da Şunları Belirtmiş ;
    Sİyah Seviyesi Oled Ve FALD Paneller Seviyesinde DEğil,Bazı Ghosting,Clouding Ve Artifacts Problemleri Yaşamış,İzleme Açısının İyi Olmamasını Belirtmiş

Genek Olarak Cİhazı Çok Beğenmiş

Bu mesaja eklenen görseller:

2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.